Şimdi Ara

2si1 | Netflix, zam yaptı! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
4.239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: climanjero

Şu adamın videolarını paylaşmayın yav yaptığı mizah değil terbiyesizlik bir arada ağzına jetski yi dolamıştı jetski jetski diye geziyordu.
  • 2 lira zam yapıldı diye ortalığı ayağa kaldırmaya gerek yok. Güncel fiyatlar son derece ucuz. Görende uhd paketi 80 lira oldu sanacak
  • Mesut Cıvık

• Bence böyle kısa kısa olması amacının dışına çıkarmış. Haftayı özetleyen tek bir video daha uygundu. Oyun dinlemek istemeyen vs için oyunların çıkarıldığı bir edit yapılabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • OldGamers86 kullanıcısına yanıt
    Ailenle, kızkardeşin, abin, dayın ile böyle şakalaşıyorsanız sizin bileceğiniz şey.

• 2si1'leri Spotify Podcast'lerde görmek istiyoruz. :(

• ya uzun program olsun. tadı damağımda kalıyor :'(

• ya bu forum sisteminde hiçbirşey çalışmıyor, en azından şifremi unuttum kısmı çalışır değil mi? nasıl bir sisteme sahip anlamış değilim. ilgilenende yok kaç tane yere mail attım...

• Ben de %30-40 zam yapilmiş diye girdim meger 2 tl zam yapilmiş üstüne konu acilmiş üstüne video cekilmiş yazik olmuş olan hafizaya elektrike israf olmuş 2 tl için bu kadar muhabbet edilmez..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2si1 | Netflix, zam yaptı!

Bu ne abi, ana sayfada parlıyor.

Ayrıca bu zamcık meselesine takılan insanları anlamıyorum, bu skeci adam kaç yıl önce tv de yaptı bu kadar tepki almadı. Demek bu eleştirenler halen 1970 li kafalarda yaşıyorlar

• Teknoloji ve bilim konularını ayrı, oyun gündemini ayrı videolarda ele alsanız daha iyi olur. Kolay gelsin...
  • http://sozluk.gov.tr/?q=kancik&aranan=

Donek, guvenilmez anlamina gelen bir sifat olarak kullaniliyor, dikkat edin de hakaretten ceza almayin...
  • CCaaNN kullanıcısına yanıt
    Arkadaşın konuştuğu dilde başka kelimelr başka eklimelr mansıan geliyormuş. benimkisi kişisel merak ,hakaret aklımın ucundan dahi geçmez. Zsten o cümlede türkçe okumayı bilen hakaret bulmaz.
  • ARTHUR. kullanıcısına yanıt
    Su bildirim kutunuza bir bakin hocam :D

• Rachsuchtig kullanıcısına yanıt
    Hocam hiç bir bildirimim boşa gitmez. Gördüğün gibi yazına anında cevap veririm. Ama oradaki bildimler gereksiz. Yok şu video yüklendi yok bu geldi yok layıklık elden gidiyeah falan boş bildirimler Mevcut.

Yoksa bildirimlerine sahip çıkan bilinçli bir üyeyim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ARTHUR.

Hocam hiç bir bildirimim boşa gitmez. Gördüğün gibi yazına anında cevap veririm. Ama oradaki bildimler gereksiz. Yok şu video yüklendi yok bu geldi yok layıklık elden gidiyeah falan boş bildirimler Mevcut.

Yoksa bildirimlerine sahip çıkan bilinçli bir üyeyim.
    Hepsini okundu say yaparak 99+ ibaresinin gitmesini saglayabilirsiniz ben takintiliyim da
  • Rachsuchtig kullanıcısına yanıt
    Hocam normalde bende takıntılıyımdır bu konularda, ama forumun ana sayfasına pek uğramaddığım için o kısım gözüme batmıyor :D

Ama seni kırmadım

2si1 | Netflix, zam yaptı!
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.