Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (2184. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
22 Misafir - 22 Masaüstü
5 sn
52.783
Cevap
804
Favori
4.098.138
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21822183218421852186
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba agustos ayında sipariş etmiş olduğum. Mi TV box ptt subesindd kayboldu ve son ulaşım tarihine kadar gearbest beklemem söyledi, dün son ulaşım tarihiydi ve ürünün fiyatının yarısını geri ödemeyi teklif etti gearbest bu konuda yapabileceğim bir işlem var mıdır? Yeni ürünüm teslim edilmesi ile ilgili bir tavsiyeniz ya da müdahalenix olabilir mi?
    Teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • zuammer Z kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Bileti Berkan'a yönlendirmenizi istiyorum diye bir mesaj yarın lütfen(yarın akşama doğru), pazartesi elimden geleni yapmaya çalışacağım.
  • ocean92 O kullanıcısına yanıt
    22 Euro gümrük vergisi sınırı, devletin belirlediği bir sınırdır, maalesef müdahale şansı yoktur.
  • Kulak içi kulaklık kampanya varmı rock zircon veya xiaomi hd
  • GearBest.com kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirme için teşekkür ederim.Beklemedeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GearBest.com

Merhaba,

Dolar kurundaki artış sonrasıyla, kargo fiyatlarında da artış yaşandı maalesef.
    Hocam kargo üründen çok artmış 3 katına çıkmış :)
  • quote:

Xiaomi Mi Band 3[Global] / İndirim Kodu: IVBAND3 / 137.54TL ~

kod işe yaramıyor
  • ayın 11 inde şu ürünü aldım. hala bir kıpırtı yok nedendir?
    https://tr.gearbest.com/headsets/pp_009455944102.html?wid=1433363

iptal edip şimdi alsam kar edecek vaziyete geldim. sorun nedir,niye gelmiyor, kargolanmıyor??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi must82 -- 21 Ekim 2018; 13:51:17 >
  • Mi pad 4 almak istiyorum, gümrük vergisi alınıyor mu ? Garantisi olacak mı? Ayrıca ücretsiz kargo yerine 10₺ye 10-20 gün arası teslim kargoyu seçersem max 20 günde elime ulaşmış olur mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mi band için kupon limitine ulaşılmış sanırım. Yeni kupon olacak mı acaba? Bir de kargo 278tl çıkıyor kargoyu ücretsiz olandan seçince sorun okuyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: must82

ayın 11 inde şu ürünü aldım. hala bir kıpırtı yok nedendir?
    https://tr.gearbest.com/headsets/pp_009455944102.html?wid=1433363

iptal edip şimdi alsam kar edecek vaziyete geldim. sorun nedir,niye gelmiyor, kargolanmıyor??
    Hocam aynısını aldım ses kalitesi çok kötü. Şarjı en fazla 1 saat gidiyor. Önermem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0MG90

Hocam aynısını aldım ses kalitesi çok kötü. Şarjı en fazla 1 saat gidiyor. Önermem.

Alıntıları Göster
    o zaman iptal edeyim etmesine de nasıl olacak bilen var mı? başka bir şey alırım. Onun gibi birşey lazım bana var mı öneriniz?
  • Mi tab 4 almayı düşünüyorum bende. Ama ne gibi sorunlarla karşılaşırım bilemedim. Fiyat çok iyi ama gümrük kargo süresi felan derken insan bi acaba mı diyor.

• omenhope kullanıcısına yanıt
    ben nisan ayında lenovo tab 3 8 plus aldım 500 tl ye geldi gümrüğe filan takılmadı alacaksan postnl ile sipariş et takılma olasılığı daha az. zaten ürün fiyatını düşük yazıyorlar pakete 10 günde teslim edildi bana
  • Helalinden 10 kullanıcısına yanıt
    Alakasız gelebilir ama THY'nin yapmış olduğu %81'lik zamdan sonra böyle bir artış yaşandı :(
  • .:yiğit:. . kullanıcısına yanıt
    Ben teşekkür eder, sağlıklı ve mutlu günler dilerim.
  • Stoklar tükenmiş durumda, önümüzdeki günlerde güncelleme alacaktır, merak etmeyin.
  • Merhaba. 70mai için indirim kodu var mı?

• must82 M kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Stok ile ilgili bir durum olabilir, dilerseniz bekleyebilir.. dilerseniz iptal edebilir veya değişim isteyebilirsiniz.
  • Merhaba,

Stokta olması durumunda, birkaç gün içerisinden gönderimi sağlanacaktır.

1 yıl tarafımızca garantisi sağlanmaktadır.

Dilediğiniz kargoyu tercih edebilirsiniz, çok fazla gümrük vergisi ödeyeceğinizi "sanmıyorum(hiçte çıkmayabilir)".
  • 
Sayfa: önceki 21822183218421852186
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.