Şimdi Ara

2A Mühendislik Güvencesiyle Yeni GFİ LPG KİTLERİ Türkiye'de LPG Piyasasında... (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
170
Cevap
5
Favori
15.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: blackwolves1

quote:

Orijinalden alıntı: ozenclerotogaz

quote:

peugeot 308 in vti motoruna gfi montajı tavsiye edermisiniz.birde bu motor tipinde lpg nin yanı sıra belli oranda belli oranda benzinde tükettiği doğrumudur.(ilk çalışma hariç)
    iyi çalışmalar.

Merhaba ;

Gerek Peugeot gerekse Citroen VTİ motorlar'da GFI kitlerini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.Bu araçlara yapılan GFI montajlarında araç %100 LPG tüketir , benzin tüketmez.Fakat bu araçlarda lpgde iken sanki benzinde gitmişcesine benzin ibreniz düşer , bu sanal bir düşüştür , gerçekte araç benzin tüketmez. Bu sorunu ise PSA modulü ile çözebiliyoruz. Selamlar...

merhaba ustam cevap biraz geç oldu ama yinede sağolun.308 bir araç buldum daha sıfır sayılır vti motor expertiz vs den sonra satıcıyla anlaştım bulunduğumuz şehirdeki brc bayisi onay verirse aracı alırım dedim bayideki sorumlu kişiye durumu arzederken burda sizin ve diğer ustaların da paylaşımlarından bahsederek anlattım özellikle sizn sorunsuz montaj yaptığınızı vs söylememe rağmen beni tatmin edecek bilgiler veremedi hatta şöyle söyleyeyim burada öğrendiğim şeylerden bahsederken çoğunu kabul etmedi,etmediği gibide tezimi çürütecek anti tez sunamadı kullandığı en net kelime şuydu ben yaparım olur :)

Merhaba ;
    Hangi ilde ikamet ediyorsunuz? Bulunduğunuz ildeki BRC bayisi montaj yapamam mı ? Yaparım mı dedi ? Ya da hangi konuda bizlerle hem fikir değil?

• quote:

quote:

quote:

peugeot 308 in vti motoruna gfi montajı tavsiye edermisiniz.birde bu motor tipinde lpg nin yanı sıra belli oranda belli oranda benzinde tükettiği doğrumudur.(ilk çalışma hariç)
    iyi çalışmalar.

Merhaba ;

Gerek Peugeot gerekse Citroen VTİ motorlar'da GFI kitlerini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.Bu araçlara yapılan GFI montajlarında araç %100 LPG tüketir , benzin tüketmez.Fakat bu araçlarda lpgde iken sanki benzinde gitmişcesine benzin ibreniz düşer , bu sanal bir düşüştür , gerçekte araç benzin tüketmez. Bu sorunu ise PSA modulü ile çözebiliyoruz. Selamlar...

merhaba ustam cevap biraz geç oldu ama yinede sağolun.308 bir araç buldum daha sıfır sayılır vti motor expertiz vs den sonra satıcıyla anlaştım bulunduğumuz şehirdeki brc bayisi onay verirse aracı alırım dedim bayideki sorumlu kişiye durumu arzederken burda sizin ve diğer ustaların da paylaşımlarından bahsederek anlattım özellikle sizn sorunsuz montaj yaptığınızı vs söylememe rağmen beni tatmin edecek bilgiler veremedi hatta şöyle söyleyeyim burada öğrendiğim şeylerden bahsederken çoğunu kabul etmedi,etmediği gibide tezimi çürütecek anti tez sunamadı kullandığı en net kelime şuydu ben yaparım olur :)

önemi yok ustam boş ver.adam çok ukala neymiş efendim sizin gibi ustaların burda milleti bilgilendirmesi yanlışmış.ben dedim gibi ustam manifol delinmeden yapılabiliyormuş bunu dh da okudum dedim ama böle yap demedim bu başladı her yiğidin bir yoğurt yiyişi var vs ben işime kimseyi karıştırtmam vs yani takamam demedi ama ben ustanın tavrından dolayı vazgeçtim.

şimdi derdimiz 1.2 tsi seat toledo ,viallede lpdi var brc de buna benzer daha ekonomik bir sistem varmı ustam.

