Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (2187. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
52.783
Cevap
803
Favori
4.101.162
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21852186218721882189
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Türkçe'nin ne zaman geleceği hakkında net bir bilgi yok ama şu konuları takip edebilirsiniz ve konuda resmi olmayan yol ile türkçeye çevirme kılavuzu da var.

https://forum.miuiturkiye.net/konu/mi-band-3-global-rom-yuekleme-ingilizce-tuerkce-yapma.25317/

https://forum.donanimhaber.com/xiaomi-mi-band-ana-konu--96020925

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CapsLockTR -- 22 Ekim 2018; 19:28:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam sipariş verileli 4 gün oldu kargo numarası 2-3 gündür var. Kargo numarası TR ile başlıyor hangi siteden takip ediyoruz.
  • makyaj seti aldık bakalım inin al kart tl geçmedi dolar ödedik

• quote:

Orijinalden alıntı: GearBest.com

Merhaba,

Bu fiyattan son stok:

Xiaomi Huami AMAZFIT Bip Akıllı Saat / İndirim Kodu: BIPGB / 56$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]
    yani indirime mi girecek yoksa artacak mı? suan 56 dolar pahalı hocam kasımda falan güzel indirim ayarlanırsa alacak olan arkadaşlar sırada

• buradan deneme amaclı urun aldım bakalım aliexpiresten hızlımı gönderiler

• Hocam ayakkabı almıştım. Gelen ürünün kalitesini beğenmedim vr baya küçük geldi. Iade için ticket attım ama sonuç alabilirmiyiz acaba? 45 gün iade yazıyor sitenin her yerinde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismkdc -- 23 Ekim 2018; 9:3:36 >
  • İndirimler için net bir şey söylemek maalesef mümkün değil, beklemek gerekiyor :)
  • Güzel günlerde kullanın, yine bekleriz :)
  • K.PAŞALI kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Buradan takip edebilirsiniz:https://www.1tracking.net/en
  • GearBest.com kullanıcısına yanıt
    Hocam şu üründe indirim kodu var mı facede gördüm 61 tl idi fiyatı şimdi pc den açtım 75 oldu. Birde Türkiyede çalışır mı acaba ?

https://tr.gearbest.com/gps-accessories/pp_009363905538.html?wid=1433363
  • __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Maalesef indirim kodu bulunmamaktadır.

Gümrükte inceleme girerse(belki gönderim bile yapamayabiliriz), iade edilecektir diye düşünüyorum(SIM kartı içeriyor).

Türkiye'de çalışması için de IMEI kaydı olmalı -diye biliyorum-.
  • [ İndirim Güncelleme Zamanı(lütfen "Günün İndirimleri" kısmını kontrol ediniz): 23.10.2018 - 09:06 ]

| Gearbest Türkiye |

23 Ekim - Salı * Günün İndirimleri(promosyonların ve indirimlerin tamamına ulaşmak için lütfen ilk mesajı inceleyin / geçmiş indirimleri de içerir)

- Türk Lirası(TL) ile girilmiş fiyatlarda Dolar kuru sebebiyle değişiklik olabilmektedir, lütfen satın almadan önce kontrol ediniz.

X96 Mini TV Box[2GB RAM + 16GB ROM] / İndirim Kodu: FORUMDHGB29 / 172.7TL ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Mi Band 3 / İndirim Kodu: KS22WHU6FQ / 23.6$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi 70mai Akıllı Araç Kamerası[Global] / İndirim Kodu: FORUMDHGB17 / 29$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi YEELIGHT YLDP06YL 10W RGB E27 Akıllı Ampul[Xiaomi 2. Versiyon] / İndirim Kodu: CJPLZLEDRGB / 93TL ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

ALBOHES Z5 Otomatik Cam Temizleme Robotu / İndirim Kodu: FORUMDHTRA / 660TL ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Icomon i31 Bluetooth 4.0 Akıllı Tartı / İndirim Kodu: FORUMDHGB05 / 140TL ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Mi TV Box[Global] / Flaş İndirimli / 56$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Aqara Kapı/Pencere Sensörü / İndirim Kodu: FORUMDHGB35 / 6$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

XIAOMI CHUANGMI 720P Akıllı IP Kamera / İndirim Kodu: FORUMDHGB36 / 17$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Pro 300M Çift Antenli 2.4G WiFi Amplifier / İndirim Kodu: GBYTBXX270 / 52.4TL ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

