Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (1481. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: empire1530 , empire1530 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 23 Misafir (2 Mobil) - 22 Masaüstü3 Mobil
5 sn
235.425
Cevap
1.165
Favori
11.782.985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14791480148114821483
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sadece ufak bir ekleme yapmak istedim.

Yurtdışında çok çok lüks olan araçlar dışında, yüzbinlerce dolarlık veya euroluk araç yok. Bizim burada 300-400 bin TL'ye aldığımız arabalar oralarda maksimum 50 bin dolar. 50 bin üstü ise bizde zaten çok lükse girmeye başlıyor.

İşin en kötü tarafı da burası.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Düşüşle başladı ama Allah büyüktür, iyi geceler herkese.
  • ali_ihsan21 kullanıcısına yanıt
    Yukselmeye basladı

• quote:

Orijinalden alıntı: 9600_G_T

Yukselmeye basladı
    Evet uyuyamadım, film açtım, gözüm de Benjamin amcanın hareketlerinde.

edit şu an yabancı piyasaların etkisi yansıyor bildiğim kadarıyla bizim piyasalar sabah açıldığında tam anlamıyla ne tepki verecek anlayabiliriz. Doğuş'un yeniden yapılandırma teklifini hiç hoş karşılamayacaktır herhalde, tedirginlik tüm piyasaya yayılır.

Hükümete bu kadar yakın bir firma bu haldeyse var sen gerisinin halini düşün.

4,0660 idi rekor, orayı görürsem bebekler gibi uyurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 9 Nisan 2018; 1:41:39 >
  • doların yükselmesini dört gözle bekleyip sonra "mışıl mışıl" uyuyacaklar var, Allah akıl fikir versin. kendi parası değerlensin yeter ki,millet açlıktan ölebilir onun icin. önce insan olacanız insan,ha tayyip ha şu üstteki vatandaş hiçbir farkı yok.

"paramın değerini korumak icin dolar aldım" "dolar artmasa da olur,en azından param tl olarak değer kaybetmemiş olur" dersin,anlarım da. dolar yükselsik,ben kazanayım diğer herkes ölsün kafası ile,tayyip 'in kafası temelde çok farklı şeyler değil.tayyipte kendine bakıyor,millet ölebilir diyor,bu üstteki vatandaşta.

bu tip vatandaşlar,ellerine fırsat geçmemiş kötülerdir.alayının eline tayyipteki gücü ver,alayı tayyip varyasyonları olmazsa birşey bilmiyorum.
  • Burası, ekonomi batsında göbek atalım, havasında gezen tiplerle dolmuş. Dolar euro yükselsin diye dua eder olmuş Allah'a ateist. Ya tuzu kuru, ya da batılırsa kendisine dokunmayacağını hayal ediyor heralde.

Ekonomi kötü olmasını, endişe duyarsın anlarımda, bu kına havası nedir?
  • Euro 5 tl sınırını aşsa onun da dolar üstünde yükseliş yönünde bir etkisi mutlaka olur, peşine takar ama euro düşüş trendi ile başladı doların aksine.
    Thk 5 binasini satiyormuş.

• 9600_G_T kullanıcısına yanıt
    Yani ben lise başında o saçma sapan pullarına 1 tlmi boşu boşuna verdim öyle değilmi. Allah bildiği gibi yapsın bunları.

• quote:

Orijinalden alıntı: flonky

3.23 şuan. Ön görüm ikinci çeyrekte 4.00-4.50 arası. Doları geçtim petrol varil fiyatları 45$ civarı. Varil 70-80$ veya daha üstüne dayanırsa doları artık kendileride tutamazlar. Dolar 5 tl benzin 10tl olur. Artık kuruş artışlarını unuturuz gün içerisinde 3-4 tl lik değişimler olur. Slogan hazır. Merhaba patlak ekonomi merhaba, merhaba yeni venezuella.

• quote:

Orijinalden alıntı: 9600_G_T

Thk 5 binasini satiyormuş.
    Ben tas saksı, çanak hepsini dolar ile doldurdum binaya verecek param yok

Euro 4,98 maşallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 9 Nisan 2018; 11:34:32 >
  • Reza Zarrab davasından Hakan Atilla davasına evrilen davada, Hakan Atilla'ya 11 Nisan'da beklenenden yüksek bir ceza gelirse Türk piyasası bunu olumsuz yorumlar diye düşünüyorum.

Eğer Türk piyasası yüksek cezayı "Halkbank için de yüksek ceza gelecek" diye yorumlarsa o zaman dolarda ve borsa için kötü olabilir.
  • Bugün saat 15:00'e kadar 4.07tl'yi aşarsak sanırım bu hafta 4.10tl'yi de aşabilir miyiz diye düşünebilirim.
  • Önümüzdeki yıl bu zamanlar muhtemelen Dolar 5,0 - Euro 5,9 olur.
  • Dolar yine tüm zamanların rekorunu kırdı hamdolsun 4.0690tl

Ama başkanlık sistemi ile 3tl'nin altında düşecek göreceksiniz.

Selam ve dua ile..

• Euro 5 tl

• Yine Yeni Yeniden rekor 4.07 ile gerçekleşti.
    Mutlu musunuz geziciler :((
  • islamin 5 tane sarti oldugu icin Euro 5 oldu

Dolar ve Euro'ya yatırım yapanlar yaya kaldı.

Başkanlık ile 3tl'nin altına düşecekler hayali durmaksızın devam ediyor
  • 
Sayfa: önceki 14791480148114821483
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.