Şimdi Ara

3.5mm kulaklık girişi karşıtı cephe genişliyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
0
Favori
1.894
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Cihazın yanında çevirici verirlerse tamam kabul aksi taktirde bu göz göre göre soygundur amaç kalite diğil para kazanmakdır.

• Nerelerine batıyor o kulaklık girişi acaba? Hadi kulaklık girişi usb oldu diyelim şarj etmek isteyince, otg takmak isteyince ne yapıcaz?

• 2.5mm diye bir şey var, neden kimse bu alternatifi düşünmüyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: Infinitum

2.5mm diye bir şey var, neden kimse bu alternatifi düşünmüyor?

Çünkü asıl mesele ince telefon yapmak değil, o işin belki biraz reklamı..

• tamam 3.5 biraz kaba onun yerine 2.5 mm kullanın en azından bir adaptör ile 3.5 larda kullanılır ve geçiş daha yumuşak olur. ayrıca müzik dinlerken sarj edememe nedir ya. bunlar pillerini 15 gün felan gidiyormu sanıyor ne

• Sanki 3.4 mm inceliiğinde telefon üretecekler de 3.5 mm kulaklık girişini kaldırmak istiyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: deoksiriboz1001

quote:

Orijinalden alıntı: myhotyroIntel kaldırılması gerektiğine inanıyormuş. Intele kim soruyor acaba, işlemcileri %1 bile kullanılmıyor.
    kafan yerinde mi birader

Dogru soyluyor. Masaustu ile mobil oranlari cok farkli. Bir tek Asus kullaniyordu, o da birakti Intel ile calismayi. Bence onun kafa yerinde, sen de bir kontrol ettir istersen.

• tolgabes64 kullanıcısına yanıt
    Anakarttan İzole edilmemiş usb'den dolayı öyle olur. Telefonlarda hepsi izole artık.

Bence 3.5mm kalkması saçmalık resmen geriye gidiyoruz teknoloji olarak, madem 3.5 kalkacak kutu içine usb type c çoklayıcı ve işlemciye de donanımsal çoklu usb desteği koyacaksın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • değişiklik iyidir. yenilik güzeldir. nasıl olacak emin değilim ama. kulaklık girişi bildiğin 30 belki 40 senedir hayatımızda var. sıkılmadınız mı?

• Ses daha kaliteli olacakmış pehhh:)

Nerede ise 2cm kare temas yuzeyi olan jak yerine 3mm karelik yüzey alanı olan bağlantı noktası koyacaklar.

Amaç çok net kimsenin tüm telefonlara uyan standart bir donanım kullanamaması.

Apple bu işten ekmek yer ama androidciler bu bu hataya düşerlerse sony'nin memorystick te olduğu gibi motor olurlar.

• Hocam bu sadece 2 kabloya bakar kaldırırlar girişi yerine hem sarj hemde 3.5mm kulaklık girişine sahip aparatlar gelir çinliler bu fırsatı kaçırmaz

• Peki elimdeki kulakliklari ben çöpe mi atayim? Yahu ne gereksiz insanlar var şu teknoloji piyasasinda. Kullanicilarda onlardan gereksiz yorum yapiyor. Banane senin bluetooth kulakligindan arkadaşım. Bende akg k77 kulaklik ayrica cokta guzel jvc nin kulak ici kulakligi var. Simdi ben bunlari çöpe mi atacagim? Bana bu kulaklar icin ne gibi cozum saglanacak? Sacmalamasinlar s7 edge 3600 mah pile sahip. Apple telefon piyasasinda tasarim olarak cihazini gelistiremiyorsa 3.5mm girisini kaldirmasin basarisiz muhendislerine yol versin. Yapan yapiyor. S7 edge den kopya cekseler bari yine duzluge cikarlar. Yazik bu kadar bos muhabbete yazik.

• Ne kadar saçma bir şey ...

• quote:

Orijinalden alıntı: halitozbasli

Aranızda telefon açan oldumu bilmem o 3.5mm jack içeri baya giriyor ve bu uzantı yüzünden pil alanı daralıyor. Tek amaç pile daha çok yer açmak

Ben de şöyle bir teori sunayım:

Apple gibi pinti firmalar, Atıyorum 10 cent'e mal olan jack girişini çıkartıp 10 milyon cihaz satıp 1 milyon dolar cebinde kalmasını sağlamak için istiyor olabilir ki Apple 10 milyon cihaz değilde 100 milyonlarca cihaz sattığı ortada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m5c4 -- 29 Nisan 2016; 1:07:48 >
  • 3.5mm bir kabalık, külfet ise madem koysunlar cihaza 2 tane bir alta bir üste 2 tane type-c isteyen istediğinden şarj etsin, istesiğinden kulaklık için çıkış alsın. Kutu içeriğinede kaliteli bir type-c kulaklık ve küçük, kaliteli bir 3.5mm to type-c dönüştürücü koysunlar ben tamam derim.

Fakat biliyoruz ki ayrı olarak type-c uyumlu "özel" kulaklıkları ayrıca satmak için yapılan bir girişim.

• Tek delik olsa hem şarj yeri, hem de kulaklık girişi olsa ne güzel olurdu be.

• Telefonlarımızdaki tuş takımını yediniz, kulaklık girişini yedirmeyiz :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • OverClocK1ng kullanıcısına yanıt
    Yine sen, yine saçmalık.

• Salak salak işler yapıp milletin önüne yenilik diye koyamaya çalışıyorlar. Eğer böyle birşey olursa ellerinde patlar

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.