• Direkt enjeksiyonlu araçlara uygun ürünümüz BRC LDI 'dır . Detaylı bilgi için aşağıdaki linke göz atabilirsiniz. Selamlar...

http://forum.donanimhaber.com/m_48578438/tm.htm
  • quote:

Direkt enjeksiyonlu araçlara uygun ürünümüz BRC LDI 'dır . Detaylı bilgi için aşağıdaki linke göz atabilirsiniz. Selamlar...

http://forum.donanimhaber.com/m_48578438/tm.htm

teşekkürler Mehmet bey ayrıntılı olarak inceleyeceğim
  • Geely GFI Montajı
     2A Mühendislik Güvencesiyle Yeni GFİ LPG KİTLERİ  Türkiye'de LPG Piyasasında... 2A Mühendislik Güvencesiyle Yeni GFİ LPG KİTLERİ  Türkiye'de LPG Piyasasında... 2A Mühendislik Güvencesiyle Yeni GFİ LPG KİTLERİ  Türkiye'de LPG Piyasasında... 2A Mühendislik Güvencesiyle Yeni GFİ LPG KİTLERİ  Türkiye'de LPG Piyasasında... 2A Mühendislik Güvencesiyle Yeni GFİ LPG KİTLERİ  Türkiye'de LPG Piyasasında... 2A Mühendislik Güvencesiyle Yeni GFİ LPG KİTLERİ  Türkiye'de LPG Piyasasında... 2A Mühendislik Güvencesiyle Yeni GFİ LPG KİTLERİ  Türkiye'de LPG Piyasasında... 2A Mühendislik Güvencesiyle Yeni GFİ LPG KİTLERİ  Türkiye'de LPG Piyasasında... 2A Mühendislik Güvencesiyle Yeni GFİ LPG KİTLERİ  Türkiye'de LPG Piyasasında... 2A Mühendislik Güvencesiyle Yeni GFİ LPG KİTLERİ  Türkiye'de LPG Piyasasında... 2A Mühendislik Güvencesiyle Yeni GFİ LPG KİTLERİ  Türkiye'de LPG Piyasasında...

• Renault Cango GFI Montaj
     2A Mühendislik Güvencesiyle Yeni GFİ LPG KİTLERİ  Türkiye'de LPG Piyasasında... 2A Mühendislik Güvencesiyle Yeni GFİ LPG KİTLERİ  Türkiye'de LPG Piyasasında... 2A Mühendislik Güvencesiyle Yeni GFİ LPG KİTLERİ  Türkiye'de LPG Piyasasında... 2A Mühendislik Güvencesiyle Yeni GFİ LPG KİTLERİ  Türkiye'de LPG Piyasasında... 2A Mühendislik Güvencesiyle Yeni GFİ LPG KİTLERİ  Türkiye'de LPG Piyasasında... 2A Mühendislik Güvencesiyle Yeni GFİ LPG KİTLERİ  Türkiye'de LPG Piyasasında... 2A Mühendislik Güvencesiyle Yeni GFİ LPG KİTLERİ  Türkiye'de LPG Piyasasında... 2A Mühendislik Güvencesiyle Yeni GFİ LPG KİTLERİ  Türkiye'de LPG Piyasasında...

• Renault Clio GFI Montajı
  • Renault Clio GFI Montajı

2A Mühendislik Güvencesiyle Yeni GFİ LPG KİTLERİ  Türkiye'de LPG Piyasasında... 2A Mühendislik Güvencesiyle Yeni GFİ LPG KİTLERİ  Türkiye'de LPG Piyasasında... 2A Mühendislik Güvencesiyle Yeni GFİ LPG KİTLERİ  Türkiye'de LPG Piyasasında... 2A Mühendislik Güvencesiyle Yeni GFİ LPG KİTLERİ  Türkiye'de LPG Piyasasında... 2A Mühendislik Güvencesiyle Yeni GFİ LPG KİTLERİ  Türkiye'de LPG Piyasasında... 2A Mühendislik Güvencesiyle Yeni GFİ LPG KİTLERİ  Türkiye'de LPG Piyasasında... 2A Mühendislik Güvencesiyle Yeni GFİ LPG KİTLERİ  Türkiye'de LPG Piyasasında... 2A Mühendislik Güvencesiyle Yeni GFİ LPG KİTLERİ  Türkiye'de LPG Piyasasında...

• Kia Sephia GFI Montajı ;

GFI Kitleri tüm seçkin BRC ve GFI Bayilerinde...

