Şimdi Ara

2si1 | Dürüstlük testi! Cüzdan bulsan ne yaparsın? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • adam daha isveç ile isviçrenin farkını bilmiyor

• Henüz yerde 50-100 bulacak kadar şansa sahip değilim.Ama bulsam önce sorarım.Baktım olmuyor gider bi torba mamalar alır kedi ve köpeklere veririm.Verirken de bu paranın sahibine dua ederim :)

• hakkaten bu format ne böyle ya 1 saat ya da daha uzun bir videoda ne yapacaksanız yapın. 150 tane kısa video izlemek zorunda mıyız? soğudum programdan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siyasi davalarda gizli tanık kullanılıyor kimliğini hayatta vermezler ama taciz,hırsızlık gibi şeylerde insan ne yapacağını bilemiyor gerçekten.Şikayet etmesen dert, etsen ayrı bir dert ayrı bir bela.

• Sokakta bulursan senindir cüzdan bulursan karakola teslim et.

• Ağlayanın malı gülene hayır getirmez.

• Mübarek orası isveç değil isviçre. Türkiye'de de yapsalarmış keşke araştırmayı; para yok=%80 para var=%10. Bütün araştırmayı bozardık.

• Diğer arkadaşlara katılıyorum, Enis Kirazoğlu askerden geldiğinden beri neredeyse hiç 2'si 1 izlemedim. Çünkü 15'er dakikalık videolar kötü, sıkıcı, boş oluyor. Bu video ise sanki Onedio Testi başlığı gibi olmuş. Saygılar.
  • yemek tarifleri verin daha çok tutar
    bitiksiniz

• hafta sonunu iple çektiğim program ne hallere düşmüş. vallhi çok yazık. Ne oyun sunumu kalmış nede teknoloji. bitirdiniz güzelim programı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İsviçre de yaşıyorum. 2 defa cüzdanımı otobüste kaybettim. 2 sinde de kayıp ofisine teslim etmişlerdi. Medeniyet budur.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.