Şimdi Ara

2si1 | Türk Telekom'un über internet fiyatları (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
3.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • UCS veritabanına göre uzayda en fazla aktif uydusu olan ülkeler
    ABD: 576

Çin: 181

Rusya: 140

Japonya: 55

İngiltere: 39

Hindistan: 31

Kanada: 27

Almanya: 23

Türkiye: 4

• quote:

Orijinalden alıntı: Shadow_Shooter

Turkiye'deki internetin aglanacak haline gulmeyin :)

Edit: Adam zaten Turkiye'de bile degilmis.

Zamaninda ADSL'e gecis doneminde cok caba vermistim hizlarin artirilmasi konusunda. O zamanlar 256KB kullaniyorduk. Onca yilin ardindan Turk Telekom mevcut altyapiyi idare disinda, sifir gelistirme yatirimi yapti. Dunyada gigabit internetler konusulurken, Turkiye'de insanlar 4Mbps'e talim ettiriliyorlar. Cok yazik.

Alıntıları Göster
    4mbps ile adanali, yahsi cazibe falan 360p indirirler mis gibi hiz facebookdan farm ville oynarlar bide.

turkiyenin problemi keske sadece dandik internete talim ettirmeleri olsa isin kotusu genclerin ne kacirdigindan haberi bile yok sinav okul falan uyutuyorlar

• baştaki 9 dakikalık internet fiyatları konuşması tam isslerin istediği gibi mesut bey bu nasıl bir konuşma adamların avukatı gibi konuşuyorsun. yok otoban mış akşamları hız düşüyor muş neden olduğu belli değil miş vs. biraz foruma göz atın neyin ne olduğunu çözersiniz. 16mbit hız altyapıyı çökertiyorsa sorsanıza bunlara neden altyapıya yatırım yapmıyorsunuz diye, sanki herkes 50mbit kullanıyor.

• Ben Abonelik iptali Kampanyası başlatmayı düşünüyorum çok saçma bir fiyat. Ulaştırma ve haberleşme bakanı siyasetçi yalanı konuşuyor internet ucuzlayacak diyordu yalancılık üzerine bir numaralar

• mesleğim gereği haberleşme teknolojileri alanında bilgili sayılırım ve uydu yapmanın hem çok kolay hem de çok zor yöntemleri var. Örneğin bilgisayar kasası toplar gibi gerekli teknolojiler satın alırsınız ve bu uydu sizi olur. Görüntüleme teknolojisinden, kullanılan protokollere çok farklı kaynaklar yok zaten. Sonuçta uydu için işlemci kimse kalkıp da üretmiyor satın alıyor. olay uyduyu yollamak çünkü roket bilimi hala daha bana kalırsa en zor ve tecrübe gerektiren bilim. Biz uydu yollabildikten ve yazılımını yaptıktan sonra satın alınan materyallerin çok da bi önemi yok.

• Adamımsınız... Şu tefeci telekomu şikayet edeceğimiz bir yer yokmu. Kadir, Cüneyt, italyan mafyası birileri bizi kurtarsın şu kan emici vampirden ya.

• Adama bak erasmusa polonyaya gitmiş ya Türkiye şöyle böyle ah varoşlar falan filan.

Gülüm 6 ay sonra burdasın neyin artisliği bu?

• Bugünde Mesut Çevik'in serseri best stilini gördük.

• Bu kota, sınırsız meselesi mobil wifi modemler için nasıl işleyecek? 3 senedir altyapı alamıyorum, geleceği de yok. Ben TT'ye gönüllü olarak öpülmek istiyorum, adamlar beğenmiyor.Ben ne yapayım:(...

• "Türk Telekom'un über internet fiyatları" dediler ve telekomdan reklamı alıp sustular :)

• Mesut Çevik'in kendini bu kadar doğal ifade ettiği ilk ve son videodur. (Son kısmından bahsediyorum) Seviyorum seni Mesutçuğum ama biliyoruz ki mükemmelliyetçilik çok da iyi bişey değil. Hele bu coğrafyada. Ha tartışılır iyi mi kötü mü diye ama. Dökülenler bizim saçlarımız be abi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alighieri -- 20 Aralık 2018; 21:00:34 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.