• Toyota Corolla GFI Montajı
     2A Mühendislik Güvencesiyle Yeni GFİ LPG KİTLERİ  Türkiye'de LPG Piyasasında... 2A Mühendislik Güvencesiyle Yeni GFİ LPG KİTLERİ  Türkiye'de LPG Piyasasında... 2A Mühendislik Güvencesiyle Yeni GFİ LPG KİTLERİ  Türkiye'de LPG Piyasasında... 2A Mühendislik Güvencesiyle Yeni GFİ LPG KİTLERİ  Türkiye'de LPG Piyasasında... 2A Mühendislik Güvencesiyle Yeni GFİ LPG KİTLERİ  Türkiye'de LPG Piyasasında... 2A Mühendislik Güvencesiyle Yeni GFİ LPG KİTLERİ  Türkiye'de LPG Piyasasında...

• Ford Focus Gaz Pipolu GFI Montajı
     2A Mühendislik Güvencesiyle Yeni GFİ LPG KİTLERİ  Türkiye'de LPG Piyasasında... 2A Mühendislik Güvencesiyle Yeni GFİ LPG KİTLERİ  Türkiye'de LPG Piyasasında... 2A Mühendislik Güvencesiyle Yeni GFİ LPG KİTLERİ  Türkiye'de LPG Piyasasında... 2A Mühendislik Güvencesiyle Yeni GFİ LPG KİTLERİ  Türkiye'de LPG Piyasasında... 2A Mühendislik Güvencesiyle Yeni GFİ LPG KİTLERİ  Türkiye'de LPG Piyasasında... 2A Mühendislik Güvencesiyle Yeni GFİ LPG KİTLERİ  Türkiye'de LPG Piyasasında... 2A Mühendislik Güvencesiyle Yeni GFİ LPG KİTLERİ  Türkiye'de LPG Piyasasında... 2A Mühendislik Güvencesiyle Yeni GFİ LPG KİTLERİ  Türkiye'de LPG Piyasasında... 2A Mühendislik Güvencesiyle Yeni GFİ LPG KİTLERİ  Türkiye'de LPG Piyasasında... 2A Mühendislik Güvencesiyle Yeni GFİ LPG KİTLERİ  Türkiye'de LPG Piyasasında... 2A Mühendislik Güvencesiyle Yeni GFİ LPG KİTLERİ  Türkiye'de LPG Piyasasında... 2A Mühendislik Güvencesiyle Yeni GFİ LPG KİTLERİ  Türkiye'de LPG Piyasasında... 2A Mühendislik Güvencesiyle Yeni GFİ LPG KİTLERİ  Türkiye'de LPG Piyasasında... 2A Mühendislik Güvencesiyle Yeni GFİ LPG KİTLERİ  Türkiye'de LPG Piyasasında... 2A Mühendislik Güvencesiyle Yeni GFİ LPG KİTLERİ  Türkiye'de LPG Piyasasında...

• Citroen Creative GFI Technology

NOT : Montaj fotolarını paylaşıyoruz ama Citroen'in motor yapısı ve lpg montajındaki uyulması gereken unsurlardan dolayı lpg ekipmanları gözükmemekte. :)
     2A Mühendislik Güvencesiyle Yeni GFİ LPG KİTLERİ  Türkiye'de LPG Piyasasında... 2A Mühendislik Güvencesiyle Yeni GFİ LPG KİTLERİ  Türkiye'de LPG Piyasasında... 2A Mühendislik Güvencesiyle Yeni GFİ LPG KİTLERİ  Türkiye'de LPG Piyasasında... 2A Mühendislik Güvencesiyle Yeni GFİ LPG KİTLERİ  Türkiye'de LPG Piyasasında... 2A Mühendislik Güvencesiyle Yeni GFİ LPG KİTLERİ  Türkiye'de LPG Piyasasında... 2A Mühendislik Güvencesiyle Yeni GFİ LPG KİTLERİ  Türkiye'de LPG Piyasasında... 2A Mühendislik Güvencesiyle Yeni GFİ LPG KİTLERİ  Türkiye'de LPG Piyasasında... 2A Mühendislik Güvencesiyle Yeni GFİ LPG KİTLERİ  Türkiye'de LPG Piyasasında... 2A Mühendislik Güvencesiyle Yeni GFİ LPG KİTLERİ  Türkiye'de LPG Piyasasında...

