Şimdi Ara

2vs2 Fifa 12 Turnuvası ( PC ) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
2
Favori
1.488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Partner arayan varsa originden eklesin beni bir konuşalım. Partner aranıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: eRkannYLDZ

quote:

Orijinalden alıntı: Por Você

quote:

Yaz Bizide..

Erkano52
    F3ARLESS_TR

Ahuhahahaha sağlam güldüm buna

İnşallah ilk maçı sizle yaparız

bitiricinide almışsın ya biz biteriz yada ozan seni bitirir :)))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serhat54 -- 22 Temmuz 2012; 21:47:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: serhat54

quote:

Orijinalden alıntı: x_tol

2vs2 için yorum yapmayacağım saçma bulduğum bir mod. Ancak 2. Grup çok güçlü olmuş kim gelirse gelsin eze eze şampiyon olur. Ben maça çıkmazdım riv ve doz'un takımına karşı açıkçası.

saçma bulman senin eleştirin. şimdi emre ve doğuş güzel oynuyolar diye turnuva düzenlemeyelim mi ?bir örnek vereyim o zaman ispanya ligindeki takımlar geri çekilsin nasıl olsa ya madrid yada barcelona şampiyon oluyor
    20 tane gol yemek kaçmaktan daha şereflidir. ;)

anlamadan yorum yapılması şu forumda en sevmediğim şey.

1- ben 2vs2 modunu saçma buluyorum bu turnuvayı değil. 2vs2 maçlarımızda da ts üzerinden defalarca söylemişimdir bunu. kısaca evet bu benim eleştirim yazmana gerek yoktu tekrar yukarda belirtmişim zaten.

2- emre ve doğuş bizim çok üst seviyemizde oyuncular. onların olduğu ve beraber oynadığı turnuvada şampiyon belli ikinci kim olur şeklinde olur bunu belirtmek istedim. turnuvaya katmama gibi bir görüşün varsa o senin görüşün beni karıştırma. ben turnuva önerisini ilk başta sunmuştum zaten. kendi aramamızda sürekli online olan arkadaşlarla bir turnuva yapalım emre ve doğuş'u da çağırırız şeklinde idi.

uzun süredir beraber oynadığımız için arkasında bir art niyet aramıyorum...

tunç senin için de geçerli yazdıklarım aynen onayladığına göre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x_tol -- 22 Temmuz 2012; 22:00:24 >

• quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Por Você

quote:

Yaz Bizide..

Erkano52
    F3ARLESS_TR

Ahuhahahaha sağlam güldüm buna

İnşallah ilk maçı sizle yaparız

bitiricinide almışsın ya biz biteriz yada ozan seni bitirir :)))

ozanın bitiriciliğini düşüreceğim yoksa dediğin gibi ozan benide bitirebilir

• g3nius1907 & Faraday35

bizide yaz dostum...
  • quote:

quote:

quote:

2vs2 için yorum yapmayacağım saçma bulduğum bir mod. Ancak 2. Grup çok güçlü olmuş kim gelirse gelsin eze eze şampiyon olur. Ben maça çıkmazdım riv ve doz'un takımına karşı açıkçası.

saçma bulman senin eleştirin. şimdi emre ve doğuş güzel oynuyolar diye turnuva düzenlemeyelim mi ?bir örnek vereyim o zaman ispanya ligindeki takımlar geri çekilsin nasıl olsa ya madrid yada barcelona şampiyon oluyor
    20 tane gol yemek kaçmaktan daha şereflidir. ;)

anlamadan yorum yapılması şu forumda en sevmediğim şey.

1- ben 2vs2 modunu saçma buluyorum bu turnuvayı değil. 2vs2 maçlarımızda da ts üzerinden defalarca söylemişimdir bunu. kısaca evet bu benim eleştirim yazmana gerek yoktu tekrar yukarda belirtmişim zaten.

2- emre ve doğuş bizim çok üst seviyemizde oyuncular. onların olduğu ve beraber oynadığı turnuvada şampiyon belli ikinci kim olur şeklinde olur bunu belirtmek istedim. turnuvaya katmama gibi bir görüşün varsa o senin görüşün beni karıştırma. ben turnuva önerisini ilk başta sunmuştum zaten. kendi aramamızda sürekli online olan arkadaşlarla bir turnuva yapalım emre ve doğuş'u da çağırırız şeklinde idi.

uzun süredir beraber oynadığımız için arkasında bir art niyet aramıyorum...

tunç senin için de geçerli yazdıklarım aynen onayladığına göre.

sen ilk yazdıklarımı iyi oku lütfen ben turnuvayı saçma buldun demedim sen hemen şampiyon ilan ettin turnuvayı bitirdin. Ayrıca turnuva fikri senden çıkmış olabilir. 2 vs 2 fikride doğuştan çıktı çoğunluk bu şekilde olsun hem değişik olur dediler böyle karar aldık belki sen yoktun o an aramızda . Art niyet aramana gerekte yok .öyle bişey söz konusu değil. o senin eleştirindi ve bende kendi eleştirimi yazdım.

