Şimdi Ara

2si1 | Türkiye'de Fiber İnternet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yayın akışı:

01:17 Türkiye'de fiberi yaygınlaştıracak anlaşma bugün imzalandı
    07:10 Donald Trump artık Twitter'daki takipçilerini engelleyemeyecek
    08:41 Trump'ın Twitter yüklü iPhone'u Beyaz Saray güvenlik birimini çıldırtıyor
    10:02 Battlefield V Tanıtıldı
    14:28 DICE: "Biz her zaman eğlenceyi gerçeklikten üstün tutuyoruz"
    15:13 Nvidia GeForce GTX 1050 3GB versiyonu resmileşti
    20:32 Samsung televizyonları artık FreeSync destekli
    22:03 Microsoft’un Xbox E3 2018 konferansı 2 saat sürecek
    24:45 Ubisoft, E3 2018'de göstereceği oyunları duyurdu
    27:00 Zuckerberg, Avrupa Parlamentosu'nun kilit sorularını yanıtlamadı
    30:21 Facebook ve Google'a 8.8 milyar euroluk veri ihlali davası
    36:13 Death Stranding'i oynayan dünyadaki tüm oyuncular etkileşim halinde olacak
    38:53 Red Dead Redemption 2 kesinlikle bir kez daha ertelenmeyecek
    39:50 Amazon, ürün iade sistemini suistimal edenleri yasaklıyor
    45:23 İşlemcilerde Spectre benzeri yeni bir açık keşfedildi
    48:18 Elon Musk ''basının güvenilirliğini değerlendirmek'' için web sitesi açacak
    51:05 Sony: "2021'e kadar PS4 oyunlarına odaklandık. Yeni PlayStation'a daha 3 yıl var"

• Youtube'a atıp şuraya koyamıyorsunuz değil mi ?
  • video oynatmıyor, çöp.

• Keyifli programdi.

2si1 "ikiside patron" oyun ve teknoloji programı

:D

• GTX 1050 nin 4gb versiyonu zaten var. 2gb versiyonu da var. 3gb ne alaka? Bence 4gb versiyonu kullanan üreticiler 3gb versiyonu kullanmaya başlayacak iş tamamen kar amaçlı.

• turk.net bağlatın, kota falan yok, artık indirmiyorum, kodi üzerinden stream ediyorum izlemek istediklerimi. mesela bugün akşama doğru 5gb lık diziyi stream edip izledim. eskiden 250mb lık hevc rip kovalardım.

• 1050ti full hdsi olan adama fazla gelmiyor. Daha sabit 60 fpsyi yakalayaman kart nasıl fazla geliyor?

https://www.youtube.com/watch?v=xxejTFa7ie0
  • Mesut Bey, Trump ne ki? 80'lerde Ronald Reagan isimli kovboy filmlerinde oynayan aktorü başkan yapmıştı bu Amerikalılar. Bizden farklı pek değiller yani. :D

• Çok keyiflisiniz,

Neşeniz daim olsun.

Gerçekten güzel bir bölümdü. Yıllar önce TV'de yayınlanan teknoloji gündemi programlarının tadını alıyorum desem yalan olmaz.

3 saat olsa 3 saat boyunca izlerim.

Ancak Enis Bey'e şunu söylemeliyim: PS4 ile PS4 Pro arasında işlem gücü olarak oldukça fazla (yaklaşık %150) fark var yanlış bilgilendirmeyelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wakari_mayo -- 29 Mayıs 2018; 12:6:49 >
  • Greylights kullanıcısına yanıt
    3 GB olunca madencilerin isine yaramiyor diyorlar. Onlar degil de oyuncular alsin diye uretmisler deniyor.
  • Mesut bey alt başlık yanlış yazılmış :D ''Yürkiye'de Fiber İnternet'i yaygınlaştıracak anlaşma olarak lanse edilen haber gerçekleri yansıtıyor mu? ''

Şu ana kadar babalarının hayrına ekran kartı üretmişlerdi bak sen şimdi kara çevirmişler yaptıkları iş mi şimdi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O dolandırılan arkadaş forumdan olamaz.

Donanım Haber "Ölücüler" ile ünlüdür, oyuna gelemez.

• HIGHER kullanıcısına yanıt
    çoğu oyunda, ultrada 30 un altına da inmiyor ama. Önemli olan da bu değil mi? 30-60 arası dolansın.
  • Tensi T kullanıcısına yanıt
    o zaman iyi düşünmüşler. zaten 1050 ye 4gb fazla. 3gb kurtarır. Harici kart olarak mantıklı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Greylights -- 29 Mayıs 2018; 11:26:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LeVizit

Şu ana kadar babalarının hayrına ekran kartı üretmişlerdi bak sen şimdi kara çevirmişler yaptıkları iş mi şimdi?
    hep kazanıyorlar, hemde fazla fazla fakat artık suyunu çıkarmaya başladılar. 1070 1080 den ciddi gelir elde ediyorlar, bari 1050 ye bulaşmasınlar. Zaten sürümden kar ettirir 1050. Yorumun boşş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Greylights

çoğu oyunda, ultrada 30 un altına da inmiyor ama. Önemli olan da bu değil mi? 30-60 arası dolansın.
    60 altı çöp
    Hocam yanlış anlamayın beni şakaya vuruyorum bu adamlar artık sana bana değil madencilere çalışıyor. Bitcoin madencileri yüzünden ekran kartı kalmamış piyasada. Ayrıca yeni çıkanı ne kadar pahalı yaparsa yapsın yine alacak o adam çünkü adam para kazanıyor. Sen ben neden alıyoruz ? Eğlence için, hobi için yani. Sen yeni ekran kartı eski fiyatının 2 katı olarak çıkış yapsa alır mısın almazsın ama o adam alıyor. Yani bunu artık piyasada 2gb 4gb var 3 niye geldi diye düşünmeyin.
  • Son dakikalar güldürdü keyifli bölüm teşekkürler

• Bu kadar haber topluyorsnuz, hazırlanıyorsunuz, çıkıp saatlerce konuşuyorsunuz ama programın haber kapağı sadece FİBER İNTERNET. Dikkatli baktım acaba sadece bundan mı bahsedecekler yook,2si 1 Programı.

Yahu bunca haber başlığı var kısa bir vurucu cümle yazın bari, sadece bir haberi kapağa koymayın, emeğinize yazık. Bu program Fiber İnterneti anlatan bir program değil ki. Yaparken bunu hiç mi düşünmüyor acaba kişi. Ne mantıksız işler. Sunumda büyük hata var.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.