• Merhaba mehmet bey calismalarinizi burdan bizimle paylasip bizleri bilgilendirdiginiz icin tesekkurler.2009 model honda civic elagance otomatik vites arac icin brc honda kiti mi taktirmaliyiz yoksa normal brc mi?sanirim honda brc kit ile normal brc kit arasinda tek fark manifoltun delinmemesi pipo uygulanmasi.honda civiclerde pipo mu yoksa manifoltu deldirmek mi daha makul?cevabiniz icin tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: meddah58

Merhaba mehmet bey calismalarinizi burdan bizimle paylasip bizleri bilgilendirdiginiz icin tesekkurler.2009 model honda civic elagance otomatik vites arac icin brc honda kiti mi taktirmaliyiz yoksa normal brc mi?sanirim honda brc kit ile normal brc kit arasinda tek fark manifoltun delinmemesi pipo uygulanmasi.honda civiclerde pipo mu yoksa manifoltu deldirmek mi daha makul?cevabiniz icin tesekkurler

Merhaba Hocam ;
    Elimizden geldiği kadar paylaşımlarda bulunmaya çalışıyoruz , takip ettiğiniz için biz teşekkür ederiz.

Aracınıza uygun ürünümüz BRC Honda Kittir. Brc Honda kitin 3 temel özelliği vardır ;

1) Civic'e özel gaz pipoları sayesinde aracınızın emme manifoltu delinmez , bu sayede lpg gazı yanma odasına en yakın noktadan en doğru açı ile gönderilir , manifolt delinmediği için çapak kaçma riski de %100 engellenmiş olur

2) Aracınızın elektirik tesisatı kesilmez , honda'ya özel tesisat aparatı ile benzin enjeksiyon kablolarınız kesilmez

3) Lpg parçalarının motor bölümünde takılacağı yerler belirlenmiş ve bu yerlere için özel bağlantı aparatları dizayn edilmiştir. Bu 3 özellikten dolayı bu kitin ismi BRC HONDA Kittir.
    Tavsiyem kesinlikle BRC Honda Kittir. Selamlar...

• Opel Astra GFI Montajı
     2A Mühendislik Güvencesiyle Yeni GFİ LPG KİTLERİ  Türkiye'de LPG Piyasasında... 2A Mühendislik Güvencesiyle Yeni GFİ LPG KİTLERİ  Türkiye'de LPG Piyasasında... 2A Mühendislik Güvencesiyle Yeni GFİ LPG KİTLERİ  Türkiye'de LPG Piyasasında... 2A Mühendislik Güvencesiyle Yeni GFİ LPG KİTLERİ  Türkiye'de LPG Piyasasında... 2A Mühendislik Güvencesiyle Yeni GFİ LPG KİTLERİ  Türkiye'de LPG Piyasasında... 2A Mühendislik Güvencesiyle Yeni GFİ LPG KİTLERİ  Türkiye'de LPG Piyasasında...

• Selamlar,
    Ben bayramda İzmirden bir akrabamın arabasını alacagım 2001 model 1.4 101 bg bir skoda fabia ve alıralmaz hemen bir lpg kiti taktıracagım. Bu konu hakkında bir kaç sorum olacak yardım ederseniz sevinirim.

- Öncelikle alacagım arabaya hangi kiti taktırmalıyım? Şunu belirtmek isterim ben lpg ayarını otomatik kendi yapmasını isterim sürekli gidip manuel ayar yaptırmak sıkıntı olacaktır.

- İkinci olarak ben bayramda İzmire gittigimde arabayı oradan aldıgımda bayram tatili zamanı H.sonu olabilir lpg yi İzmirde 1 gün içinde taktırabilirmiyim?

- Büyük ihtimal lpg yi taktırdıktan cok kısa bir zaman sonra kayseriye yola çıkıcam bir sorun olur mu? 1000 km gibi bir yol yapacagım.

- Bildiğim kadarıyla kısa bir zaman için lpgyi kontrol ettirmek gerekiyor ( ayarı için yada bi sıkıntısı var mı diye kontrole çagırıyorlar takan yerler) böyle bir durumda illa takdırdıgım servise mi götürmeliyim yoksa Kayseri'deki servislerinizde ücretsiz bu işi yapar mı? Yada ben takmadım ben ilgilenmem mi derler?

- Ve mümkünse ortalama ne kadara mal olacagını belirtirseniz sevinirim. Buradan yazamıyorsanızda lütfen özel mesaj olarak atabilrseniz liste fiyatını...

• quote:

Orijinalden alıntı: NovaTHOR

Selamlar,
    Ben bayramda İzmirden bir akrabamın arabasını alacagım 2001 model 1.4 101 bg bir skoda fabia ve alıralmaz hemen bir lpg kiti taktıracagım. Bu konu hakkında bir kaç sorum olacak yardım ederseniz sevinirim.

