Şimdi Ara

2si1 '1 Mayıs AKN Bayramı' Teknoloji ve Oyun Programı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
0
Favori
2.599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Program içerisinde özellikle AKN konusunu merak edenler son 25 dakikaya bakabilirler. 

• Emerik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AKK mevzusu ne olacak bakalım. Türksat beni düşündürüyor, bir açıklama yapmadılar henüz..

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8 mbit kulalnicilari mahkum edildikleri kaderden kurtulamiyor. Adamlar hem altyapi yapmiyor, ustelik bir de yuksek fiyata dusuk hiz verdkleri insanlari ikinci defa cezalandirip 3 mbit e mahkum ediyorlar.

• erdi bey dk bir gol bir :)

• HBM ve GDDR bellek arasindaki durum eski DDR ve RDRAM arasindaki durum gibi. Biri hizli ama cok pahali ve uretimi zor. Digeri ucuz ve kolay uretimli. DDR - RDRAM arasindaki durumda DDR one gecmisti. Tarih tekerrur eder mi gorecegiz.

• Yıl olmuş 2017 8 mbit kullanan adamı 3 mbit kullanmaya mahkum etmeye devam. 16 mbit kullananla 8 mbit kullanan aynı parayı versin ama hız düşümünde fark yap böyle adaletin dedirtiyorlar. 8 mbit paketlerin fiyatını bari düşürseler böylelikle 3 mbit düşmesine kimse burun kıvırmaz.

• Player düzelmiş sonunda :D

• Mesut gözünü seveyim altyapı yetersiz deyip durma artık lütfen. Erdi'yi ve beni çıldırttın resmen.

• quote:

Orijinalden alıntı: altuntepe2

Mesut gözünü seveyim altyapı yetersiz deyip durma artık lütfen. Erdi'yi ve beni çıldırttın resmen.

Altyapı harbiden yetersiz ama adam haklı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • akşam saatleri kota olmaması bile yeter bana, akiam aç tüm dosyaları hunharca indirsin :D çok çektik akn'den, haklı olduğumuz için biliyorduk bir gün kaldırılacağını en azından 2019'da...

• bir de bu upload işine de el atsalar güzel olacak. 100mbps da kullansan 2-3mbps gibi komik rakamlar veriyorlar upload için.

• Tunahan kardeşimize sanki biraz fazla yükleniyorsunuz Erdi ve Mesut
    seviyoruz sizleri ...

• Altyapı yetersizde olsa, olmasa da bu AKK kalkmaması için geçerli bir sebep olmamalı. Yetersizse bir şekilde yolunu bulup o altyapıyı "yeterli" yapmak onların görevi. Bizler para öderken yetersiz diye ödememezlik yapıyormuyuz? Ayrıca göreceksiniz 1 mayıstan sonra hiçbir şekilde altyapı sorunu yaşanmayacak. Kesin ve net söylüyorum bunu. Sadece bu düzenlemeye uyum sağlarken bazı problemler olabilir ama bunun altyapı yetersizliği ile ilgisi olmaz. Bir süre sonra düzelir. Yani bu altyapı yetersiz lafını sırf AKK kalkmasın diye diretiyorlar başka birşey değil. İnternet kalitesi konusunda, ping konusunda, AKK nin bir etkisi yok aksine AKK hiç olmasa kalite dahada yükselir. Çünkü kotayı takip eden filtreleyen bir sistem olmaz.
  • Bi an Tunahan'ın olduğunu bile unuttum programda,o kadar pasif kalmış.
  • Bence bu işin altyapı tekeli türktelekom'da olduğu sürece hiçbir cacık olmaz.

Türktelekom özelleştirilmeden önce düşünülüp varolan altyapının bağımsız bir şirket yapılıp, İSS arasında isteyen firmalara ortak olarak pay sahibi olabilmelerinin önü açılmalıydı.
  • Tunahan'ı ezmişsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Executor Arhentir -- 29 Nisan 2017; 4:32:40 >
  • amd'nin açıklaması tam siyaset ağzı ile yapılmış, haber sitesinde görsem yine bizimkiler sallıyor derdim :) amd - akılla mantıklı davranma partisi :)

• Yeni teknoloji bakanlarımız Erdi ve Mesut bey :) şaka bir yana çok haklısınız bakanlık konusunda. Her ülkede mutlaka olmalı ama gidip te bişeyden anlamayn adamları oraya atamamaları lazım , diyecem de bi an Türkiye de yaşadığımı unuttum :/
    https://www.youtube.com/watch?v=Sn7pNTsY5iY

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blackline23 -- 29 Nisan 2017; 0:56:19 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.