Şimdi Ara

2k bütçeye İphone6 Ne kadar Mantıklı?

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
4
Cevap
0
Favori
164
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> Cep telefonu tavsiyeleri >> 2k bütçeye İphone6 Ne kadar Mantıklı?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    448 Mesaj
    İyi forumlar arkadaşlar.Yakın zamanda 2k bütçemle iphone6 almayı planlıyorum.Telefonlardan tek beklentim performans ve hız bunun için mantıken iphone geliyor aklıma.Sizce ne kadar mantıklı veya daha iyi fps telefon varsa bu bütçeye önerilerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum!!!!!!!!

|
    |
    Eğer küçük ekran kullanabilirim diyorsan SE senin için biçilmiş kaftan. Ekran çözünürlüğü de düşük olduğu için tam bir oyun canavarı diyebiliriz kendisi için. Performans ve hız mükemmel.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bence alma ben de var. 5.5 inch ekranlı androidden geçtim. Şarjı çok iyi değil. Ekran küçük geldi. Androidin kullanım kolaylığı yok, tek tuşla kullanım zor. O paraya androidde üst seviye olmasa da gayet iyi telefonlar var. Onlardan birini al. Ama son karar sana ait.
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
1
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
Canlı Tv izle
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,298
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.