Şimdi Ara

(2x4)GB 1600MHz -> Kingston HyperX Blur CL9 vs Corsair Vengeance CL11

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Kingston HyperX Blur (2x4)GB 1600MHz CL9 ikinci el, 6 aylık ama ömür boyu garantili.

Corsair Vengeance (2x4)GB 1600MHz CL11 sıfır, HyperX ile aynı fiyat ama CL11 ve iki yıl garantili.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kingstoni tercih et cl9 olsun. Ne kadara buldun? Fiyati uygun degilse baska ramlere veya 0'larina bakabilirsin.

• Cl9 lu olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: emrys3535

Kingstoni tercih et cl9 olsun. Ne kadara buldun? Fiyati uygun degilse baska ramlere veya 0'larina bakabilirsin.

180e buldum. Aslında dün vatanda internet şubesine özel tanesi 90tl ydi ama stok yüzünden alamadım ve kampanyayı kaçırdım

Edit: Vatandaki Blur değilmiş, doğrusu olan Blu da değilmiş, Genesismiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TeamAnimus -- 22 Aralık 2013; 9:21:10 >
  • 180 pahali geldi bana biraz 2. El icin. Ustune biraz daha koyup sifir alabilirsin. 1600 mhz cl9 olanlara bak butcene uyarsa 0 al.

• quote:

180 pahali geldi bana biraz 2. El icin. Ustune biraz daha koyup sifir alabilirsin. 1600 mhz cl9 olanlara bak butcene uyarsa 0 al.

Peki 164TL nasıl hocam? Uygun sayılır mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TeamAnimus

quote:

180 pahali geldi bana biraz 2. El icin. Ustune biraz daha koyup sifir alabilirsin. 1600 mhz cl9 olanlara bak butcene uyarsa 0 al.

Peki 164TL nasıl hocam? Uygun sayılır mı?

Kac senelik oldugu, markasi, modeli, calisma frekansi, voltaj ve cl degerine gore degisir.

• emrys3535 kullanıcısına yanıt
    164e bulduğum şu hocam:
    Kingston HyperX Blu (2x4)GB 1600MHz CL9

Model numarası:KHX1600C9D3B1K2/8GX

Eger model no yu google dan aratırsanız en başta kingstonun sitesine ait bir pdf çıkıyor, orada bahsettiğiniz değerler yazıyor, kaç yıllık olduğunu da satan kişiye sordum cevap bekliyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forumun 2. el kismina baktim. Corsair vengeance 2x4 1600 cl9 ram 150'ye var mesela. Satici veya urunler hakkinda tam bilgim yok ama 150'ye bulabilirsiniz gibi geldi. Marka olarak da corsair vengeance veya gskill ripjawsx almanizi oneririm.

• emrys3535 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam, çok saolun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.