Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

2si1 “Öngörülemeyen” Teknoloji ve Oyun Programı

71
Cevap
0
Favori
606
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> 2si1 “Öngörülemeyen” Teknoloji ve Oyun Programı
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      377 Mesaj
      04 Haziran 2016 01:12:26
      nirdesin mesut abeeeee :D
      |
      |
    • Yüzbaşı
      834 Mesaj
      04 Haziran 2016 01:15:34
      Bence ortada kötü bir durum yok, sonuçta yurtdışındalar. Bu hafta boş geçilmesin diye yapmışlar iyi de olmuş. Bunu diğer siteler de yapıyor zaman zaman. Gayet de güzel olmuş bölüm. Emeğinize sağlık.
      |
      |
    • Binbaşı
      1907 Mesaj
      04 Haziran 2016 01:55:51
      Bu da gelir buda geçer diye bir şarkı vardı. Aklıma geldi!
      |
      |
    • Yarbay
      3807 Mesaj
      04 Haziran 2016 02:06:07
      Şu sunucularını Türkiyede bulundur işinin asıl amacını ben size söyleyeyim. Hukümet istiyorki paypal'da kim ne kadar para harcamış kim nereye ne kadar aktarmış hepsini kontrol altında tutabileyim, paypal'ın kazandığı paradan pay alabileyim. Paypal kullananlardan vergi kesebileyim. Şuan yapamıyor çünkü paypal şifreli. Kredi kartı bilgilerine meblağlara erişemiyor.

Aynı şey mesajlaşma platformları içinde geçerli. Şifreleme açıldığı an hukümetlerle apiler sağlanmazsa hukümetler mesajlara kullanıcıları hacklemeden erişemiyor. Kim kime küfür etmiş. Kim kime penis fotoğrafı göndermiş göremiyorlar. İstedikleri sıçtığın bokun rengine kadar bilmek ki bizim devlet ekstra olarak telefonunu gsm operatörünü dinleyecek, sahte belge düzenleyerek savcılıktan arama kaydı çıkartırarak tüm iletişim cihazlarına el koyacak. Bunları hackleyecek. Hiç bir şey çıkmazsa sahte belge yerleştirecek kadar ileriye giden bir devlet.

Bu yüzden sunucuların kendi ülkesine taşınmasını istiyor. Amaç gerektiğinde bilgileri zorla elde edebilmek ve yargılamada seviyeyi kendi ülkesininkine kadar indirebilmek.

O yüzden büyük ve datalarına önem veren şirketler sunucularını isviçre gibi özgürlüklerin geniş ve kanunların sağlam olduğu ülkelere kurar.

https://en.wikipedia.org/wiki/Hacking_Team

Hackleme programına da 400.000€ vermişler.
      |
      |

• Yarbay
      2510 Mesaj
      04 Haziran 2016 02:06:07
      bu donanimhaber'i donanimhaber yapan mesut ve erdi ,onlar gider ise gelir yakarim orayi gun reis.
      |
      |
    • Binbaşı
      1469 Mesaj
      04 Haziran 2016 03:00:52
      Bana gore cok kaliteli yayin olmus ses disinda bide oda disinda
      |
      |
    • Teğmen
      210 Mesaj
      04 Haziran 2016 04:05:04
      yeni arkadaşın ağzına sağlık, yanlız mesutsuz olmuyor be abi.
      |
      |
    • Binbaşı
      1960 Mesaj
      04 Haziran 2016 05:55:43
      quote:

Orijinalden alıntı: AvriL3

quote:

Orijinalden alıntı: gunman23314 newton metre mi? 14 Nano metre (nm) olmasın o, tork hesabı mı yapıyoruz artık ekran kartlarında :)
      Böyle bişey mi oldu kim dedi

Hocam video'nun en başında daha 1 dakkika aralığında ekran kartı haberinde direk bunu söylüyori 14 newton metre diyor. Yani kimse kusura bakmasın YUH! dedim, zaten video'yu bu noktadan sonra kapattım!

2'si 1 programına ne olmuş böyle!!! Uzun zamandır izlemiyordum vakitsizlikten açayım da izleyeyim dedim ama daha da izlemeye gerek yok!

TR'de en çok hit alan sitenin köklü video programı 2'si 1'de böyle bir teknik veride hatalı söylem olacak ve bu fark edilip düzeltilmeyecek ve ben bu çalışanla çalışmaya devam edeceğim!

Bravo...

Daha nanometre ile newton metre arasındaki farkı ayırt edemeyen sunucudan teknik haberler dinleyip yeni şeyler öğreneceğiz!

Bence bu sunucu arkadaş önce DH forumlarını açıp okusun biraz bilgilensin!

• Yarbay
      5031 Mesaj
      04 Haziran 2016 07:53:48
      Mesut hoca yada Erdi yoksa keşke bu hafta 2si1 çekmeseydiniz.... RX480 yorumunu Mesutdan bekliyordum neyse TeknoSeyir gündem değenlendirmesinde Levent Paşa vardı Cuma gecesini kutardık...
      |
      |

