Şimdi Ara

2si1 yeni bölüm: Teknoloji ve oyun dünyası ekranlarınızda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2si1'in bu haftaki bölümünde, yıllık iznini kullanan ve serin sularda keyif süren Mesut'un yokluğunda Erdi ve Gökhan, teknoloji ve oyun dünyasında haftanın öne çıkan gelişmelerini sizler için yorumluyor, araya farklı konulardan sohbet serpiştiriyorlar.

Konuştuğumuz bazı başlıklar;

- Samsung Galaxy Note 8 ve Razer'ın oyun telefonu
    - Korku dünyasının en yeni oyunları
    - Ryzen 3 ile yeni nesil fiyat/performans işlemcileri
    - AMD Vega'nın performansında son durum
    - Mercedes ve Ford'dan yeni otomobiller
    - PUBG, Dunkirk ve dijital para sohbeti
    - Çok daha fazlası... :) 

• ????

• ben nedense bunların arasındaki ilişkiyi lp ve hk gibi görüyorum

• Vay be nokia. Yıkılmadı, yıkamadılar bir türlü.

• hepimiz çöllüyüz sel sigortasına gerek yok diyorsunuz da kasko yaparken kırk dereden su getiriyorsunuz ah şu şirketler neyse...

• Yine mi ses sorunlu arkadaş....... Yeter artık yaw....

• Bu oynatıcı tam ekran değilken video niye zoomlu? Tuşları da yok, tam ekran yapınca video normale dönüyor tuşlar ortaya çıkıyor.

Bu genel bir sorun mu? Bilmediğim bir ayarı mı değiştirdim yoksa?!
  • Şortlu arkadaşın (fx57'nin abi diye hitap ettiği... ) bu sıcak yaz günlerinde şortu tercih edip işine gitmesi öncelikle işyerindeki amirlerini ilgilendirecek bir husus ancak bu video işyeri çalışanlarına yönelik değil...

Sadece "Ya işte oyunlar falan ..." demekle olmamalı bu işler, takipçilerinin yaş düzeyi ne kadar genç olursa olsun asgari düzeyde bir saygı gereği kılık kıyafet bir kenara bağdaş kurup kaşınarak program sunulmamalıydı.

İlgili arkadaşın kötü bir niyet /kasıt taşımadığını düşünürsek , kısa süre içerisinde bir toparlanma bekleyebiliriz abi'den.

• quote:

Orijinalden alıntı: sendemail

Şortlu arkadaşın (fx57'nin abi diye hitap ettiği... ) bu sıcak yaz günlerinde şortu tercih edip işine gitmesi öncelikle işyerindeki amirlerini ilgilendirecek bir husus ancak bu video işyeri çalışanlarına yönelik değil...

Sadece "Ya işte oyunlar falan ..." demekle olmamalı bu işler, takipçilerinin yaş düzeyi ne kadar genç olursa olsun asgari düzeyde bir saygı gereği kılık kıyafet bir kenara bağdaş kurup kaşınarak program sunulmamalıydı.

İlgili arkadaşın kötü bir niyet /kasıt taşımadığını düşünürsek , kısa süre içerisinde bir toparlanma bekleyebiliriz abi'den.

Şahsen ben , Erdi Abiyi sokakta görsem önümü ilikleri. NET.
  • Pabci hangi oyun

• Erdi beyin mikrofonunda sorun mu var artık ne varsa halledin. Önceki yayınlar da Gökhan beyle yan yana oturduklarından yankı falan yapıyor sanıyordum ama burada da böyle, Mesutun, Gökhanın sesleri çok güzel net geliyorken Erdi beyin sanki biraz yankı yapıyormuş gibi geliyor, bir sorun var yani pek anlamam ses işlerinden ama birşey var , bu yankıda olmayabilir.

@fx57
    @Speed-Step
  • Önceki hafta sadece dinledim, geçen hafta hiç izleyip dinlemedim. bu hafta da yine şortla gelerek benim için tamamen bitmiştir bu program.

• Erdi abinin dediği hiç bir şeyi duyamadım. mikrofon arızalı sanırım farkında değiller. 5 dakika seyrettim sonra kapattım.

• ses kötü halledin lütfen

• Erdi'nin ve daha önceki haftalarda Mesut'un da sesi az geliyordu. Ayrıca Erdi çok fazla(saymadım ama 40 dakikada 100 defa falan) "abi" diyor! Bu da bir izleyen olarak rahatsız edici olabiliyor. Buna dikkat ederse daha iyi olur kanısındayım.
    @fx57

• quote:

Orijinalden alıntı: sendemail

Şortlu arkadaşın (fx57'nin abi diye hitap ettiği... ) bu sıcak yaz günlerinde şortu tercih edip işine gitmesi öncelikle işyerindeki amirlerini ilgilendirecek bir husus ancak bu video işyeri çalışanlarına yönelik değil...

Benim şahsi fikrim de şöyle,

Bu programı sevmemizin sebebi tv'de yayınlanan programlardan daha samimi olması, kendi aramızda arkadaşlarla ettiğimiz muhabbetler gibi olması...Kılık kıyafete dikkat edelim demeye başlarsak olay ana haber bülteni sunan takım elbiseli sunucu modeline doğru kayar...Ben böyle birşey istemem açıkçası, kendilerini nasıl rahat hissediyorlarsa öyle giyinsinler biz de keyifli bir şekilde sohbeti dinleyelim.

Saygılar

• Yine duyamadığımız bi ikisi bir daha -işyerinde tek kulaklıkla dinliyorum acaba onla alakalı mı ses stereo felansa eğer öyleyse bi çözüm bulunursa seviniriz duymuyoruz

• abi gürültü önde daha az

• Sağ tarafa oturan kim olursa olsun, sesi hep derinden ve çok hafif yankılı gelir. Nedir o koltuğun özelliği? :)

• Aslında kuyruğun güvenli olması mantıklı, neden derseniz, düşme/inme esnasında uçak genelde burun üstünde meyillenir ve iniş takımları açık olsun olmasın ön-orta gövde üstünde dokunur yere. Kazanın şekline bağımlı olsa da kurtulma olasılığının ön-orta gövdeden az da olsa daha yüksek olduğunu düşünüyorum.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.