Şimdi Ara

2si1 'Korkusuz' Teknoloji ve Oyun Programı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Umarız izlerken sizler de bizim kadar eğlenirsiniz. Haftalık Teknoloji ve Oyun Programı 2si1 sizlerle.

[bkzdh=82505]

[bkzdh=82478]

[bkzdh=82508]

[bkzdh=82449]

[bkzdh=82564]

[bkzdh=82553]

[bkzdh=82531]

[bkzdh=82532] 

• Çok iyi bir programdı .

• 6 dakikada nasıl izledin tüm programı acaba?

• çök ii prog dilinize eline saglık

• Her zamanki gibi güzel vakit geçirdim , teşekkürler.
  • ne ara izlediniz

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • izlemedim ama güzel

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Videoyu 4x hızında mı izlediniz acaba
  • izlemedim ama ne oldu azçok belli yine , dronelar, ekran kartları vesaire, monitörler, sonra grafik bağımlısı bir arkadaşın gtx980 i olduğunu belirterek havaları falan filan, her hafta aynı terane. Talha Aynacı bölümleriniz izlesem yeter.

• quote:

Orijinalden alıntı: MinPayne

6 dakikada nasıl izledin tüm programı acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MinPayne

6 dakikada nasıl izledin tüm programı acaba?

• Talha abinin bahsettiği sahne 2:40'tan başlatın.

• Steam'de 100 liralık oyun 180 lira olduktan sonra valve kendi yaptığı açıklamada yerel yayıncılar ile ortak karar ile böyle bir iş yaptıklarını söylemişti. Aral yüzünden fiyatlar öyle kıvırmaya gerek yok.

Yorumu yazdım boşa atmış olmamak için gittim BSC'de yapın haberi buldum buyurun inanmayanlara link.http://forum.donanimhaber.com/m_99158453/tm.htm
    Zaten internette aratırsanız bütün sitelerde aynı açıklama çıkıyor.

Bir şey daha eklemek istiyorum.Zamanında dolar kurundan direk çevirip çıkan fiyatın üstünde satılıyordu oyunlar.Yani şuan ki durum dolarla alakası yok.Dolar yüzünden diyenler çıkabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi michael01 -- 20 Şubat 2016; 2:41:54 >
  • Girip aralın sitesinde alt tarafta dağıtımcı olduğu firmalar var.Oradan gidip bakın sonra gidin Steam fiyatlarına bakın.

• quote:

Orijinalden alıntı: michael01

Girip aralın sitesinde alt tarafta dağıtımcı olduğu firmalar var.Oradan gidip bakın sonra gidin Steam fiyatlarına bakın.

Doğru noktaya parmak basılmış, büyük tesadüf var bence, Aral masum(yersen!)

• Abi en son konuştuğunuz meselede çok haklısınız. Bütün partiler bir tarafa çekilmiş ve özerlik ilan etmiş durumda. İşin kötü tarafa partilere oy veren halkımızda, kendi getirdikleri adamlara uyarak birbirlerine karşı sert davranıyor, karşıt görüşe uzlaşmacı yaklaşamıyor.

Her zaman söyledim, yine söylüyorum. Türkiye'de halk kendi kendini yönetmiyor, halkı yönetenler partiler. A veya B patisi şunu yap dediğinde, o partiye oy veren vatandaşımız hiç sorgulamadan onu yapıyor.

Bizim gerçekten ilerleyebilmemiz için düşünce sistemimizi genişletmemiz, kalıplardan kurtulmamız ve bireysel olarak büyük planlar peşinden koşmamız gerekli. Bunu yapabilirsek bu ülke de bir süper güç olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NeroWin -- 19 Şubat 2016; 23:49:19 >
  • Eyvah gene siyaset konuşulmuş,karışır buralar
    Hiç yapmaması gereken kişi-kişiler yüzünden bu kadar ayrıştırıldık malesef(bknz. yüzde elliyi evde zor tutuyoruz vs).
  • Şu yayın ilaç gibi geldi çok teşekkürler yayında yapımda emeği geçenlerin başarısının devamını diliyorum

• daha uzun sürmeli,2 saat en ideali

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.