• quote:

cehalet başka birşey benim yazdıklarımla alakası yok. Kimin neler yapabileceğini biliyorum. Ne derler bilirsin "kazanamayacağın savaşa girme!"

cebinden para cikmiyor, enjoy it.

dipnot: 2on2 bireysel skill'den fazlasini gerektirir. avrupa'da cok cok ust seviyede oyuncular var fakat herkesin tarzi birbirinden farkli. sirf sizden cok cok ust diye kazanma sansiniz yok gibi bir durumda yok. bireysel olarak hami bir cogunuzu yenme olasiligi cok yuksek lakin 2on2'ye gelince asiri derecede uyumsuz durum olabiliyor. dedigim gibi takilmayin, cok oyuncu cok rekabet eglenmenize bakin.

organizator arkadasa not; 32 takim cikarsa winner loser bracket yaparsan cok daha eglenirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Crichton -- 23 Temmuz 2012; 0:44:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: KennyOii

quote:

cehalet başka birşey benim yazdıklarımla alakası yok. Kimin neler yapabileceğini biliyorum. Ne derler bilirsin "kazanamayacağın savaşa girme!"

cebinden para cikmiyor, enjoy it.

dipnot: 2on2 bireysel skill'den fazlasini gerektirir. avrupa'da cok cok ust seviyede oyuncular var fakat herkesin tarzi birbirinden farkli. sirf sizden cok cok ust diye kazanma sansiniz yok gibi bir durumda yok. bireysel olarak hami bir cogunuzu yenme olasiligi cok yuksek lakin 2on2'ye gelince asiri derecede uyumsuz durum olabiliyor. dedigim gibi takilmayin, cok oyuncu cok rekabet eglenmenize bakin.

organizator arkadasa not; 32 takim cikarsa winner loser bracket yaparsan cok daha eglenirler.

Aslında bu turnuvayı kaç kişi çıkar turnuvaya katılacak gibisinden düşünerek yaptım. Bir dahaki turnuva daha çok kişi olabilir, aynı şekilde takımlarımız belli olur ve gol kralı asist kralı şu bu gibi şeylerde yapabiliriz. Fikirleri olan varsa yazsın lütfen. Hepimiz eğlenmek istiyoruz

• bizide ekleyin origin ID mesutfifa v I3azingA :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mesutfifa -- 23 Temmuz 2012; 2:26:20 >
  • Grup kuralarını çektim arkadaşlar.

Grup A

1.Takım
    6.Takım
    7.Takım
    8.Takım

Grup B

2.Takım
    3.Takım
    4.Takım
    5.Takım

Herkese başarılar

Not:Her takımın origin idleri yukarıda yazıyor. Lütfen birbirinizi ekleyin.

Not2:Grup maçları 26 Temmuz Perşembe gününe kadar biterse seviniriz. Lütfen 27sine sarkıtmayın.

Not3:Her takım birbirleriyle 1 defa karşılacak bunu unutmayalım. Maçların sonucunu ScreenShot olarak eklersiniz.

Not4: 5 yıldızlı takımlar seçilmeyecek unutmayalım.

Ve son olarak grup kuralarını çekerken video çektim. Herhangi bir şüphe oluşmasın diye. Aşağıdaki linkten videoyu indirebilirsiniz. Boyutu 2.23 mb.

http://www.dosya.tc/server19/tzNY1M/GrupKuralar_.rar.html

Herkese başarılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elasmosaurus -- 23 Temmuz 2012; 3:21:58 >

• sağol eline sağlık emir turnuvadaki tüm takımlara başarılar
  • Herkes herkesi yenebilir özellikle 2on2'de..
    Herkese başarılar.
  • Grup Kuraları saçma olmuş ama neyse random.org 'un saçmalığı
  • Bizde katılabilirmiyiz?

Unkn0wn3 & SHaR3R
  • İlk grup maçları oynanmış sanırım? sonuçları bekliyoruz
  • İlk maç
    Dozturk & Riv9 5 - 2 Erkano & F3ARLESS_TR [ Goller ozan kendi kalesine vs vs.. :) ]
  • 2.Takım (5-2) 5.Takım

2vs2 Fifa 12 Turnuvası ( PC )
  • 4. Takım (2 - 6) 5. Takım

2vs2 Fifa 12 Turnuvası ( PC )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaitreSkiLL -- 24 Temmuz 2012; 0:39:17 >
  • 8.Takım; mesutfifa&I3azingA maç yapmadıkları gerekçesiyle turnuvadan ihraç edilmiştir. Sebep şu, Serhatinho 2 gündür kendisine mesaj atmasına rağmen cevap bile vermemiş. Bugünde e maçlar için son gün Perşembe o zaman o gün oynarız demiş. Malesef böyle bir şey yok. Herkes maçlarını oynuyor. 5.Takım grup maçlarını bitirdi bile mesela. Online olmayan gelmesin dedik. Online olmasına rağmen mesaj atmayıp sonrada ya son gün oynarız deyip turnuvayı geciktirmek yanlıştır. Biz Perşembe gününe kadar olan süreyi şunun için belirledik. Belki günde 1 maç sürelik online olabilen olur. 1maç 1maç oynasın bitirsin gibisinden düşündük. Hadi 1 gün herkes online olamadı + 1 gün ekledik.

Son güne sıkıştırmak doğru değil. Son gün herkes online olmayabilir. Özetle, onlineken cevap atmamak, son gün oynarız şu bu diyerek turnuvayı geciktirmek ihraç sebebidir. Herkes sizin keyfinizi bekleyemez. Online olmayan oynamayacak kişi gelmesin dedik, gelmeyin.

Yerlerine
    Unkn0wn3 ve SHaR3R dahil edildi. Üstteki takım listesini güncelledim.

• bana sordunuz mu ? sizi turnuvadan çıkartıyoruz diye ?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.