Şimdi Ara

2si1 'Aral rezaleti ve AMD RX 580'li' Teknoloji ve Oyun Programı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
1
Favori
2.947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sorun yaşayanlara özel mesajdan ulaştım başka sorun yaşayan olursa lütfen bana yazsın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hasegawa

Sikildim ugrasmaktan. Alt tarafi bir video izleyecegiz. On farkli browser, uc dort farkli aletle dene dene acilmiyor. Bir defa Opera acabildi o da 01:46 da dondu. Bu nedir yahu? Teknoloji videosu degil stress testi sanki. firmalar DH videolarini izlemeyi basarabilenleri CEO olarak ise mi aliyor nedir?

Siyaset yapana kadar sitesini geliştirseler ya neyse hayirlisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şerefsizler zamanında steam'e de müdahale ettiler. aç gözlü "anal game"

• 11dk dayanabildim 50 mbit internetim var 760p bile sanıyesinde donuyor izlenmiyor rezillik değiştirin şu oynatıcığı

• Hala yaptıkları pisliğe devam ediyorlar. Gün içerisinde Steam'deki Ubisoft oyunlarının fiyatlarını yükselttiler. Bugün oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nfs deluxe 2016 ilk çıktığında rusyadan 97tlye aldım türkiye fiyatı 80€ gibi birşeydi.
    yazık diyorum yazık....

• Video oynatıcıda sorun yok arkadaşlar. Adamlar videoyu o kadar yüksek bitrate oranı ile hazırlıyorlar ki haliyle oynatıcı sizin sistem kullanımızı vurduruyor ve sisteminiz yetmediğindede kitlenmelere sebep oluyor. Birtürlü anlayamadılar şunu. i5-3570k ile herhangi bir donma vs yok. c2d torrent makinama geçince tabi mort. 30fps'yi geçmemeli sayın adminler.

• quote:

Orijinalden alıntı: artenis

ARAL : REZALET
    aslında ülkedeki BÜTÜN (%99) ESNAFLAR üçkağıtçı şekilde para kazanmakta. İrdeleyin herhangi bir firmayı ya çalışanlara paralarını çok az verir yada müşteriyi fazla kazıklar. Müslüman ülkede normaldir KUL HAKKI YEMEK yeterki rakı içme mini etek giyme.

• Asus Zenfone 2 ile videoyu sorunsuz izledim.
    Takılma, açılmama diye bir sorun yok.
    Evdeki 10 yıllık masa üstü bilgisayardada sorun yok.

• Bu player iyi oldu diyorduk ama bununda suyu çıktı 2 haftada.Videonun yarısına geldim sonra video bulunamadı hatası aldım.Yeniledim sayfayı belki düzelir diye ama nerdeee
  • En büyük rezalet DONANIMHABER video oynatıcı. Rezil ki ne rezil. Hayrına biri yok mu adam gibi video oynatıcı eklesin sisteme.

• ulan elin adamı bile dolar kurunu 1,79 a sabitleyip uygun fiyatlardan oyun almamımızı sağlıyor bunları bıraksak kanımızı içecekler
  • Ülkemizde oyun fiyatının maksimum 100 TL olması lazım yani oda en fazla.
    Alım gücü ortada sonuçta sen şimdi bir oyuna ilk çıktığında 300 veremezsin çok zor oluyor indirimlere gelincede 150-100 arası anca alırsın ama diğer türlü olsa indirimler de daha çok uyguna alınabilir.

Bazı ülkeler iyi, uygun fiyat politikası yapabiliyorlar ise bizimde yapma imkanımız vardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmet4428 -- 15 Nisan 2017; 15:6:36 >
  • Şaka gibi. Artık kesin belli ki yapamıyorsunuz. Bırakın dışarıdan yardım alın şu oynatıcıyı düzeltin. Resmen komik duruma düşüyorsunuz. Aylardır hatta yıllardır herkes oynatıcınız yüzünden bu kadar dert yandı. İnanılmaz bir şey bunu hala düzeltememiş olmanız. Ciddi söylüyorum yapamıyorsunuz, bari dışarıdan yardım alın kökten halledin şunu.

• Oyunları bu uçuk fiyatlardan bu satıcılardan alanlar, almaya devam ettikleri sürece daha çok şikayetçi oluruz. Milletimiz, kendisini becereni yüceltmekten büyük bir haz alıyor malum. Arkadaşlar fırsat vermeyin bunlara, boykot edin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 16F84A

"Yarayan kana" ne Mesut reis? "Kanayan yara" olmasın?

Hocam çok faydalı bir hata yakalamışsınız. Bütün video aslında çöpmüş meğer. Tamamını izlediğim için şu an kendime çok kızıyorum. Mesut'un bir daha suratına bakmayacağım.

Ne Aral ne başka bir şey ya. Nasıl olabilir böyle bir şey ?!!!!!!!

Ya kardeşim 1 saatlik videodan sadece bu mesajı mı aldın ? Bunun için mi seyrettin ?
  • Gabe newell amcamız var bizim, %90 indirimle alırız ondan.. aral maral ilk kez duydum vala.

• mesut bey kişisel vpn için güncel bir video bulamıyorum siz bir tane çekseniz güzel olur.

• Koskaca donanimhaber bir video oynatıcı yapamadı.İzlemek için 40 takla atıyoruz.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.