Şimdi Ara

2si1 | Türkiye'de en hızlı internet kimde? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
2.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • En hizlisi kimde bilmem , benimki bana yetiyor .

2si1 | Türkiye'de en hızlı internet kimde?
  • En iyi internet en çok para verendedir. İnternete 3000 TL verirsin en kral interneti alırsın!!! :) :)
  • Kimse kusurabakmasın da Turknetin yurt dışı bağlantı hızları iğrenç. Artık Turknet kullanmıyorum mutluyum. Hizmet alırken karşınızda muhattab bile yok. sorunlarınıza çözüm kesinlikle üretmeyen bir firma.

• Konu internet hızı ile hava atmaya çalışan geri zekalılarla doluşmuş zamanında kullandıkları telefon modeli ile hava atanlar şimdi internet kapıştırmaya başlamış dh'yı rezil ettiniz rezil herifler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4 yıllık vodafone evde internet kullanıcısı olarak ilk 2 yıl güzel giderken sonraki iki yıl tamamen ızdıraplı geçti. Sıkıntı ne modem ne kabloydu. Adsl artık patlak noktasına gelmişti. Fiber yapacağız sizi dediler yaptıkları tek şey boş yapmak oldu. Risk budur diye Türknete geçeceğim dedim.

Taahhüt bitmeden birkaç gün önce vodafone temsilci arayıp (bakın burası çokomelli) “hızınızda hiçbir düşüş yapmadan, fiyatınızda oynama yapmadan 64,90₺’ye kullanabileceksiniz.” Dedi.

- beyfendi benim hızım 2 YILDIR 8 mbit 4 YILDIR 52₺ ödüyorum fiyatımda oynama yapmayacaksan ver 53₺ dedim tabii arkadaş g•• oldu. Hala bana güvenin size söz veriyorum diye saçmaladı. Dedim müdürünüzle konuştum 2 kez o çözemedi siz mi çözeceksiniz dedim. Lafı yiyince kapamak durumda kaldı telefonu. (Anlattığım zaman sinirim tavan yapıyor o derece )

Neyse Türknet bağlattık port gelene kadar iyi kötü idare ettim şimdi 4K videoları takılmadan izleyebiliyorum. Tavsiye ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Paran varsa :

Paran yoksa :

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charmlander -- 25 Eylül 2019; 12:16:3 >

• [simage]
    [/simage]

• Yerine göre değişiyor.

• Türksat Kablonet nerede aicim benim ping im 0 yani ve paket hızında da hiçbir hile yapmıyorlar 50 mbit se 50 veriyorlar 45 40 felan vermiyolar yani

• TürkTelekomda olmadıgı kesin
  • Benim internet pametim 8 mbit ama ben 1 mbit hiz aliyorum bi turlu cozemedim bu sorunu ariza kaydi actırdim kimse gelmedi yardımci olabilirmisiniz

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.