Şimdi Ara

2si1 'Arlı' Teknoloji ve Oyun Programı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
0
Favori
2.466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TalhaHaber çok iyimiş yürü be Talha Reyisz

• güzel olmuş valla kaan arada uğrasın
  • simbolmina kullanıcısına yanıt
    Yaw niye banlayayım hem bizim işimizi iyi yaptığımızı düşünüyorsunuz hemde banlayabileceğimize ihtimal veriyorsunuz. Biz sizlere hizmet için buradayız çok gerekli olmadıkça o tür işlemler yapmıyoruz.

Teşekkür ederim iyi iş yaptığımızı düşündüğünüz için biz elimizden geleni yapıyoruz yorum varsa düzeltiriz.

Bedava diye sorarken Türkleri kullanmam para vermem demiştiniz bende biz bedava olduğumuz için kullanıyorsunuz sandım.

Milliyetçi damarım tutmadı ama genelde böyleyimdir rahatsız ettiysem özür dilerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gun kullanıcısına yanıt
    Estafullah, o cümlenin devamı da vardı. Yerli firmalardan elbette işini düzgün yapan insanlar da var ve yazdıklarımın devamında böyle firmaları tercih ettiğimi de belirtmiştim.

Ortada halledilmesi gereken daha ciddi bir mesele var. Bizim ülkede ticaret ahlakında sorun var. Bu ahlak sorunu firmalar, hizmet verenler ne kadar "kurumsal" olursa olsun değişmiyor. Büyükler "daha büyük götürmenin" derdine düşüyor. Çoğunun düzenbaz esnaftan farkı yok. Çalışanlarını sömürme mevzuuna da girmiyorum. Bu yüzden yerli firmalara mesafeliyim. Elbette bahsettiğim sorunlardan azade firmalar ile sorunum yok ve ben de bu ülkenin bir vatandaşı olarak onları tercih ediyorum. Bu siteye de değer veriyorum ve sıklıkla kullanıyorum. Yaptıklarınız için teşekkürler.
  • Çok başarılı bir bölüm olmuş. Mesut Bey alınmasın ama kendisi, siyasi konulara girilmemesi gerektiğini söyleyen birisi olduğu hâlde laf arasında iktidarı övmesi ve karşı cepheye laf atmasını doğru bulmuyorum. Bence bu şekilde program çok daha temiz bir içeriğe sahip olmuş.
  • ø kullanıcısına yanıt
    Yani Casper ve Vestel güçlenmezde başka bir isim çıkar güçlenebilir yada hiç öyle birşey olmaz.

Bunlar devlet politikalarında düşünülecek şeyler değil bunlardan bir halt olmaz diye hareket edemezsiniz.

Ülke için en iyi olacak şeyi seçmeniz gerekmekte hatta bu bazen oy kaybına neden olsa bile.

• Mesut Çeviksiz daha hoş bir program olmuş...

• Abi sen şimdi ciddi ciddi bu vergi arttırımının faydalı olacağını mı düşünüyorsun yani vergi gelince sihirli bir değnek mi değecek bu yerli üretim yapmaya çalışan arkadaşlara? Benim şahsi görüşüm hiç bir değişiklik olmayacak devletinde işine geldi bahane oldu yani yerli üreticiyi teşvik vs. Yerli üretici bu şekilde teşvik edilmez. Daha bir çok yöntem varken vergi en son başvurulacak en az etkili olan çözümdür.
  • Bir hafta Mesut Abili Bir Hafta Kaan abili 2si1 10 numara 5 yıldız olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Teknopat76 -- 27 Aralık 2014; 22:39:47 >
  • mesuta bu seferlik ii program olmuşşş
  • Çok başarılı olmuş keşke arada sırada mesut bey böyle kardeşlerimize yer verse.

• vestelin allah belasını versin bundan sonra vestelin hiçbir ürününü almam aldırmam mümkün değil vestel bitmiştir

• DeadTrigger 2'yi epeydir facebook üzerinden oynuyoruz zaten. Hatta aynı şirketin Shadowgun: Deadzone oyununuda facebook üzerinden oynuyoruz. Acaba facebook üzerinde beta durumundaydıda kararlı sürümemi geçildi ve Kaan bunun haberini yaptı?

• Talha & Kaan bencede gayet iyi ve uyumlu olmuş

• Bölüm efsane olmuş.Ara sıra böyle değişim olması iyi olur.(Çare TH)

• Detayli okumamissiniz hic bisey olmayacak.

Adam ustune basa basa damping vergisi dedi

Damping vergisi su kosullarda alinir: bir uretici urunu, benzer urunler ureten ureticilerin oldugu ulkede kendi ulkeisndekinden daha ucuza satiyorsa hukumet damping vergisi uygular ve ureticisini korur.

Suan amerikanin bizden gelen metal urunlere yaptigi gibi. Fransa'nin wolkswagen'e yaptigi gibi.

Ornegin iphone amerikada 490 usd Turkiye'de 300 usd ye satiliyorsa 190usd lik damping vergisi uygulanir.

Bizde hersey daha pahaliya satildigina gore sorun olacagini sanmam. Vestelin verdigi raporlari arastiracakalardir. Direk kabul edilecegibi sanmam.

Not:Hukumet yandasi degilim aksine nefret ederim.

• Vestel bahane. devlet vergi.yi çooook artırıyor....

• Türkiye vestelleniyor

• quote:

Orijinalden alıntı: skidproof

Abi sen şimdi ciddi ciddi bu vergi arttırımının faydalı olacağını mı düşünüyorsun yani vergi gelince sihirli bir değnek mi değecek bu yerli üretim yapmaya çalışan arkadaşlara? Benim şahsi görüşüm hiç bir değişiklik olmayacak devletinde işine geldi bahane oldu yani yerli üreticiyi teşvik vs. Yerli üretici bu şekilde teşvik edilmez. Daha bir çok yöntem varken vergi en son başvurulacak en az etkili olan çözümdür.

+1
    hic bir degisiklik olmiyacagi gibi bir de bu urunlerden elde ettikleri vergi gelirleri dusucek.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaan bey renk katmış programa

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.