Şimdi Ara

2si1 'Alayına Yerli' Teknoloji ve Oyun Programı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• güzel programdı. dinledikten sonra beğenmezsem düzenlerim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alayımızı saygı ve sevgiyle selamlamışlar

• Youtube , twitter yetmez . Bence DH'de engel koysunlar ,telefonu bırakalım

• Yerli derken?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mesut çevikte Reisçi olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patren -- 23 Aralık 2016; 22:2:33 >
  • Türkiye fiberleniyor reklamları hem yalan hem doğru,fiber verdikleri yerler SO için söylüyorum apartmanlar ve siteler,normal mahallelerin neredeyse hiç birinde yok fiber
    Mesela Adana burası
    https://yandex.com.tr/harita/11501/adana/?ll=35.331710%2C37.004756&z=13&l=sat
    Nehrin bize göre sağ tarafındaki yerlerin ve yine nehrin sol alttaki bölgelerinin büyük bölümünde fiber yok,çünkü çoğunlukla müstakil evler.Yani şehrin muhtemelen yarısından çoğunda fiber yok,üstelik Türkiye'nin en büyük şehirlerinden biri Adana

• Video yüklenmiyor ki indirelim izleyelim. İndirmeden zaten bir şey izleyemiyorum 30-40kbit le. Birde reklamın yüklenmesini bekliyorum 1 saat. Çebelleşe çebelleşe izlemeye çalışıyorum. :D

• Ayaklar oldu artık baş
    Yetmez oldu bak maaş
    Aldılar garibandan,oldular hep tek taraf
    Kalmadı artık kimsede ne güç ne takat
    Kalmadı ne huzur ne ülkede refah
    Ailelere ateş düştü ettiler feryat
    Bir şey olmamış gibi davrandılar hep heyhat
    Israrla devam ettiler koltuklar rahat

Kutular sonuna kadar doldu para
    Utanmak başkası için hergün ne fayda
    Tutunacak dal bırakmazdınız,kaldık onca yol varken yaya
    Umutlar gittikçe hergün azaldı,
    Sizler bıraksanız artık sanki ne vardı
    Unutmadık,unutturmayız; tek başkomutan yenilmez Ata'mdı.

• oo mesut reyiz fena saydırmış bu sefer

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mesut reis arma 3 king of the hill atarız artık...

• artık benim bu ülkeden ümidim kalmadı günlük ihtiyaçlarımız bile bu devletimizin gözüne gelir oldu
    ama nedense o yetkililer bizim hakkımızı koruyacağına bizi soymaya çalışan kişilere destek verir oldu alın bakın türk telekom (adı türk ama kendi ne olduğu belirsiz ortalık malı) rezaleti hepimize işkence eder oldu bir tane haberde yada bir yerde şu işe yaramaz firmanın veri merkezi falan açtığını duyayım
    interneti kısıtlıyorlar ama özellikle batı illerinde polisler bile kimin akrabası terörist kim onlara para gönderiyor biliyor ama icraat yok
    dahası bir sürü yasa var uygulanmaz
    teröristi dağdan iner ona ev iş verilir beyaz yakalı hırsız dağları götürür ses çıkmaz tecavüzcüsü 3-6 ayda çıkar adalet yerini bulmaz
    seneye yeni bir ekonomik kriz gelicek tüm dünya için amerika elindeki dolardan sopası dünyaya vurucak (inanmıyanlar açıp baksın araştırsın görücekler)

• Türkiye için beklentim ve daha iyisinin olamayacağı kanaatiyle diyorum ki;
    En azından internet'e girebiliyoruz :)

• 23.54' de söylediğiniz 'Türkiye' de aklı çalışan adam gelen parayı daireye yatırır'
    demeniz beni etkiledi, annem bi kaç sene önce istanbul daire fiyatlarının bu kadar uçmadan kredi çekip alması ne kadar akıllılık ettiğini bi kez daha hatırlamama vesile oldu :) buradan teşekkürler anneme.

• Sondaki mesaj için teşekkürler hocam . Bu şerefsizlerin de kökü kazınacak günü gelecek rahata ereceğiz inşallah . ALLAH askerimize güç kuvvet versin .

• zamanında devlet bunları tedavi ediyordu allahım sen akıl fikir ver bu halka
  • Mesut abiye hayranım Adam gerçekten taraf tutmadan objektif olarak yorum yapabiliyor. Keşke hepimiz öyle olabilse...

• Mesut Bey , Burak'ın Masasını merak ettim paylaşmanız mümkün müdür ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.