- Öncelikle alacagım arabaya hangi kiti taktırmalıyım? Şunu belirtmek isterim ben lpg ayarını otomatik kendi yapmasını isterim sürekli gidip manuel ayar yaptırmak sıkıntı olacaktır.

- İkinci olarak ben bayramda İzmire gittigimde arabayı oradan aldıgımda bayram tatili zamanı H.sonu olabilir lpg yi İzmirde 1 gün içinde taktırabilirmiyim?

- Büyük ihtimal lpg yi taktırdıktan cok kısa bir zaman sonra kayseriye yola çıkıcam bir sorun olur mu? 1000 km gibi bir yol yapacagım.

- Bildiğim kadarıyla kısa bir zaman için lpgyi kontrol ettirmek gerekiyor ( ayarı için yada bi sıkıntısı var mı diye kontrole çagırıyorlar takan yerler) böyle bir durumda illa takdırdıgım servise mi götürmeliyim yoksa Kayseri'deki servislerinizde ücretsiz bu işi yapar mı? Yada ben takmadım ben ilgilenmem mi derler?

- Ve mümkünse ortalama ne kadara mal olacagını belirtirseniz sevinirim. Buradan yazamıyorsanızda lütfen özel mesaj olarak atabilrseniz liste fiyatını...

Merhaba ;

Size iki ürün tavsiye edeceğim. Bunlardan ilki BRC MY11 , diğer GFI .

*Her iki üründe aynı elektronik kontrol ünitesi (ecü) ne sahip ve aynı program olan plug and drive yazılımını kullanıyor. Plug and drive lpg kalibrasyonunu otomatik olarak yapan tak ve sür isminde üst sınıf bir yazılımdır. Yaptıracağınız kalibrasyon sınrası tekrar tekrar ayar yaptırmanıza gerek kalmayacaktır.

* İzmir 2A Mühendislik'te montaj yaptırabilirsiniz. Firma yetkilisi Yasin Bey sizinle ilgilenecektir. ( Yasin Akdağ : 05325585774)

*Montaj sonrası tüm kontrolleriniz yapılacaktır , gönül rahatlığıyla yola çıkabilirsiniz.

* Ülke genelindeki 250 BRC -GFI Bayisinde ücretsiz garanti ve servis hizmeti alacaksınız. Kayseri'de yetkili BRC -GFI bayimiz DEM-PA OTOGAZ ( Abdullah Bey ) sizinle ilgilenecektir.

* BRC MY11 Montaj fiyatı 1.700 TL , GFI Montaj fiyatı 1.290 TL

• Tesekkur ederim cok aydinlatici bir bilgi oldu.iyi ki varsiniz.Allah razi olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: meddah58

Tesekkur ederim cok aydinlatici bir bilgi oldu.iyi ki varsiniz.Allah razi olsun

Estafurullah , aklınıza takılan tüm konularda bize yazabilirsiniz. Selamlar , saygılar...
  • Ford Focus Gaz Pipolu GFI
     2A Mühendislik Güvencesiyle Yeni GFİ LPG KİTLERİ  Türkiye'de LPG Piyasasında... 2A Mühendislik Güvencesiyle Yeni GFİ LPG KİTLERİ  Türkiye'de LPG Piyasasında... 2A Mühendislik Güvencesiyle Yeni GFİ LPG KİTLERİ  Türkiye'de LPG Piyasasında... 2A Mühendislik Güvencesiyle Yeni GFİ LPG KİTLERİ  Türkiye'de LPG Piyasasında... 2A Mühendislik Güvencesiyle Yeni GFİ LPG KİTLERİ  Türkiye'de LPG Piyasasında... 2A Mühendislik Güvencesiyle Yeni GFİ LPG KİTLERİ  Türkiye'de LPG Piyasasında... 2A Mühendislik Güvencesiyle Yeni GFİ LPG KİTLERİ  Türkiye'de LPG Piyasasında... 2A Mühendislik Güvencesiyle Yeni GFİ LPG KİTLERİ  Türkiye'de LPG Piyasasında... 2A Mühendislik Güvencesiyle Yeni GFİ LPG KİTLERİ  Türkiye'de LPG Piyasasında... 2A Mühendislik Güvencesiyle Yeni GFİ LPG KİTLERİ  Türkiye'de LPG Piyasasında... 2A Mühendislik Güvencesiyle Yeni GFİ LPG KİTLERİ  Türkiye'de LPG Piyasasında...

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.