Şimdi Ara

3.5 Milyonluk MinutePhysics kanalının Türkçe kanalı açılmış.. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
3
Favori
858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    niçin hocam
  • Bilimsellikten uzak olduğu için hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • OnlyAnanas O kullanıcısına yanıt
    'Elde edilen sonuç Sonsuz'un tanımından kaynaklanmakta' yazıyo açıklamada. E tabi yine siz bilirsiniz hocam..
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasancavus38

'Elde edilen sonuç Sonsuz'un tanımından kaynaklanmakta' yazıyo açıklamada. E tabi yine siz bilirsiniz hocam..

Sanirim kanalin sahibi sensin. Bosa ugrasma boyle iq gerektiren kanallar tutmaz (toplama videosu kesinlikle buna dahil degil). Boyle oha diyorum falan acacan top kesecen kaucuk ne bilmeyip bu ne lan falan diyecen o tutar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni haberim oldu hortlatmasan görmeyecektim sağolasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: S,W,A,T

quote:

Orijinalden alıntı: hasancavus38

Sanirim kanalin sahibi sensin. Bosa ugrasma boyle iq gerektiren kanallar tutmaz (toplama videosu kesinlikle buna dahil degil). Boyle oha diyorum falan acacan top kesecen kaucuk ne bilmeyip bu ne lan falan diyecen o tutar.

:D
  • ruhi ağbey varken kim izlesin bunu ruhi abinin videolar çok korkunç oluyo altıma mıçıyom valla xDé
  • Orijinal İngilizce kanalın sahibi iki-üç ay önce şöyle bi' tweet atmış:https://twitter.com/minutephysics/status/714540518198218753
  • Sonunda güzel bir haber.
  • Kanalın hayrılı olsun güzelmiş.Kanal senin belli Yusuf Polat yazıyor, profilinde de Yusuf Polat, ama kanalı beğendim
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.