Şimdi Ara

2TB USB 3.1 TAŞINABİLİR SSD 420TL / **İade sürecindeyiz.** (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
413
Cevap
25
Favori
61.962
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İyiki boş gelmiş yoksa çançinçon marka bir ürüne 2 tb verini emanet etmek akıllıca bir hareket değil. James Donkey rezilliğini yaşadıktan sonra bulaşmam chona malına.

• Cannondale kullanıcısına yanıt
    James Donkeyi duymadım neyi var hocam

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • rezillik gerçekten ya. bu nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: Cannondale

İyiki boş gelmiş yoksa çançinçon marka bir ürüne 2 tb verini emanet etmek akıllıca bir hareket değil. James Donkey rezilliğini yaşadıktan sonra bulaşmam chona malına.

bende aldım james donkey ama problem yaşamadım sizde nasıl bir sorun çıktı

• glory34 kullanıcısına yanıt
    Bu işlerden anlamayan adam 2tb SSD almaz zaten

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 2 tb ssd 1000 tl bile deseler şüphe ile yaklaşırım ben iyi cesaret etmişssiniz. ben daha once uyarmıştım hong kong firması uzak durun diye ama neyseki amazon arada var. sorun yaşamassınız sadece paranız bir müddet bağlanır. Sinir stres yapmaya gerek yok bence. geçmiş olsun herkese...

• quote:

Orijinalden alıntı: bulent35220

bende aldım james donkey ama problem yaşamadım sizde nasıl bir sorun çıktı

Alıntıları Göster

1 yıllık bile olmayan bir üründe yazma ve silme olayı olmuyor, bunun yüzünden garantiye bile gönderemiyorum dosyaları silemediğimden. Ufak tefek kayıplarla kurtardım ama verileri. İmha ettim en sonunda parçalayarak

• Benimki henüz gelmedi. Arkadaşların anlattığından anladığım kadarıyla teslim alıp sonra iade açmak daha sağlıklı olacak. İade kodu aras kargo için mi geliyor? Yapan bir arkadaş ayrıntılı açıklarsa sevinirim. Kuralına uygun hareket edelim. Amazon devrede olsun yeterki, sıkıntı yok. Sonrasında amazona yarattığı mağduriyet aracılığı için daha yüksek çek tanımlaması için bastırırız:))

• Mesajın için teşekkürler.

Makalenin nasıl çalışmadığını ayrıntılı olarak anlatır mısınız?

Herhangi bir fiziksel kusur var mı? Veya hata mesajları?

Bize ne kadar fazla ayrıntı verirseniz, o kadar iyi bir çözüm bulabiliriz.

Geri bildiriminizden çok memnunum!

Sebep olduğumuz herhangi bir rahatsızlık için özür dileriz.

İyi günler :)

Içtenlikle,
    STK e-Shop

mail atmışlar şöyle

• Cannondale kullanıcısına yanıt
    Çançinçon marka akıllıca olmayabilir de “James DONKEY” akıllıca mı?

• CJ11 C kullanıcısına yanıt

Resim atın hız testi sonuçlarını, ürünün açılmış halini atmayın.

2TB USB 3.1 TAŞINABİLİR SSD 420TL / **İade sürecindeyiz.**

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewsTR -- 27 Mayıs 2021; 14:10:58 >
  • NewsTR kullanıcısına yanıt
    öyle yaptım

• Satıcı bana ürününüz yolda, size ulaşmasını bekleyin diye cevap verdi. Ekmeğime yağ sürüyorlar farkında değiller. :D

• quote:

Orijinalden alıntı: AnacoN

Satıcı bana ürününüz yolda, size ulaşmasını bekleyin diye cevap verdi. Ekmeğime yağ sürüyorlar farkında değiller. :D

Satıcı iade kodu vermeyecek gibi duruyor, sorular soruyor neden iade edeceksiniz diye cevap verdik bakalım size de farklı bir neden söylemiş.

Zaten ürünün maliyeti kargoyu kurtarmaz iade gönderin derse hepten zarar edecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewsTR -- 27 Mayıs 2021; 14:29:19 >
  • 3 gündür işe gelince çayımı alıp bu konuyu okuyorum, teşekkürler arkadaşlar.

• Amazon gibisi var mi be. Umarım şu firmanın canına okur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • SiNaPSiS kullanıcısına yanıt

Aynen varmı amazon gibisi çin merdiven altı ürünleri satmaya izin veren site 2TB USB 3.1 TAŞINABİLİR SSD 420TL / **İade sürecindeyiz.** 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Millette ne cesaret var arkadaş. Ben N11 den sipariş geçmiyorum. Yalan dolan olduğunu bildiği halde bir umuttur diyerek alıyor. Tosuncuk ile thodex ci eleman boşuna çıkmıyor bu ülkede. Potansiyel olduğu için çıkıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Birkanbey

Aynen varmı amazon gibisi çin merdiven altı ürünleri satmaya izin veren site  

Yav he he. Sanki amazon hariç biyerden alınsa başına gelecekleri bilmiyorsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ulan ne zamandır bu kadar gülmemistim başlık bı yanıyoorr oldu bı sahtekarlık olabilir oldu şimdide asrın dolandırıcılığı oldu 🤣 Sedat Peker soylu atışması gibi sardı bu konu valla

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.