Şimdi Ara

2si1 inceleme | Sennheiser Momentum True Wireless (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
3.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Teşekkür ederim yardımcı olduğun için.Saçma biraz kutusuna koyulduğunda kendini kapatması lazım.Durduğu yerden şarjı bitiyor.Kullanayım desen dışarı çıkacaksın komple şarj etmen lazım kutusunu yarı yolda bırakır.Eğer dediğin gibiyse 2. sefer oldu çünkü ben bir sorun var sandım komple doldurdum koydum kullanacaktım kutunun tuşuna bastığımda kırmızı ışık yandı dedim açık filan mı kaldı.Demek uyku modu gibi bir şeye geçiyor ama o kadar güç tüketmemesi lazım.
  • Haftada bir sarj etmek lazım ses kalitesini begendiniz mi bu arada yine aklıma gelmişken kulak aparatlarını büyüttükçe bas artıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba. Cihaza yeni güncelleme geldi fakat güncelleştirmeleri biraz geç yüklüyor. Sizde de böyle mi? Birde bu kulaklık için köpük uçlardan nereden temin edebiliriz?
    2si1 inceleme | Sennheiser Momentum True Wireless
  • quote:

Orijinalden alıntı: FlyingShip

Arkadaşlar merhaba.Kulaklığı kullanan varsa bir konu da yardım isteyecektim.Kulaklıkların şarj bitmeye yakın kutusuna koyup otomatik şarj yapmaya başlıyor.Dolduğunda,telefona bağlayıp şarjın dolu olduğu görüyorum ve kutusunu şarj yapmak için pc ye bağlıyorum o da tam şarj oluyor (yeşil yanıyor) bittiğinde.Kulaklıklarla işim bittiğinde (şarj) full'ken kutusuna koyuyorum.Kulaklık şarj dolu,kutusunun şarj dolu,2-3 gün sonra kulaklık kutu da iken arkasındaki tuşa bastığımda sarı ışık yanıyor kulaklıklar şarj full,kutusu şarjı azalmış.Kulaklığı kullanmıyorum kutusunda zati kutusunun şarjı neden düşüyor 2-3 gün de,anlamış değilim yardımcı olursanız sevinirim.
    Aynı sorunu bende yaşıyorum. Hatta bununla ilgili Sennheiser Türkiye resmi twitter hesabına dm attım. Gelen cevaba bakın.
    2si1 inceleme | Sennheiser Momentum True Wireless

• emrhyldrm kullanıcısına yanıt
    Benim yazmadığım yer kalmadı, tamam dediğin gibi sesi muhteşem ama o sorun diye adlandırdığımız şey beni ayar etmişti. Kulaklığı kutusuna koyduğunda evet bağlantıyı kesmiyor bluetooth açık olduğunda, şu an AirPods 2. nesil kullanıyorum bluetooth açık olsa bile kulaklığı kulağımdan çıkardığımda bağlantıyı kesiyor.Kutusunda ise çoğu modelde olduğu gibi standby da kalıyor. Kulaklığı kutusundan çıkardığında hemen bluetooth açıksa bağlantı kursun diye.Ama bu şarj konusunda Momentum True Wireless'in çok şarj tüketmesini sağlıyor ve bluetooth açıksa telefonunda kulaklıklar kutusunda olsa bile bağlı kalabiliyor hatta kutusunda müzik devam bile ettiğini gördüm.Bana güncellemelerle giderilebileceğini söylemişlerdi ama güncellemeyi bekleyemeden kulaklıkların bir teki kayboldu e ayrıda satılmadığı için kalan tekini ve kutusunu satmıştım.Momentum True Wireless 'de kaybolduğunda bul gibi bir özellik yok. Şu an AirPods 2. nesil kullanıyorum bir sorun yok gayette memnunum.

• Ben bu kulaklığı dubaideyken almistim 3 gun kullandım ve yüzde 15 kesintiyle iade ettim.Bir kere hic ergonomik değil, büyük ve agir kulağımi acıttı.Dokunmatik kontroller ise çok verimli calismiyor.Yururken ara ara kopmalar oluyordu ve mikrofon görüşmesi cok iyi değildi.Iade edip jabra elite active 65t aldim kesinlikle sennheiserdan daha iyi.Bu parayi hak etmiyor kesinlikle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onboardx -- 28 Ağustos 2019; 16:11:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FlyingShip