HUAWEI Honor Bluetoothlu Selfie Çubuğu + Tripod / İndirim Kodu: FORUMDHGB18 / 16$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Teclast P80 Pro Tablet PC[2GB RAM + 32GB ROM] / İndirim Kodu: FORUMDHGB06 / 478TL ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Su Kalitesi Ölçüm Cihazı / İndirim Kodu: FORUMDHGB20 / 3$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi AMAZFIT Cor Akıllı Saat / İndirim Kodu: GBYTBXX221 / 35$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Huami AMAZFIT Bip Akıllı Saat / İndirim Kodu: BIPGB / 56$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Mijia Yeelight MJYD01YL Sensörlü Gece Lambası / İndirim Kodu: FORUMDHGB30 / 9$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Akıllı Termometre / İndirim Kodu: FORUMDHGB31 / 12.6$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Excelvan YG300 Mini Projeksiyon Cihazı / İndirim Kodu: EXCELYG300 / 36$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

SONOFF TEMEL WiFi Kablosuz Akıllı Anahtar - Ev Güvenliği İçin / İndirim Kodu: FORUMDHGB37 / 3$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Mi Band 3 İçin Kamuflaj Bileklik - Mavi / İndirim Kodu: FORUMDHGB38 / 1$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

KZ ATE-S 3.5mm Jack HiFi Kulaklık / İndirim Kodu: FORUMDHGB39 / 7$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

MOCUTE - 054 Bluetooth Gamepad / İndirim Kodu: FORUMDHGB40 / 11$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

KZ Kulaklık Çantası / İndirim Kodu: FORUMDHGB41 / 1$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

BQ001 Araç Telefon Tutucu ve Kablosuz Hızlı Şarj Aleti / İndirim Kodu: FORUMDHGB33 / 9$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

SONOFF POW R2 WiFi Akıllı Işık Anahtarı / İndirim Kodu: FORUMDHGB34 / 8$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

8.5 inç Çocuk Çizim Tableti / İndirim Kodu: GBYTBXX266 / 4$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

EACHLINK H6 Mini TV Box[3GB RAM + 32GB ROM] / Flaş İndirimli / 40$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

UKB - 500 - RF Air Mouse / Flaş İndirimli / 6$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Alfawise W1 Bluetooth Kulaklık / Flaş İndirimli / 18$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Alfawise B7 PRO Akıllı Bileklik / Flaş İndirimli / 18$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Alfawise S60 Cam Temizlik Robotu / Flaş İndirimli / 130$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Alfawise HBQ - Q13S Mini Bluetooth 4.1 Spor Kulaklık / Flaş İndirimli / 9.5$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Netac P500 PRO 64GB Hafıza Kartı[98MB/s 30MB/s] / Flaş İndirimli / 13$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Teclast Tbook 10S Tablet PC ve Klavye / Flaş İndirimli / 200$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

SCISHION Model X Android 8.1 TV Box / Flaş İndirimli / 29$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

M3 Plus Akıllı Bileklik / Flaş İndirimli / 10$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Oyuncak Robot / Flaş İndirimli / 15$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

V3 4K WiFi 16MP Aksiyon Kamerası / Flaş İndirimli / 40$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi AMAZFIT Pace Akıllı Saat / Flaş İndirimli / 96$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

TEVISE T801A Otomatik/Mekanik Erkek Kol Saati / Flaş İndirimli / 20.6$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Lenovo Watch X Plus Akıllı Saat / Flaş İndirimli / 64$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Mijia MJTXD01SKS 360 Derece Şarjlı Tıraş Makinesi / Flaş İndirimli / 38$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Teclast P80 Pro Tablet PC[3GB RAM + 32GB ROM] / Flaş İndirimli / 103$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

GS - XXD158 - YW RC Drone / Flaş İndirimli / 16$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Awei A920BL Bluetooth Kulaklık / Flaş İndirimli / 10$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi ROIDMI 3S Bluetooth Araç Şarj Cihazı / Flaş İndirimli / 13$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Zeblaze VIBE 3 Akıllı Saat / Flaş İndirimli / 23$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

EKEN H9R 4K UHD Aksiyon Kamerası / Flaş İndirimli / 45$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Roborock S55 Temizlik Robotu / Flaş İndirimli / 400$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Smart Mi Air Purifier / Flaş İndirimli / 140$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Samsung EVO Ultra Micro SDXC UHS-3 64GB Profesyonel Hafıza Kartı / Flaş İndirimli / 15$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Creality3D Ender - 3 DIY 3D Yazıcı / İndirim Kodu: GENDER3 / 170$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

