Şimdi Ara

2si1 | Çin, güvercin casus robotlar geliştirdi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • en nefret ettiğim şey 45 derece havada ceyrandan hasta olmaktan korkup cam kapatanlardır. teknik olarak mümkün değil hasta olmak.

• Ulan Çinliler akıllı olun değil casus kuş casus ejderha yapsanız bile Trump başkanım yerle yeksan edecek sizi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok eğlenceli programdı. Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-60C9D430E

Ya şuna allah askina cozum bulun artik ya! Video otomatik oynatiyor! Ulan sayfaya giriyorum öküz gibi ses cikiyor mobil veride olsam mobil veri gidecek sacma sapan birseye.
    Haklısın saçma sapan birşey düzeltilmesi gerekiyor.

• Mesut Çevik ve toplu taşımadaki stratejileri
    Abi biraz daha toplu taşımayı kullanırsan akşam haberlerde seni göreceğiz onu anladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alemburda34 -- 1 Temmuz 2018; 14:40:33 >
  • 2si1 | Çin, güvercin casus robotlar geliştirdi

@Speed-Step
  • Mesut Çevik, Allah aşkına o kısa pantalonlu giyme abi. O çirkin kıllı bacakları görmek zorundamıyız abi.

• Hem muhabbete hem habere geliyoruz ama ayarı kaçınca su kaçıyo. Bu programda ayarı kaçmış yine..

• Mesut hocam dolmuştaki yaşadıkların konusunda sana katılıyorum bence de haklısın ama umarım bunun kötü sonuçlarını yaşamazsın :D Ayrıca bu tür sohbetlerin süreleri artsın haberlerden daha iyi :D Saygılar.

• Kaç yerde fallout shelter ile westworld oyunu haberi yapılıyor. Haberin yapan hiç araştırma yapmıyor mu? İki oyunu yapan zaten aynı firma. Ubisoftun ac origins ile yeni ac oyununda aynı kodları kullanması gibi bir şey olmuş. Tabi burada tek fark stüdyo aynı fakat oyunun yaptıran firmalar farklı. Şu haberi bilgisizce yapan her yere bu yorumu yazıyorum artık.

• mesut bey benzer dünya görüşünü paylaşıyoruz. minibüs konusunda haklısınız.

• Sene 2001-2002 Ankarada az çekmedim Eryaman - Kızılay arası 2 yıl gittim geldim. Gidiş 1.30 saat geliş 1 saat 20 dk dakikası bile akılda kalmış.. Arada yolu kesen travesti arkadaşlarımızda oldu. Maltepe pazarı meşhurdu, telefon elektronik, Doğu şivesiyle 3d max anlatan bir abimizin cdlerini almıştık 20 ltye :)

• mesut abi selam dh sitesinden açılmıyor video en son videonuz da açılmamıştı

• "Şimdi ne hissettiğimizi anlıyor musun oyun konuşurken sen...?!?!?!?!" Konu kilit :D :D

• Siz haftada 1 gün teknoloji ve oyun haberi yoksa bile bir araya gelip böyle sondaki gibi özel bölümler yapın müthiş oluyor gerçekten dilinize sağlık.

• mesut çevik bırak da biraz eniş kirazoğlu konuşsun. ya da illa ben konuşucam diyorsan tek başına program yap. adamın bütün enerjisini alıyorsun.

• Bunlar hep hoax.

• syntax error..
  • Mesut beyin CIPLAK deyişine hastayım ya çıplaklık daha naif telaffuz edilemezdi :D

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.