Şimdi Ara

2si Bilmez | Süper Güçler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.025
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sadece 1 tane süper güç seçeneğiniz olsa hangi süper gücü isterdiniz? Kahraman mı olurdunuz yoksa bela mı? 2si Bilmez'in bu haftaki konusu Süper Güçler ve Süper Sorumluluklar 

• abi muhabbetiniz çok boş ama kemik kitleye izletiyor :)

• Enis kirazoğlu varsa izlemiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Baska mecralarda geyigin krali var isinize odaklanin..

• Süper gücüm olsa Donanımhaberi düzeltmek isterdim doğrusu. O bile yeter bana.

• Süper gücüm olsa sonsuz evreni keşfederdim.Bulduğum ilk dünya dışı varlıkları getirir abd'ye musallat ederdim:)

• Termosuma 2 kaşık kaçak çay attım artı kurabi ile beraber keyif ile 2si-muhabbet'i izliyeceğem.

• koca koca adamlar oturmuş neyi tartışıyor. haftaya da batman mi yener örümcek adam mı yener onu tartışın :D
  • süper güçlerim olsa herhalde süpergücüm olmasın isterdim
  • içerik üretmek için içerik üretmemek lazım. seviyoruz 2 si 1 i o ayrı mesele :)

• Bende süper güç olarak Balgamadam olmak isterdim. Elimle sağa sola balgam atardım. Ülke liderlerini sıraya dizip balgama tutardım.

• bu programa bu seferinde yorumlarda neden fazla giydirmişler anlamadım ama 2si1 cahiller programını ben gayet keyifle izliyorum. böyle devam etsin ne güzel, ancak 17 dk az 30 dakika civarına yaklaştırsanız güzel olur onu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Videoyu ne zaman çektiniz bilmiyorum ama geçen hafta Netflix'in The Umbrella Academy'si çıktı oradaki karakterlerden birisinin ikna yeteneği var zaten.

• siz burdaki beyni ve hayali boş adamlara fazlasınız bunu anladım şurdaki yorumlardan sonra

• Video başlayacağı sırada başka sekmedeyseniz sekmeyi yeniden yüklemediğiniz sürece video başlatılamıyor farkında mısınız bu problemin? Uzun zamandır bu şekilde.

• Hass... leyn... sizin zaten var ikna yeteneginiz varmis, yoksa bu 18 dakikalik cop gibi videoyu neden izleyelim. Ben de diyorum neden izliyorum yaa. Kahrolsun super gucler. kacti lan lex luthor'in telefonu ihbar edicem hepinizi.

• Neden negatif yorum yapılıyor anlamıyorum. Kardeşim 2si1 de var izleme bunu... nefret kusmanın ne anlamı var.

Seviyoruz sizi aynen devam ama 17 dakika üzdü. :)

• İkna gücü anime olarak var. Code geass tavsiye ederim.

• Enis abi koz yatağından Bostancı ya nasıl giderim hesapları hiç bitmeyecek galiba

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.