Şimdi Ara

2li Kamera hddsiz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

arkadaşlar bu siteden 300 tl alıcam 2li hddsiz iyimidir kullanan varmı montaj vs kolaymı wifi varmı ayrıyetten

• merhabalar,

1 mp kamera için örnek video da 1080p video yüklenmiş youtube'a yapılan şeyi etik bulmuyorum. aldığınızda video da ki gibi bir görüntü bulamayacağınızı tahmin ediyorum. onun dışında pekte uygun değil fiyat en nihayeti çin malı noname ürüne etiket basıp satılıyor; bu kadar uygun fiyatlı ürün istiyorsanız aliexpress'den alabilirsiniz. onun dışında ürünlerde wifi yok, genelde de kayıt cihazlarında wifi olmaz. kablo bağlantıları vs. biliyorsanız kurulum zor değildir.

ayrıca 1 mp kameralarda yüz seçilmesi zordur, zaten plaka seçebilme hak getire.
    misalen bu linkteki arkadaş 1 mp kamera ile görüntü alıyordu.

tavsiyem 2 mp kamera alın biraz fazla ödeme yaparsınız ancak kafanız rahat olur. fiyatı hdd hariç 500 tl'ye falan gelecek markalar var.

• quote:

Orijinalden alıntı: integritybilisim

merhabalar,

1 mp kamera için örnek video da 1080p video yüklenmiş youtube'a yapılan şeyi etik bulmuyorum. aldığınızda video da ki gibi bir görüntü bulamayacağınızı tahmin ediyorum. onun dışında pekte uygun değil fiyat en nihayeti çin malı noname ürüne etiket basıp satılıyor; bu kadar uygun fiyatlı ürün istiyorsanız aliexpress'den alabilirsiniz. onun dışında ürünlerde wifi yok, genelde de kayıt cihazlarında wifi olmaz. kablo bağlantıları vs. biliyorsanız kurulum zor değildir.

ayrıca 1 mp kameralarda yüz seçilmesi zordur, zaten plaka seçebilme hak getire.
    misalen bu linkteki arkadaş 1 mp kamera ile görüntü alıyordu.

tavsiyem 2 mp kamera alın biraz fazla ödeme yaparsınız ancak kafanız rahat olur. fiyatı hdd hariç 500 tl'ye falan gelecek markalar var.
    hocam rica etsem bana uygun sistem atarmsınız toplama tarzı? ucuz olmasi gerek

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.