Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

3.000 TL'ye Sıfırdan Sistem Tavsiyesi

23
Cevap
1
Favori
574
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Sistem Tavsiyeleri >> 3.000 TL'ye Sıfırdan Sistem Tavsiyesi
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    64 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: yakuzza0092

o zaman nisani bekle derim H serinsi intel kartlar çıkacak ama inteli tavsiye etmem 2018 in üçünçü çeyreginde 9 serilerden bahsediliyor Ryzen lar bi çıksın derim ben beklemekte fayda var İntel yine soket değiştirecek hemde bu yıl

Zati bende yazın toplayabilir hale gelicem Hem bu sırada dediğin gibi yeni modeller çıkarda diğerlerinin fiyatları düşer umarım.
    |
    |
    Bütçeyi 200 tl daha artırıp GTX 1060 ekran kartlı bu sistemi toplayabilirsin.

Orijinalden alıntı: Leons14

Bütçeyi 200 tl daha artırıp GTX 1060 ekran kartlı bu sistemi toplayabilirsin.

Hdd oldugundan yerine ssd almayı düşünüyorum. Anakart ve ekran kartında da Asus mu almalıyım MSİ mı ? İkisi arasında toplam 100 TL fark var.
    |
    |

Ben de bayadır sistem toplamayı düşünüyorum ama ekran kartı ve RAMlerin yüksek fiyatları baya bir zorluyor bütçeyi. Ekran kartlarının fiyatları düşmeye meyilli değil gibi maalesef, ben de bu ay peşin olarak 1050Ti alıp hiç değilse onu aradan çıkarttım.

1 veya 2 ay içinde de sistemin geri kalanını 6 taksite bölüp almayı düşünüyorum, o zamana kadar Ryzen'in yeni işlemcileri de çıkmış olacak sanırım, belki işlemciyi yeni seriden seçerim.

Ekran kartı piyasasını, indirimleri vs. yakından gözlemenizi tavsiye ederim yalnız.
    |
    |
    -Macbeth- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
sohbet
e-ticaret
üniversite
haberler
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.