Benim yazmadığım yer kalmadı, tamam dediğin gibi sesi muhteşem ama o sorun diye adlandırdığımız şey beni ayar etmişti. Kulaklığı kutusuna koyduğunda evet bağlantıyı kesmiyor bluetooth açık olduğunda, şu an AirPods 2. nesil kullanıyorum bluetooth açık olsa bile kulaklığı kulağımdan çıkardığımda bağlantıyı kesiyor.Kutusunda ise çoğu modelde olduğu gibi standby da kalıyor. Kulaklığı kutusundan çıkardığında hemen bluetooth açıksa bağlantı kursun diye.Ama bu şarj konusunda Momentum True Wireless'in çok şarj tüketmesini sağlıyor ve bluetooth açıksa telefonunda kulaklıklar kutusunda olsa bile bağlı kalabiliyor hatta kutusunda müzik devam bile ettiğini gördüm.Bana güncellemelerle giderilebileceğini söylemişlerdi ama güncellemeyi bekleyemeden kulaklıkların bir teki kayboldu e ayrıda satılmadığı için kalan tekini ve kutusunu satmıştım.Momentum True Wireless 'de kaybolduğunda bul gibi bir özellik yok. Şu an AirPods 2. nesil kullanıyorum bir sorun yok gayette memnunum.
    Aslında bende ilk etapta Samsung galaxy buds alacaktım. Telefonum da Samsung olduğu için. Araştırmaya başladığımda genel olarak çokta iyi yorumlar okumadım bu kulaklık hakkında. Daha sonra almışken daha kaliteli ve uzun süre kullanabileceğim bir kulaklık arayışına girdim ve Sennheiser'ı tercih ettim. Daha önce Bose,Beyerdynamic,Shure gibi markaların kablolu modellerini kullandım. Bakalım bekleyeceğiz, bence de bu sorunlar bir güncelleme ile halledilebilir ancak o güncellemenin ne zaman geleceği de önemli tabiki. iPhone kullanırken bende de 1.nesil AirPods vardı. AirPods'sun benim için en büyük eksiği ses izolasyonuydu. Toplu taşıma kullanırken birinin gelip omuzuna vurup sesi kıs gibisinden hareketler yapması en uyuz olduğum şeydir. Ben müzik dinlerken dışarıdan hiçbir ses duymak istemem aynı şekilde kulaklığın da çevremdeki insanları rahatsız edecek şekilde dışarıya ses vermesini de istemem.

• emrhyldrm kullanıcısına yanıt
    Ses izolasyonu için evet haklısın,çok yüksek seste müzik dinlemediğim için bir sorun teşkil etmiyor benim için bu zamana kadar omzuma da kimse dokunmadı ses için :) Belli bir ayarda dinliyorum test ettim dışarı herhangi bir ses gitmiyor başkalarınıda rahatsız etmemek lazım. Yüksek ses kulaklar için zararlı bir de hiçbir şekilde kulaklığın airpods lar gibi dışarı yüksek seste ses vermiyorsa. Sennheiser'ı sadece verdiği ses kalitesi için almıştım dizaynı hoşuma gitmemişti kulağa taktıktan belli bir süre sonra hem kulakta hem kafada ağrıya sebep oldu. Dışarıdan hiç bir ses duymamaya gelirsek ilk bende aynı kafadaydım sonra düşüncem değişti tamamen müziğe odaklanıldığı için dış taraftan gelebilecek veya oluşabilecek bir soruna habersiz kalabiliyor insan bu da bir sorun. AirPods lar bu konuda gayet rahat.Galaxy buds lar beş para etmez her yönden.
  • Mikrofon kalitesi nasıl. Görüşmelerde yaşadığınız sorunlar neler.
  • Haylou GT1 Plus modelini de inceler misiniz?

• infom@n kullanıcısına yanıt
    Ne diyeyim ki,artık kulaklığın arızalı olduğunu düşünecek kadar kötü.Anlatamam yaşaman gerekli.Evimde studiom var,ses yalıtımı mükemmel olmasına rağmen karşıdaki beni duyamıyor,''sesin çok çok derinden geliyor'' diyorlar.Ben bu kulaklığı telefonla görüşmek için almıştım.Şimdi ne yapacağım bilmiyorum.Müzik dinlerken duyum kalitesi bir müzisyen olarak çok güzel,diyecek lafım yok.Ama telefonla görüşmeyi düşünüyorsan lütfen alma,rica ediyorum en azından denemeden kesinlikle alma...Saygılar...
  • infom@n kullanıcısına yanıt

Kesinlikle katılıyorum. Ses kalitesi efsane ama böyle bir kulaklığa böyle mikrofon kalitesi yakışmamış biri aradığımda kulaklığı çıkarmak zorunda kalıyorum rezillik yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.