PC: CPU: i5-3570k & Cooler: Zalman CNPS10xOptima / Anakart: Gigabyte Z77x-UD3H / GPU: Gigabyte 660 / Ram: Corsair Vengeance 16gbDDR3_2133 / SSD: Corsair GT 120gb / mSATA: Kingston SSDNow 60gb /HDD: 2x WD 1tb ezex / PSU: AeroCool Strike X 800wat-%80silver / Kasa: Zalman Z11 plus / Monitör: AsusVX239H / Fan kontrolcüleri: AeroCool F6XT & X-Vision / Direksiyon: Saitek R660gt & Gamepad: x360 wireless / Klavye: Logitech g510 Gaming / Mouse: Logitech g300 gaming / Kulaklık: Tt eSPORTS Cronos //PSN: Man1aC00L
      Çok mantık teptim, Hiç değil heptim, Koyu karamsar renktim, Velhasıl çiftesinde pektim, Binlercesine karşı yektim...Bitmedim teke tek hep indirdim...
    • Binbaşı
      1421 Mesaj
      04 Haziran 2016 09:14:23
      nanometre nasıl bilinmez. ekran kartı haberi yapıyorsun ve nanometre nedir bilmiyorsun. biliyorsan haber yapma arkadaşım. bu videoları bir sürü insan izliyor. yanlış bilgilenmesin kimse.
      |
      |
    • Binbaşı
      1200 Mesaj
      04 Haziran 2016 09:40:12
      Allah mesut'la erdi'yi başımızdan eksik etmesin.
    • Yarbay
      2560 Mesaj
      04 Haziran 2016 10:01:33
      14 newton metre. Desene amd çok farklı bir teknoloji kullanmış
    • Yarbay
      12199 Mesaj
      04 Haziran 2016 10:15:51
      Newtonmetre dil surcmesi diyelim.

Ama bu urun anlatilirken yapilmasi gerekenin, urunun teknik ozellikleri iyice arastirilip, diger rakiplerle olan performans farkina deginilip en son fiyat performans dengesine bakilmasi oldugunu dusunuyorum. Fiyat dengesinin yararini tuketiciye burakmalisiniz. Yani siz her seyi ile bize urunu tanitin, rakipleriyle karsilastirin, sonra fiyatina gore alinir veya alinmaz tavsiyesinde bulunun.

En azindan Erdi ve Mesut beyler f/p urununu boyle tanitirlar.

bolumu hic ama hic begenmedim. Bircok defa mesut veya erdi nerede diye icimden gecirdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nightsoldier -- 4 Haziran 2016; 10:16:19 >
      |
      |

• Yüzbaşı
      358 Mesaj
      04 Haziran 2016 10:28:38
      Agziniza saglik. Arkadas yeni olmasina ragmen guzel is cikarmis.
      |
      |
    • Yüzbaşı
      348 Mesaj
      04 Haziran 2016 10:31:27
      İyice bokunu çıkardınız 2 si 1 in...
      |
      |
    • Yüzbaşı
      358 Mesaj
      04 Haziran 2016 10:34:09
      quote:

Orijinalden alıntı: Menow

quote:

Orijinalden alıntı: AvriL3

quote:

Orijinalden alıntı: gunman23314 newton metre mi? 14 Nano metre (nm) olmasın o, tork hesabı mı yapıyoruz artık ekran kartlarında :)
      Böyle bişey mi oldu kim dedi

Hocam video'nun en başında daha 1 dakkika aralığında ekran kartı haberinde direk bunu söylüyori 14 newton metre diyor. Yani kimse kusura bakmasın YUH! dedim, zaten video'yu bu noktadan sonra kapattım!

2'si 1 programına ne olmuş böyle!!! Uzun zamandır izlemiyordum vakitsizlikten açayım da izleyeyim dedim ama daha da izlemeye gerek yok!

TR'de en çok hit alan sitenin köklü video programı 2'si 1'de böyle bir teknik veride hatalı söylem olacak ve bu fark edilip düzeltilmeyecek ve ben bu çalışanla çalışmaya devam edeceğim!

Bravo...

Daha nanometre ile newton metre arasındaki farkı ayırt edemeyen sunucudan teknik haberler dinleyip yeni şeyler öğreneceğiz!

Bence bu sunucu arkadaş önce DH forumlarını açıp okusun biraz bilgilensin!

Biraz abartmadin mi? Adamlar ana haber de hata yapiyor ki sen teknolojiden anlayan biri olarak aslinda onun ne demek istedigini anladin! Allah vere bir hata olsun hemen salliyorsunuz. Sen sunucumusun da sunucuyu bu kadar elestiriyorsun? Ve basinda da erdi ve mesutun olmadigini soylediler. Beklentiler neden bunkadar yuksek anlamis degilim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çavuş
      76 Mesaj
      04 Haziran 2016 10:36:54
      Biz Mesut ÇEVİK ile TALHA AYNACInın yorumlarını ESPirilerini dinliyorduk.Mesele haberler değil sen hala anlamadın mı ? GÜN OKSAY
    • Yarbay
      3252 Mesaj
      04 Haziran 2016 10:56:38
      En kotu 2 si 1 di
    • Yarbay
      6071 Mesaj
      04 Haziran 2016 11:16:21
      Hakikaten şimdi baktım da 14 newton metre diyor ... Newton mezarında ters dönmüştür şimdi .
      |
      |

Waiting : Half-Life 3 - FROMSOFTWARE GAMES

Steam
    • Binbaşı
      1660 Mesaj
      04 Haziran 2016 12:01:10
      sıkı bir ikisi bir takipçisi olarak ilk defa bir 2si1 programını izlemiyorum, (şimdi fark ettim de bütün 2si1'leri izlemişim:) program çok ruhsuz ve işinin ehli olmayan insanlar tarafından yapılıyor. artık yavaştan DH yi ve BSC yi takibi bırakmaya başladım.
    Hızlı Cevap

Reklamlar
SEO
doğum sigortası, doğum paketi, çocuk sigortası
nice türkiye
Paykasa
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.