Şimdi Ara

3-4 senede insan ve hayat acayip değişmiş

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
1
Cevap
0
Favori
117
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> 3-4 senede insan ve hayat acayip değişmiş
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    4954 Mesaj
    Yav arkadaş bir bana mı tuhaf geliyor bu hayat bilmem şurdayım burdayım her anın videosu resmini atmak ,evliliğini dahi açık açık en ince ayrıntıya kadar yazmak insanın giderek utanma duygusu kalmamış
    Adam sevgilisiyle yatakta video koyuyor millet altına yorum yapmış çok yakışıyorsunuz bilmem ne lan yatakta atıyor.Sevgilisiyle her anı paylaşıyor , arkadaş paylaşmanın anlamını çok yanlış anlıyorsunuz gerçekten.Bundan para kazananlar var anladığım kadarıyla.
    Eskiden bir utanma bir gizlenme bir özele sahip çıkma duygusu vardı özel falan kalmamış kız sabahtan başlıyor evinde yayın yapıyor periskop mudur nedir saçını tarıyor millet izliyor onu.
    33 yaşında adam karı kız kovalıyor 3 çocugu var,diyorum ayıptır ya eşine nasıl bakacan bunu yaptıktan sonra,diyor ne yapalım can sıkıntısı.Evli tanıdıgım insanların çogu karı kız peşinde devam

Mesela dh bile değişmiş 3 4 sene önce girerdiniz en uygun pc toplama vs konuları popülerdi şimdi yok survivor istatistik(survivor'a matematik hesap yapmış adam:D) yok evlendim en ince ayrıntısına kadar ne harcadım yok arkadaşımla aramda geçen yok bilmem nereye gittik ssli

Yav evlilik dediğin olay tamam maddi sıkıntılar ortada ülkenin maddiyatı belli ama evlilik insanın hayatında bir kere olmasını dilediği güzel bir anıdır. İlk anları her zaman paha biçilemezdir o yüzden insan tabiki tutumlu davranır ama harcadığının gözünde çok önemi olmaz. Ya harcadığını kuruşu kuruşuna fiş keser gibi yok kız tarafı şunu aldı ben bunu aldım diye ayrıntılı yazacaksan şirket mi kuruyosun evlenme gitsin be kardeşim paran da gitmez. Şu da var artık herkes sanalda profili vs var eşin girse konuyu okusa üzülüp zoruna gitmez mi açık açık yazmışsın herşeyi diyecek bu bizim evliliği yazmış sanki şirket hesabı gibi. Ya bunlar çok saçma aptalca geliyor bana ama insanları artık hiç şaşırtmıyor.

Eskiden 2 köpek sokak ortası çiftleşince ayırmaya herkes su falan dökerdi, şimdi bir yolda her akşam dolaşıyorum 5 6 araba her akşam farklı arabalar soğuk sıcak fark etmez herşeyi yapıyolar ,hemen karşılarında evler var 2 3 metre uzakta. Uyarıyoruz burda durmak yasak diye tamam hemen gidiyorum diyor hiç demiyor lan kızı çırılçıplak reklam ettik falan:D benle beraber 5 6 kişi de görüyor net.Sonra altında 50 60binlik araç var 50 lira otele veremiyor ya da böylesi hoşlarına gidiyor.Demek insan aslında bunları istiyormuş ve değişimi kabul ediyor yavaş yavaş içine işliyor ,ne özel hayat ne sosyal hayat hiçbirşey kalmamış instagram face kullanmıyorum diyosun asosyal diyolar adamın biri 2 kızla muhabbet edince kendini padişah ilan ediyor bir kız muhabbeti dönünce digerleri işi gücü bırakıp onu dinliyor adam vallahi 3 çocugu var kıza şöyle yaptım böyle yaptım diyor ben dayanamadım ayıptır evli adamsın nasıl eşine bakıyosun eve gidince dedim kötü ilan edildim :D şaka gibi dünya

70 yaşında adamla otobüste yan yana denk geldim, bana hayatla ilgili birkaç bilgi verir işte tecrübe anı bilmem ne anlatır diye ne söylese cevap verip muhabbet açtım çalıştığım yeri sordu söyleyince uff ben orda ne kız götürdüm kızı otobüsün arkasına götürüyodum bilmem ne demeye başladı susmadan anlatıyor ben utandım o utanmadı otobüs full dolu arkaya falan bakıyorum sussun hani arkadakiler duyuyodur hesabı, yok adam hikaye tarzı anlatıyor en ince ayrıntısına kadar :D hakkaten hergün farklı birşeye şaşırıyorum

Şunu da diyecem ister zorunuza gitsin ister hoşunuza gitsin,futbol dünyanın en boş şeylerinden biridir. Futbolu spor olarak oynamak maç yapmak kesinlikle zevkli güzel bir aktivitedir.Normal seviyede aklı başında tuttuğu takımı takip etmek mesela ülkemizin takımlarını yabancı ülkelere karşı desteklemek güzeldir ama genel anlamda boş ve boş adamların ortak noktası olmuştur neden diyeceksiniz,üniversitedeyim projemizi vermeye 1 hafta kalmış haftasonu çalışmayı planlıyoruz adama diyoruz cumartesi gel bitirelim diyor beşiktaşın maçı var öldürsen gelmem ya bu kadar boş gereksiz bir akıl olamaz.Sonra kendi insanına sanki savaşır gibi ana avrat sövmek, burda bir maça gittim daha maç başlamadan ananızı bilmem ne yapacaz diye küfürler yazık.Sonra şu idda muhabbeti iyice yaygınlaştı adam 50 yaşında 5 lira atıyor 15 lira gelecek maçtan yatıyor Allah kitap ülke bayrak sövüyor yemin ediyorum adam isyan ediyor bilmem ne yaptığım maçı berabere bitti kaçırdık abi ne verdin 12 lira ne gelecekti 35 dedi.47 48 yaşlarında adam.Sonra fark ettim o adam hep o bayide ve onun gibi birçoğu iş çıkışı orda.Yazık günah bu adamlar çocuğu harçlık istese vermez.Adam bayrağa sövüyor maç yatmış diye düzgün konuş falan diyosun uyarıyosun saldırıyolar üstüne adam sinirli aga boşver falan :D lan sinirli olduğu konuya bak ya :d daha ne diyeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Infernall -- 18 Şubat 2018; 19:34:59 >

|
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Sohbet
Canlı Tv izle
SEO
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.