Şimdi Ara

2si1 | Sende mi Xbox! Assassin's Creed Valhalla yeni nesilde 4K 30FPS çalışacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    2si1'de Assassin's Creed Valhalla'nın Xbox Series X'de bile 4K 30FPS çalışacak olmasını konuşuyoruz. Bu yeni nesilde kim 4K 120FPS oyunlardan söz etmişti, Hatırlayanınız var mı? 

• AAA oyunlar 60 fps görmeli , daha doğrusu standart olmalı , hadi en kötü grafik mi fps mi diye seçenek sunulmalı.
  • Xbox'ın baş yapıtı Halo Infinite 60 fps olacak bu kadar konuşulmadı. Evet 30-60 fps olması geliştiricilere bağlı. Ayrıca çoğu oyunda zaten kalite-performans arasında geçiş yaptığımız bir seçenek olacağını düşünüyorum herkes 4k kullanacak diye bir şart olmadığı için. Dirt 5 120 fps seçenekli geliyor bu arada.

Şu ana kadar Xbox Series X için doğrulanan oyunlar arasında 60 veya üzeri kare hızında çalışacak oyunlar: The Ascent, Bright Memory: Infinite, Call of the Sea, Chorus, Dirt 5, Gears 5, Halo Infinite, Madden NFL 21, Ori and the Will of the Wisps, Scarlet Nexus, Orphan of the Machine, Scarlet Nexus, Scorn ve Second Extinction.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 14 Mayıs 2020; 22:16:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: olağan_şüpheli

AAA oyunlar 60 fps görmeli , daha doğrusu standart olmalı , hadi en kötü grafik mi fps mi diye seçenek sunulmalı.
    Hocam standart olamaz. Teknoloji gelişiyor, grafikler gelişiyor. Detay, çözünürlük gibi etkenler sürekli düşecek mecbur.
  • burda bana göre olan

xbox one x ve ps4 pro 4k oyun ayarları medium 30 fps alıyorsan

series x ve ps5 de de ultra da 4k da 30 fps alıcaksın aradaki fark bu :)
  • De ayrı
  • Neden konsol üreticilerinden bir diğeri
    Benim konsolum 100 usd fazla olsun ama daha güçlü olsun diyerek
    Nvdia ile anlaşmıyor
    Gecen nesil de yapmadılar bu nesil de.
    ---------------
    Bunlar danışıklı dögüş.
    Paylaşmışlar pazarı işte kendi aralarında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SHCEK93 -- 14 Mayıs 2020; 22:57:39 >
  • Kesinlikle seçenek sunmaları lazım. Ben 2k ve yüksek kare hızı ile oynamak isterim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 30fpste kör olmaya devam

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xbox: "Bende."
  • Ahahahahahahha

Abi alanlarin sucu acik ve net

Ben artik 30fps oyun oynamiyorum kardesim ps4 proda isterse en kral oyun olsun gecen destiny 2 indirdim 90 gb bir actim 30fps bu ne lan diyip sildim simdi bu oyunun 60 fps bir cod yada titanfall 2 yada sw bf2den bir grafik fazlasi var miydi tabiki yoktu hatta eksigi vardi adamlar ugrasmamis lanet laim yapip atmışlar

Eger ac oyunculari da bu tarz bir tepki koymazsa geri adım atmazlar 30 fps dayamaya devam ederler adam akilli optimizasyon yapmak yerine

• Konsollarda çözünürlük esastır. Televizyon satamazlar sonra.
  • Konsolun ve işlemcisinin gücü ortadayken verilen tepkiyi anlamıyorum.

Yapımcı ne geliştiriyorsa eldeki ürün odur. Belli ki 50 tane platforma çıkardıklarından dolayı Series X'e özenmemişler henüz, veya ticari anlaşmalardan dolayı konsollar arasında fark yaratamıyorlar. 2080ti ayarındaki bir GPU'da şu zamanda 30 fps alabiliyorsan bunun donanımla hiçbir alakası yoktur.
  • Series x'e özel geliştirme olduğunda daha verimli olur oyunlar. Ayrıca yine de series x 4k 30 fps olarak alacağınız görseli, bu bana yetmez aynı grafikleri pc de 60 fps alacağım derseniz şu kurlarla 15.000 lira hazırlayın gerçekçi olalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamza5806

Ahahahahahahha

Abi alanlarin sucu acik ve net

Ben artik 30fps oyun oynamiyorum kardesim ps4 proda isterse en kral oyun olsun gecen destiny 2 indirdim 90 gb bir actim 30fps bu ne lan diyip sildim simdi bu oyunun 60 fps bir cod yada titanfall 2 yada sw bf2den bir grafik fazlasi var miydi tabiki yoktu hatta eksigi vardi adamlar ugrasmamis lanet laim yapip atmışlar

Eger ac oyunculari da bu tarz bir tepki koymazsa geri adım atmazlar 30 fps dayamaya devam ederler adam akilli optimizasyon yapmak yerine
    sende ekonomiye kızıyon filan ama zenginsin

• Bu konudaki yorumları mı sildiniz bana mı öyle geliyor. Hay Allah

Edit: 2 tane aynı konu olunca tabi insan karıştırıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vamp -- 15 Mayıs 2020; 22:27:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TITAN

sende ekonomiye kızıyon filan ama zenginsin

Alıntıları Göster
    Knk yemin ederim 2 3 yil PS 4 pro kovaladim ucuza almak icin

Amcam para veriyordu bana biriktiriyorum kendisi alamanci bozdursun diye babama veriyordum meger bozdurmayip sakliyormus

Verdi sonra bana parayi bende aldım

Suan oyun alamiyorum gecen bf2 aldim iste 68tlye evlat acisi gibi koydu

• quote:

Orijinalden alıntı: hamza5806

Knk yemin ederim 2 3 yil PS 4 pro kovaladim ucuza almak icin

Amcam para veriyordu bana biriktiriyorum kendisi alamanci bozdursun diye babama veriyordum meger bozdurmayip sakliyormus

Verdi sonra bana parayi bende aldım

Suan oyun alamiyorum gecen bf2 aldim iste 68tlye evlat acisi gibi koydu

Alıntıları Göster

• 1-nvidia'yı +100 doların keseceğini hiç sanmıyorum
    2-amd hem gpu hem cpu sağlıyor ve bu ikisini tek potada eritiyor. cpu amd veya intel gpu nvidia olsa o tasarım işi karın ağrısı yapar, işleri çok zorlaştırır.
    3-amd radeon rdna2 ile zaten rtx 2080 ti seviyesine geldi. daha ne yapsınlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.