ID115 Plus Akıllı Bileklik / Flaş İndirimli / 6$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

ORICO BTA - 403 Mini USB Bluetooth 4.0 Adaptörü / İndirim Kodu: FORUMDHGB32 / 2$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

M3 Spor Akıllı Bileklik / İndirim Kodu: FORUMDHGB26 / 8$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

V3 4K WiFi 16MP Aksiyon Kamerası / Flaş İndirimli / 40$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Zhiyun Smooth Q 3 Eksenli Stabilizasyon Gimbal[Türkiye Deposu'ndan 1-3 İş Gününde Teslim / Ekstra Masraf Yok!] / İndirim Kodu: GBTROct02 / 478.35TL ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

MAINGE 22 Adet Makyaj Fırçası Seti / İndirim Kodu: FORUMDHGB22 / 3$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Gocomma Popüler Araç Telefon Tutucu / İndirim Kodu: FORUMDHGB24 / 2$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Razer RZ01 - 0085 DeathAdder Ergonomik Oyun Faresi / İndirim Kodu: FORUMDHGB02 / 123.54TL ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Anet A8 Masaüstü 3D Yazıcı[Türkiye Deposu'ndan 1-3 İş Gününde Teslim / Ekstra Masraf Yok!] / İndirim Kodu: GBTROct01 / 1375.35TL ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

MPOW DS - D6 Akıllı Bileklik / Flaş İndirimli / 10$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Kızılötesi Termometre / İndirim Kodu: FORUMDHGB03 / 49.38TL ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

ARCTIC HUNTER Şık Sırt Çantası[USB Girişi / Su Geçirmez / Aşınmaz / Hırsızlara Karşı Korumalı] / İndirim Kodu: GBforumDHTR2 / 149.94TL ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

BULLCAPTAIN Gerçek Deri Erkek El Çantası / İndirim Kodu: GBDHTR24 / 84.57TL ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Convoy S2 + LED El Feneri / İndirim Kodu: GBDHTR25 / 49.94TL ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Mingsford Yüksek Hızlı Micro SD Kart - 64GB / İndirim Kodu: GBDHTR27 / 63.94TL ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Erkek Spor Ayakkabı[Tüm Numaralarda Geçerlidir] / İndirim Kodu: GBDHTR26 / 89.69TL ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

LERAVAN Mi Masaj Aleti / İndirim Kodu: GBDHTR28 / 104TL ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

S320 LCD Projeksiyon Cihazı / İndirim Kodu: GBDHTR29 / 426.82TL ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

X96 Mini TV Box / İndirim Kodu: GBDHTR21 / 168.69TL ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Dibea 2 in 1 Kablosuz Elektrik Süpürgesi[Ücretsiz Kargo] / İndirim Kodu: GBfacebookTR1 / 562.45TL ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

i8X Airpod Tarzı Bluetooth Kulaklık / İndirim Kodu: GBfacebookTR2 / 88.34TL ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Akıllı Termos / İndirim Kodu: GBfacebookTR3 / 155.94TL ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Alfawise SG - 949 Şarjlı Diş Fırçası / İndirim Kodu: GBfacebookTR4 / 52.92TL ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

TS-BT35A08 Bluetooth Alıcısı - Araç İçin / İndirim Kodu: GBfacebookTR5 / 9.89TL ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Geeetech A10 Hızlı Montaj 3D Yazıcı[220 x 220 x 260mm]-[Kargo Dahil] / İndirim Kodu: GBforumDHTR1 / 1431.58TL ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

OCHSTIN Şık Erkek Kol Saati / İndirim Kodu: GBforumDHTR4 / 76.07TL ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Jumper EZBOOK 3 PRO Notebook[6GB RAM + 64GB ROM / DUAL WIFI] / İndirim Kodu: BeatBG02 / 200$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

GUANQIN Mekanik/Otomatik Erkek Kol Saati / İndirim Kodu: FORUMDHGB04 / 46$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

10 Adet - Utorch Menteşe(Dolap) Lambası / İndirim Kodu: FORUMDHGB15 / 4$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Gocomma 2A 3 USB Şarj Adaptörü / İndirim Kodu: FORUMDHGB23 / 1$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Akıllı Ev Aqara Vücut Sensörü / İndirim Kodu: FORUMDHGB08 / 8$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Dione T8 Siyah Nokta Temizleyici / İndirim Kodu: FORUMDHGB14 / 6$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

