Şimdi Ara

2TB USB 3.1 TAŞINABİLİR SSD 420TL / **İade sürecindeyiz.** (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
413
Cevap
25
Favori
61.962
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Oldukça hızlılar bu arada benimkisi de ülkeye ulaşmış

Hızlı kargoyla uğradığım ilk tokat olacak eğer dolandırma mevzusu gerçek olursa :)

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • realistspary kullanıcısına yanıt

Seri tokatlanmış olcak herkes. Muhtemelen içinde bellek olmayan sadece kutu gelecek :)

• DreamSs kullanıcısına yanıt
    Hocam adamlar Amazon.co.uk de 84 bin ürün satmışlar. Ben bir ihtimal doğru olabileceğini düşünüyorum hala. Ümidim var ama sadece kutu gelirse de şu durumda sürpriz olmaz. (:

• iki sipariş verip iptal etmiştim bir anlık gaza gelip kendime çok büyük kazık atacaktım az daha

• WWE Türkiye ile görüştüm.

Bugun gümrükten çıkarmış Aras Kargo ile yarın veya Cuma günü elimizde olurmuş.

1 hafta içinde sonuçlanmış Dolandırıcılık vakası olarak Donanimhaber tarihine geçecek bu olay.

Firmayı sordum kargo şirketine hemen tanıdı sık sık işlem yapılan bir firma yanı STK E-Shop .

Beklemedeyim.

• sadece kutu geleceği için, kutu açılımı yaparsınız artık :D

• Boş kutu gelecek diyenler yanılıyor, ürün %99 resimdeki gibi gelecektir.

Ancak içinde yonga olarak ssd değil düşük kapasiteli usb çıkacaktır yarın gelince içerisini açıp göreceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewsTR -- 26 Mayıs 2021; 11:59:20 >
  • realistspary kullanıcısına yanıt

Sepete ekledim bir tane ilk teslim alanlar sıkıntı yok derse hemen yapıştırıcam zaten bir tane :) 420tl az para değil iade için beklicek durumda değilim yoksa alırım baktım yaramaz iade eder beklerim. İnşallah söylendiği gibi 2tb çıkar. Hiç yoktan iyidir.

• Boş kutu falan gelmeyecek beyler. Kutunun içinde bir şeyler olduğu kesin ama asıl olan şey SSD değil, kapasitesi yazılımsal olarak yükseltilmiş dandik bir karta lehimli bir USB olacak. Bu videolardaki gibi;

Hatta İngilizceniz iyiyse ve kendinize güveniyorsanız, siz de evdeki eski Flash belleklerinizden 2 TB SSD yapabilirsiniz. Derya Baykal misali oldu biraz ama 2TB USB 3.1 TAŞINABİLİR SSD 420TL / **İade sürecindeyiz.** 

• Şıh Hazretleri kullanıcısına yanıt

kesinlikle 3. videodaki gibi gelecek herkese

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onemlibirisidegil -- 26 Mayıs 2021; 12:50:54 >
  • Extralarge kullanıcısına yanıt
    Hocam daha önce konuşuldu adam daha gelmeden kendi kafasından yorum yazmış. Su an icin kimseye ulaşmadı SSD ler.

• Valla bende satışta olduğunda bakmamıştım dikkatlice, ürün yurtdışından gelecekmiş sanırım. Şimdi fake ürün olursa iadesi felan nasıl olacak hocam ? Koskoca Amazon buna göz yumarmı sizce ?

• şimdi ilk istanbuldakiler alır büyük ihtimal , iade işini napcaz ? kabul etmezsek oluyor mu ? amazonla görüşen var mı

• Ulan bu kadar korkup düşüneceğime böyle bi ürünü ucuza almam daha iyi. Dolandırıcılık çıkmazsa haber verin o zaman alırım tabi, orası ayrı 2TB USB 3.1 TAŞINABİLİR SSD 420TL / **İade sürecindeyiz.** 2TB USB 3.1 TAŞINABİLİR SSD 420TL / **İade sürecindeyiz.** 

• quote:

Orijinalden alıntı: CJ11

şimdi ilk istanbuldakiler alır büyük ihtimal , iade işini napcaz ? kabul etmezsek oluyor mu ? amazonla görüşen var mı

İkitelli kurumsal şubeden çıkacak kargolar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewsTR -- 26 Mayıs 2021; 16:43:25 >
  • 2TB USB 3.1 TAŞINABİLİR SSD 420TL / **İade sürecindeyiz.**

Gelmedi mi hâlâ

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teslim almadan iade konusunda sıkıntı olabilir aras kargo bunu kargo firmasına iade edecek oradan geri dönüş merak konusu normal yurt içi kargoları 1-2 hafta beklettikleri oluyor şubede.

Teslim alıp iade kodu ile göndermek daha mantıklı ve süreci hızlandırır gibi duruyor.

Ayrıca bazı arkadaşlar amazon mağdur etmez hemen iade yapar gibi cümleler kurdu dediğim gibi satıcısı olmadığı için aksiyon almıyor iade et paranı bekle diyor diğer pazaryerlerinden farksız.

Burada ise uluslararası iadeler de dhl ile çalıştıkları yazıyor.

https://www.amazon.com.tr/gp/help/customer/display.html?ie=UTF8&nodeId=GP8L6BMXBTJHKUJW

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewsTR -- 26 Mayıs 2021; 16:54:30 >

• NewsTR kullanıcısına yanıt

Müşteri hizmetleti doğruyu yazmış.

siz iade almayınca aras onu wwe’ye gönderecek. Orası da satıcıya iade edecek. Sonuçta nereden geldiği belli ürünün.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shrikeen

Müşteri hizmetleti doğruyu yazmış.

siz iade almayınca aras onu wwe’ye gönderecek. Orası da satıcıya iade edecek. Sonuçta nereden geldiği belli ürünün.

Bunu bende biliyorum ancak teslim alınmayan kargolar şubeler de bekletiliyor göndericiden bilgi isteniyor kimi zaman kargaşa da kargo kayıp oluyor 1-2 hafta sonra çıkıyor iade ediyorlar çok yaşadım bundan dolayı para iade süreci uzayacak.

Ürünler aras kargoya verilmiş.

Ürün 511 tayland bahtına satılıyor.

shopee.co.th/hellery2.th/8246277252

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewsTR -- 26 Mayıs 2021; 18:10:18 >

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.