Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

2li lnb de 3 receiver

6
Cevap
0
Favori
1.841
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      136 Mesaj
      20 Mart 2006 06:48:21 Konu Sahibi
      2 li lnb de 3 receiver bağlayabilirmiyiz bir çıkıştan direkt bir receiver a gidecek diğer çıkıştan aşağıdaki gibi 2w lık bir uydu splitter ile iki receiver a paylaştırabilirmiyiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi detective -- 20 Mart 2006; 6:52:04 >

|
      |
      20 Mart 2006 10:28:38
      bence bağlayamazsınız çünkü splitter uydu alıcınızın girişi eğer 1 tane ise 2 ayrı çanak'ı tek çıkışı olan uydu alıcıya bağlamak için kullanılır.Bu yüzden 3 veya 4 tane çıkışı olan LNB satın almanızdır...
      |
      |
      20 Mart 2006 11:37:02
      hayır bağlayamazsın iki cihaz için ikili lnb 3 ve 4 cihaz için 4 lü lnb kullanman şart
      |
      |

13 kasım itibariyle sigarayı bıraktım bünye oksijen manyağı oldu herkese tavsiye ederim oh be!!!
    • Çavuş
      70 Mesaj
      18 Ağustos 2009 18:43:07
      bağlayabilirsin.. yalnız splitter e bağladığın receiverlar aynı anda sinyal alamaz. dönüşümlü olarak çalıştırabilirsin.
      |
      |
      19 Ağustos 2009 20:29:51
      quote:

Orijinalden alıntı: khanks

bağlayabilirsin.. yalnız splitter e bağladığın receiverlar aynı anda sinyal alamaz. dönüşümlü olarak çalıştırabilirsin.

bu şekilde olur anca.ikisi aynı anda çalışırsa arızalara yol açabilir.
      |
      |
      Evine Taahhüt olmadan ADSL veya FIBER İnternet ve Heryöne 1000 DK Sabit Telefon Bağlatmak İsteyen Arkadaşlar Aylık 59,99-TL. Memnun kalmazsanız da kapatabiliyorsunuz. Ben kullanıyorum ve memnunum. Üstelik bu linkten başvuru yaparsan sen de ben de ilk 1 ay ücretsiz internet kullanacağız. Sayfa açılınca davet kodunu kullana tıklayıp formu doldurmanız yeterli. Başvuru için tıklayın.-->https://turk.net/p/ALU88BA78PEP/
    • Emekli Yönetici
      13612 Mesaj
      22 Ağustos 2009 05:03:05
      quote:

Orijinalden alıntı: asiyimben

quote:

Orijinalden alıntı: khanks

bu şekilde olur anca.ikisi aynı anda çalışırsa arızalara yol açabilir.

Kontrollü bir şekilde yaparsa sorun olmaz. O an çalışması gerekmeyen alıcının kablosunu çıkarır
      |
      |

• Yüzbaşı
      567 Mesaj
      22 Ağustos 2009 14:04:02
      Banada buna benzer bişeyler lazım evde 2 reciever var lnb çıkışları bunlara bağlı. Recieverlerdan birinden aynı bantlardaki yayınlar izlenebiliyor ama kanalların hepsi aynı bantta değilki bunu bi devre ile veya farklı bir şekilde çoğaltmak mümkün mü?
      |
      |
SEO
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,078
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.