Şimdi Ara

2si1:Yeni Haber ve Teknoloji Programı 1. Bölüm! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
133
Cevap
0
Favori
25.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• dayz yeni bölümü nerde abicim :(

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • sizi hiç takdir etmedi mseverim ama 1e1 e benzer şey yapılmicaktı gerçekten bu olmadı mesut abi ersin abi

• oldukça özenli hazırlanmış, hatalar var elbet, ama önemsiz.
    Ben beğendim.

• Çok güzel bir program olmuş yeni stüdyonuz hayırlı olsun.Ürün inceleye inceleye estiktin artık :D

• gta 5 türkçe haberi kısaymış keşke bi rockstar yetsilisine sorulabilse bu soru proğram çok güzel olmuş tebrrikler

• program iyi olmuş. emeğinize sağlık.
  • Güzel program olmuş tebrikler..

• iphonu bu kadar kötülemenize anlam veremedim acıkcası s3den kötü demişsiniz daha içindeki donanımı bilmiyonuz neye göre kötü ?

• donanımhaberde yapılan programın devamları neden olmuyor çogu 9-10 bölümden sonra bitiyor.....

• 1e1 gibi çok güzel bi program olmuş doğrusu.Ayrıca sondaki video süper :D
  • Mesut abi adam ya. Bence de bu teknoloji + oyun programı ilerlemeli gayet güzeldi 1e1. Erdinç İyikul'un gitmesi bitmesi gerektiği anlamına gelmez. Ersin Kılıçta en az onun kadar iyidir. Özledim şu teknoloji muhabbetlerini. İyi ki varsın Mesut Çevik.
  • Woow Yeni program hayırlı uğurlu olsun.

• 2si1 arada degilde 3cü1 arada olsaydı daha iyiydi bazılarımız şekerlide sever, düşünmek lazım :D

• Bu sabahta aklıma 1e1 gelmişti ne zaman çıkıcak böyle bir program diye bekliyordum. Tamda istediğim zamanda geldi bu 2si1. Çok başarılı bir program olmuş.

• Yeni programınız hayırlı olsun. Çok beğendim devamını sabırsızlıkla bekleyecem:)

• Erdinç'in o sempatik gülüşünü ne kadar arasak da program çok başarılı olmuş. tebrikler. büyük bir zevkle izledim.

• Tebrikler;

Mesut Bey her zamanki gibi programda tam yerinde duruyor. Diğer arkadaşımızda gayet başarılı.

Ben sadece bir şey önerebilirim, o stüdyoda gayet güzel bir çekim yaparken diğer arkadaşımızında güzel bir pantolon giymesini tercih ederdim. Biraz deniz havası sezdim ve biraz fazla salaş.

Bunun dışında ikinizde seyirciye keyfi yeterince aktarıyorsunuz.

1e1 den bambaşka bir hava seziliyor stüdyonun değişimi ve kadronun değişmiş olması elbette buna en önemli etmen. Ancak 1e1 deki hava ne yalan söyleyeyim çok çok daha iyiydi. Bunun sebebi elbetteki giden arkadaşımız. Erdinç Bey'de en az Mesut Bey kadar ekranlara yakışıyordu ve konuşmasıyla Mesut Bey kadar izleyicileri büyülüyordu.

Başarılarınızın devamını diliyorum...

• kopya sever değiliz. oyun oynamak istiyoruz her oyunu alıcak gücümüz veya ona vericek paramız yok olsa bile ailemiz izin vermez verse bile 1 -2 nereye kadar bu oyunlar bu kadar pahalı olmasa bizde haklarını vermek isteriz.

• 1e1 deki masayı Erdinç bey riota götürüp RP almış :D

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.