Şimdi Ara

2si1 'Nasıl istersen öyle' Teknoloji ve Oyun Programı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
1.651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 5saniye ileri alayım dedim 45saniye bekledim. bilseydim hiç ellemezdim 5saniye beklerdim

• Beyler dh stüdyosunu basalım yeter artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • patren kullanıcısına yanıt
    Kızılay dağıtsa gene iyi. Bitpazarından yürütme duruyor

• 2si1 'Çizgili Gömlek' Teknoloji Programı

• alt barda materyal dizayn esintileri olsaymış keşke :)

şaka bi yana sade olsa, daha hoş olur bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stophart -- 5 Aralık 2015; 2:51:08 >
  • Batman:Arkham Knight bana göre 2015 in en iyi oyunu olmalıydı sizin görüşünüz nedir? @Speed-Step

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Extreme Victory -- 5 Aralık 2015; 14:51:23 >
  • the wolf of wall streeet muhabbeti güzeldi :D

• -Arka planın güzel olmadığını ne zaman fark edeceksiniz?
    -Amazonun dronunun herondan farkı yok gibi
  • Gömlekler feci derecede göz yoruyor
  • civil warda spiderman olacak bilginize.Sadece fragmanda yoktu
  • haber barını mat yapın bence böyle parlak olunca yerel tv kanaları gibi olmuş amatörce isimlerinizin çıktığı barlar daha güzel

• Video'u göremeyenler için nasıl bir makina ve taryıcı kullanıyorsunuz bilmiyorum ama ben pc de firefox ve chrome kullanırken hep html5 hd versiyon seçiyorum. Bu sayede bir baştaki reklam olmuyor ve video play tuşuna basmadan açılmıyor. Play tuşuna başınca ileri geri alma bende düzgün çalışıyor. Hatta ilk önce yorumları okuyup sonra videoyu izliyorum. Hd versiyonu daha büyük kota sorunu olmayanlar bence bu şekilde deneyebilirler. Video sorunun da o baştaki reklamdan kaynaklandığını düşünüyorum. Bir de eğer telefondan açarsam (S3 mini ve chrome) videonun sesini kısamıyorum.

• TALHA AYNACIYA BİR SORUM VAR

monutor kullandıgını söyleyince aklıma geldi bende monutor almayı düşünüyorum konsol için ama aynı zamanda hoparlor girişi lazım.. ne kullandıgını merak ediyorum.. yazarsan sevinirim

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Kojima muhabbeti süperdi abi.
    "Hideo'yu görmek için seçenek sunsunlar." :D
    Witcher 3 yılın oyunu.
    Splatoon multiplayer ödülünü hak etmiş olabilir ama shooter konusunda bu sene ki Cod iyiydi bence. Hani gerçekten zevkli bir oyun olmuş gördüğüm kadarıyla.
    Bağımsız oyunda Talha Ori'yi demiş, güzel oyun ama benim favorim Undertale idi. Oynamayan arkadaşlar var ise ve rpg seviyorsalar bir göz atmalılar diye düşünüyorum.

• Hocam siz birde film programı yapın ya nedense en çok o kısımda zevk aldım izlerken,kendi aranızda geyik yapınca daha bi zevkli oluyor program :D Bu arada Batman V Superman The Dark Knight Returns isimli kült bi çizgi roman var Frank Miller'ın yazdığı o çizgi romandan esinlenerek yapılmış bi film bu film Bruce'un yaşlı olması Superman ile karşı karşıya gelmesi falan hep oradan esinlenme e haliyle Batman kıyafetide oradan esinlenme bence başarılı bi aktarma olmuş çizgi roman kadar olamaz ama orası kesin.Okumayanlar kesin okusun en iYİ Batman hikayesidir.

• Amazon kurya diye yapmış bir dron ama türkiyede yapsalar bu uygulamayı sapancılar hazır bekler.

• Çok iyi bir tasarımla o boyutta bir performans canavarı yapıyorsun ama neden 4K onu anlamıyorum. Çok ilginçtir ki notebooklarda full hd fazla yaygınlaşmadan firmalar K seviyelere atlamaya çalışıyor. Performans alsan görüntü alamaıyorsun ağır pc taşıyorsun görüntü alsan ağırlık azalıyor ve performans düşüyor.

• talha nın tinerci espirisine hunharca gülmeyen bizden değildir :D

• Psn kardeşliği yapmak isteyen var mı ps4 ? Bloodborne falan var.:(
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Psn kardeşliği yapmak isteyen var mı ps4 ? Bloodborne falan var.:(

hocam beni tanıdınız mı
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.