Şimdi Ara

2926 Dan Gelen SMS Dikkat !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 4
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 6
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • uygar2580 (3 mesaj) Chaussure (1 mesaj) The Imp (1 mesaj) destinati0n (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Mobil (3 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> 2926 Dan Gelen SMS Dikkat !
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    673 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Arkadaşlar, geçtiğimiz ay içerisinde 2926 dan sms gelmeye başladı. sms içeriği;

Bayan ismi: Bugün çok sıkıldım, görüşmeye ne dersin?

Tarzında her gün farklı olmak üzere sms gelmeye başladı. Tuzak olduğunu bilerek cevap vermedim. Bu böyle 15 gün civarı sürdü. En sonunda bu servisi iptal etmek istiyorsanız IPTAL yazıp cevap verin diye sms geldi. Bende operatörümü aradım. Numaramyok servisinden dolayı size sms geliyor diyor. E abone mi oldum dedim. Hayır abonelik gerekli değil. Gelen giden sms olarak ücretlendirilir dedi. Faturamı kontrol ettiğimde 15tl katma değerler servisi göründü.

İstek dışı aldığım, nerden üye olduğumu bile bilmediğim yerden 15tl ödemeye mahkum edildim. Bu eşkiyalıktır. Sizlere de böyle smsler gelirse derhal operatörünüzü arayıp bilgi alın. Gelen smslerden para almak nedir

Tüketici hakem heyetine başvuracağım yarın.

|
    |

• Yüzbaşı
    800 Mesaj
    Sağolasın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1790 Mesaj
    Böyle operatörlerden bug bulunca kullanmak haram olmuyor dur bence. Adamlar resmen kimden ne koparirsak yarar dir mantığı ile hareket ediyorlar zaten %600 kâr ediyorlarsa %700 kâr etmeye çalışıyorlar.

|
    |
  • Binbaşı
    1356 Mesaj
    Hangi operatör

|
    |
  • Yüzbaşı
    673 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Aynen öyle. Kim bilir kaç kişiden kaç para kopardılar. Bir de cevap verenler de vardır.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    673 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    tcell. online işlemlerden sordum. Alttan çıkan sohbet penceresi yardımı ile. Bu katma değerler servisi ne 15tl dedim, temsilci 35dk da anca bulabildi ne olduğunu. Sürekli ekranlarımı kontrol ediyorum diyor.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Masal Oku
Ekonomi
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,188
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.