Şimdi Ara

3-4-5 3.Deneme Sonucum (Yorumlar mısınız)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Türkçe 31.75(Ortalama 33-36 falan yapıyorum biraz düşük geldi farkındayım
    Mat:35.00
    Sosyal:31.25
    Fen:30

Hedef:10K(ygs1)

Çözen arkadaşlar ve genel yorumunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• UP

• Merhaba hocam, bende geçen gün çözdüm bu denemeyi eşit ağırlığım fen de 7 net hariç diğer netlerimiz aynı aşağı yukarı. Sosyalde 22.soruya baka bilir misiniz rica etsem tarımda makine kullanımı nasıl yaygın oluyor anlam veremedim
  • Hocam makina kısmına günümüzde teknoloji arttı makina kullanmı yaygınlaştı gözüyle bakmıştım ben ya :D

• 3-4-5 geçen seneye göre, bu sene denemelerini daha fazla ygs ye yakın yapmış. benim görüşüm ama hala bir tık sert yani sınavda bu netlerin üstüne biraz daha çıkarsın tabi stres faktörü işi değiştirmezse.
  • Teşekkürler hocam

• matematik bölüm denemesini çözdüysen matematik ile genel denemedeki nasıl daha mı zor dostum bugün yarın deneme alacamda

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bölüm denemesi karekök bitirdim sadece elimde bir de bilfen var karekök üçdörtbeşin matematiğine göre bi tık daha kasıntı. Üçdörtbeşin matematiği ilk 10-15 sorusu leblebi diye tabir edilen diğer kısımları ise dikkat gerektiren düşündürücü sorular ben genel olarak sınava yakın buluyorum

• up :(
  • aduket0106 kullanıcısına yanıt
    Bu denemenin türkçe paragrafları insanda kafa bırakmıyo arkadaş.Benim netler de

tr 30
    sos 33.75
    mat 30.25
    fen 11.25

Denemenin matı biraz kolay ben dikkatsizlikten 2-3 soru yanlış yaptım.Feni baya orjinal elimden geldigi kadar yaptım.Dil bilgisi kolay paragrafları beyin mıncıklıyo.

umarım ygs5 te 30-40 k içinde kalırım ümidim azalıyo iyice.
  • Umarım her şey gönlünüzce olur hocam netleriniz fena değil bence bir iki mat yüksekse rahat kalırsınız gibime geliyor

• A cevap anahtarı olan varsa atabilir mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: yarenn34

A cevap anahtarı olan varsa atabilir mi ?

A derken?

• Demin çözdüm Türkçe 2016 ygs altıbda yazıyordu ama bence üzerinde paragraflarda boğuldum resmen geri kalanı normaldi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.