EKEN Alfawise V50 PRO 4K 30FPS Aksiyon Kamerası / İndirim Kodu: EKENALFAV50P / 60$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Mi Router 4 / Flaş İndirimli / 35$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Excelvan GP9 Mini LED Projeksiyon Cihazı / Flaş İndirimli / 70$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

YUNMAI Mini 1501 Bluetooth 4.0 Akıllı Terazi / Flaş İndirimli / 34$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

DOCTOR·B BET - C01 Şarjlı Diş Fırçası / Flaş İndirimli / 23$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Chuwi Lapbook SE / İndirim Kodu: BeatBG06 / 268$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Laptop - Intel Core i5-8250U / 4GB + 1T + 128GB SSD / GF MX110 / İndirim Kodu: BeatBG07 / 606$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

• mesko34 kullanıcısına yanıt
    Ne hızlısı kardeş, bir ürün aldım pişman oldum, 5 gündür kargoya verilecek hala, yazdım burdaki arkadaşa stok sorunu olabilir diyor, stoklarında olmayan ürünleri satıyolar demekki, keşke hiç bulaşmasaydım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Thema kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Kasım öncesi stoklara olağanın dışında bir talep var, ay bitmeden tüm stokları tamamlamak için uğraşıyoruz.. uğraşıyoruz ki, 11.11, Black Friday ve Cyber Monday'de sorun yaşanmasın.

Umarım en kısa zamanda gönderim sağlanır.

Sağlıklı ve mutlu günler dilerim.
  • GearBest.com kullanıcısına yanıt
    Ben burda siteye girip şu Ürün güzelmiş alayım diye almadım ki, senin konunun başlığına yanıyor diye yazdığın sınırlı stok ürünü aldım, hatta almadan önce sordum sanada neden aldığımı, hızlı gönderim için yardımcı olurmusun diye, başta tamam iletiyim dedin sonra hala gönderilmeyince tekrar yazdım sana bu sefer stok sorunu olabilir dedin, sen gearbest çalışanı değilmisin stoklu Ürün mü değilmi biliyormusun, stok sorunu olabilir hemen gönderilmez diye baştan söylesen hiç bulaşmazdım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Thema kullanıcısına yanıt
    Siparişinizi öncelikli gönderimi için ilettim(stoklar girer girmez, sipariş sırası ne olursa, önce gönderilmesi için).

Başlığa koyduğum veya paylaştığım her ürünün stoğunu kontrol edip paylaşmam maalesef mümkün değil(günde 20-60 aralığında ürün paylaşıyorum, sadece bir günlük paylaşımları hazırlamam 3-4 saati bulabiliyor).

Sisteme X-Y tarih aralığı giriliyor, üretici/tedarikçi durumuna göre öncesi veya biraz sonrasında stoklar tamamlanıyor.

İlk sayfa/2. mesajda "ürün sayfasından stok takibi" için gerekli açıklamalar/ekran görüntüleri mevcut, oradan nasıl yapıldığını öğrenip, gerekli kontrolleri alışveriş öncesi sağlayabilirsiniz.
  • Mi Band 3 siparişi vermiştim 12 gün önce hala gönderilmedi ben de siparişi iptal ettim. Ticket açarken de başka ürün gönderelim teklifinde bulunuyorlar, başka ürün istesem onu alırdım zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arif

Mi Band 3 siparişi vermiştim 12 gün önce hala gönderilmedi ben de siparişi iptal ettim. Ticket açarken de başka ürün gönderelim teklifinde bulunuyorlar, başka ürün istesem onu alırdım zaten.
    Ben de iptal ettim. Tam para iadesi istedim.
  • hocam merhaba
    ben gearbestten baya bi alışveriş yaparım şuanda bana uygun gelen bir kaç ürün var bunlar hakkında ufak bir sorum olacakhttps://tr.gearbest.com/tv-box/pp_009850525460.html?wid=1433363 tv boxhttps://tr.gearbest.com/projectors/pp_1412198.html?wid=1433363 projeksiyon şuan ki fiyatlarından 11.11 de kampanya gelme ihtimali nasıldır hocam birde gümrük telefisi kalktı fakat üzerlerine fiyatı biraz daha uygun yazılıp vergi azaltma olayı ile ilğili sizden rica etsem çok yardımlarınız oldu bu ürünü şuan sadece ben değil bir kaç arkadaşım içinde soruyorum.

• 
Sayfa: önceki 21852186218721882189
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.