Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

2TB Seagate Bağlantı Noktası Arızalı Nereden Bulabilirim?

6
Cevap
1
Favori
61
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> 2TB Seagate Bağlantı Noktası Arızalı Nereden Bulabilirim?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2086 Mesaj
    Merhabalar 2TB hdd var. Hdd nin kendisi çalışıyor, adaptörde çalışıyor. Kafa kısmı kaldı geriye burası bozuk. Yan sanayisi ve orjinali nerede satılır. Yedek parçası nerden bulunur. Acil yardım lazım, link vs verirseniz sevinirim.

|
    |

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former."
  • Yarbay
    9875 Mesaj
    Başka kutu almak daha kolay olacaktır.
    |
    |
    |
    |

@exeter @yasings54 çok aradım bulamadım zaten. Seagate ile görüştüm satmıyoruz öyle ayrıca diyorlar. Yurtdışı ile konuştum parça temin edin parasını aktarayım dedim, o şekil bir hizmetimiz yok dedi. Bende aliexpress den dock station aldım. İş görür gibi..

https://www.aliexpress.com/item/2-Bay-Hdd-ssd-Docking-Station-SATA-4TB-HDD-Duplicator-USB-3-0-5Gbps-hard-disk/32766139912.html

|
    |
    Bahsedilenler: exeter , yasings54

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former."

• Çavuş
    46 Mesaj
    kardeşim hayırlı olsun diyelim o zaman güzelll
    |
    |
    resim 3ü daha net çekip resmi paylaşırmısın
    ★★ MSI B450-A PRO Anakart - AMD Ryzen 5 2600 İşlemci - GSKILL Ripjaws V 16GB 3200MHZ Ram - Sapphire RX590 Nitro+ 8GB 256Bit Ekran Kartı - TOSHIBA OCZ 480GB TR200 SSD - Toshiba 3.5" 2TB P300 HDD - Cooler Master MasterBox Lite 5 600W MidTower Kasa - Cooler Master MasterAir MA410P İşlemci Soğutucusu - AOC LED 24" G2460VQ6 1MS 75HZ Monitör - WIN10 PRO x64 ★★

★★ Dell Inspiron 7577 GTX 1060 Max-Q Gamebook ★★

• Yarbay
    2086 Mesaj

Aldik artik parcayi, urun kodu ile cikmiyor birsey aradim bende.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    C-AKBAL kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
sohbet
e-ticaret
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Blogio
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,275
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.