Şimdi Ara

2Gb*3 Ram Tavsiyesi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeni toplayacağım i7 950 sistem için gigabyte X58A-UD3R anakartı seçtim. Fakat ram konusunda kararsızım. "OCZ 6 Gb (2Gb*3) Gold Edition 1600MHz DDR3 Üç Kanallı Bellek Kiti" seçmiştim ama OCZ gold almayın gibi yorumlar var forumda.
    Sistem vatan bilgisayardan toplanacak. Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: ooppss

vatanda stokta olan doğru düzgün 6gb kit yok..
    bulabilirsen patriot viper alınabilir..
    http://www.vatanbilgisayar.com/patriot-pvt36g1600llk-6gb-%283*2gb%29-viper-xmp-1600mhz-ddr3-cl8-uc-kanal-bellek-kiti/productdetails.aspx?I_ID=46498

İzmirde stokta var görünüyor. Patriot diyorum ben de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Humboldt -- 12 Ekim 2010; 11:20:19 >

• anakartın desteklediği markalardan ele avuca gelir bir soğutucusu olan hangi modeli alırsan al farketmez.
    a-data,ocz,kingston,corsair,patriot,g-skill... hepsi olur.parana ve zevkine kalmış..tavsiyeye gerek yok bunun için.
    bana kalsa kingston alırdım.beni 15 yıldır hiç yolda bırakmadı.XMP özelliğide güzel bir kolaylık.Diğer markalarında var XMP modelleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi born2bemad -- 12 Ekim 2010; 11:28:46 >
  • PATRIOT, olmazsa CORSAIR olabilir. Yalnız 2 ram de anakart listesinde yok. Başka modelleri var fakat PVT36G1600LLK, CMX6GX3M3A1600C9 kodlu ram ler listede yok. Zaten vatanda toplanacağı için sorun olacağını zannetmiyorum. Teşekkürler arkadaşlar.
  • Parçaları alırken aklınızda olsun. Bazı bellekleri görmesi için bios güncellemesi gerekebiliyor. Aksi halde 1333 de kullanmak zorunda kalırsınız. Vatandaki teknik serviste anakartın biosu update yaptırın.
    Ramleri bir şekilde kendiniz de elle girerek stabil değerleri yakalayabilirsiniz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.