Şimdi Ara

3.500 TL'ye kadar en iyi f/p bilgisayarı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 3000-3500 arası bir Laptop alacağım, fiyatına göre en iyi performans hangi bilgisayarda? Acer Nitro V17 ve Monster var aklımda ama Monsterların kasa çok kalitesiz geliyor bana sanki.. Deneyimli biri yardımcı olursa mutlu olurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Myxo -- 27 Temmuz 2015; 4:43:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• monster kasası çok kalitesiz değil aslında. Ama yine de isterseniz abra a5 5.1 ayarındahttp://www.sanalmarketim.com/msi-ge60-2qe1094xtr-apache-pro-core-i74720hq-8gb-1tb-gtx960m-156-full-hd-freedos-hediyeli/p_61725/ bu var.
    Aradaki 700 lira fiyat farkını tamamen marka ve kasa kalitesi için veriyorsunuz. Eğer bu iki kıstas sizin için önemliyse msi alın. Değilse monster daha uygun.
  • İlk yorumdaki bilgisayar hoşuma gitti. MSI bilgisayarların tipik/kronik bir sorunları var mı peki? Beni en az 3 sene götürmesi gerekiyor. Zaten bir bilgisayardan fazla beklentim yok, arada Youtube kanalım için video renderlarım, online oyunlar oynarım(Rappel, Aion gibi) birde yeni çıkan oyunları indirip şöyle bir denerim. MSI GTX 960M ve İ7 kombinasyonu ile bu isteklerimi karşılayabilir gibi geldi.

Peki alışveriş konusunda bu siteye (sanalmarketim) güvenebilir miyim? Ayrıca sitede taksit imkanı gözüküyor, göstermelik değil değil mi bu durum? Taksit kalkmıştı çünkü en son.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Myxo -- 27 Temmuz 2015; 4:44:16 >
  • Arkadaşlar tavsiyelere hala açığım, ilk linkteki laptop stokta kalmamış.
  • bu fiyat araligina uygun asus n550jk-cn166h hakkinda bilgisi olan var mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Kralgiyinik

msı alabilirsiniz tavsiye ederim
    https://www.pcdepo.com/msi-nb-gp70-2qf-624xtr-leopard-notebook

950m almaktansa 860m almayı tercih ederim. 860m daha performanslı bir kart.
  • quote:

Orijinalden alıntı: T.Guleryuz

bu fiyat araligina uygun asus n550jk-cn166h hakkinda bilgisi olan var mi

İşlemci ve ekran kartından kaybediyor hocam bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MCR Killjoy

quote:

Orijinalden alıntı: Kralgiyinik

msı alabilirsiniz tavsiye ederim
    https://www.pcdepo.com/msi-nb-gp70-2qf-624xtr-leopard-notebook

950m almaktansa 860m almayı tercih ederim. 860m daha performanslı bir kart.

gtx960m olabilir mi hocam
    http://www.pcdepo.com/msi-nb-ge70-2qe-863xtr-apache-notebook

• Hocam alma imkanım olsa koşa koşa gider 960mli model alırım ama 3.500 maks sınırım. :(

• Sanal marketim güvenilirdir. Ben cok alısverıs yaptım. Taksit orda yazıyorsa bence vardır. Çok fazla oyunla aran yok sanırım. 2-3 sene idare edecek bir laptop arıyorsanız gtx850m sizin için yeterli olabilir. 860 daha iyi olur tabi ama msi'da 860ların fiyat piyasasını bılmıyorum. Git 3500'e monster al ssd'li gtx960m'lı 15.6 yada 17.3 inc uçursun seni hemde uzun sure kullan. İstanbuldaysan monsterı düşünmeden al çünkü servisleri cok ilgiliymiş forumda herkes öyle yazıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Absinthe92

Sanal marketim güvenilirdir. Ben cok alısverıs yaptım. Taksit orda yazıyorsa bence vardır. Çok fazla oyunla aran yok sanırım. 2-3 sene idare edecek bir laptop arıyorsanız gtx850m sizin için yeterli olabilir. 860 daha iyi olur tabi ama msi'da 860ların fiyat piyasasını bılmıyorum. Git 3500'e monster al ssd'li gtx960m'lı 15.6 yada 17.3 inc uçursun seni hemde uzun sure kullan. İstanbuldaysan monsterı düşünmeden al çünkü servisleri cok ilgiliymiş forumda herkes öyle yazıyor.

Hocam monster kesinlikle almayacağım. Ne kasalarına ne de servisine güvenmiyorum ben. Asus'un MSI'ın suyu çıkmadı sonuçta.

• laptop ebrardan alınır öneririm

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.