Şimdi Ara

3 ADET flash web sitesi yaptırmak istiyoruz acil.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle merhabalar. 3 adet web sitesine ihtiyacımız var şirket olarak. 1. danışmanlık firması 2. mimarlık firması 3.ise danışmanlığını yaptığımız bir avukatlık ofisi.
    - isteğimiz şudur.
    öncelikle ankarada olmalı ve mümkünse firma olmasın freelance çalışsın.
    - hazır tema script , joomla wordpress gibi şeyler istemiyoruz.
    - tamamen bizim planladığımız flashı çizebilecek çizimi çok iyi olan bir arkadaş arıyoruz.
    - çünkü site tamamen hareketli olacak. flash üzerine bir hikayesi olacak.
    - flashda çok iyi olan kişiler irtibata geçerse başbaşa oturup projemizi paylaşırız. bütçesi çok önemli değil. emeğinin mutlaka karşılığını veririz. ayrıca uzun yıllar bize destek vermesini isteriz .
    herkese iyi çalışmalar.
    email
    akaraderili@gmail.com

• Selamlar.

Bir tavsiyem olacak.

Flash ile web sitesi yaptırmayın. (Çok özel bir amacı yoksa ve o amaç için mecburen flash gerekmiyorsa!)

Flash siteler mobilde zaten görülmez. Hatta Google Chrome'daki flash desteğini de sonlandırıyor. Para harcayıp web sitesi yaptırıp, insanların göremeyeceği bir iş yapmış olursunuz. Kısa bir süre sonra düzelmek durumunda kalırsınız.
    (https://blog.google/products/chrome/flash-and-chrome/)

Uzun soluklu bir iş düşünüyorsanız HTML5 yaptırabiliyorsanız öyle yaptırın. Olmuyorsa video yaptırın ama flasha bulaşmayın derim.

Kolay gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: umtyldz

Selamlar.

Bir tavsiyem olacak.

Flash ile web sitesi yaptırmayın. (Çok özel bir amacı yoksa ve o amaç için mecburen flash gerekmiyorsa!)

Flash siteler mobilde zaten görülmez. Hatta Google Chrome'daki flash desteğini de sonlandırıyor. Para harcayıp web sitesi yaptırıp, insanların göremeyeceği bir iş yapmış olursunuz. Kısa bir süre sonra düzelmek durumunda kalırsınız.
    (https://blog.google/products/chrome/flash-and-chrome/)

Uzun soluklu bir iş düşünüyorsanız HTML5 yaptırabiliyorsanız öyle yaptırın. Olmuyorsa video yaptırın ama flasha bulaşmayın derim.

Kolay gelsin.

+1

Günümüzün Çağı HTML5 / CSS3 / jQuery

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Belki arkadaş pek iyi olmadığını bildiği halde bir sebepten ötürü flash olmasını istiyor neden ısrar ediyorsunuz ? :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar flash ın problemini herşeyini biliyorum. diğer kurumsal siteleri wordpress joomlayı yada asp php yazılımlarıda biliyorum özel sebepleri var o yüzden istiyorum teknik altyapıyı zaten biliyorum ayrıca mobil ve sade bir site daha tasarlatacayım site sadece animasyon flash olmayacak..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.