Şimdi Ara

2900 TL(kodla 2175 TL) Samsung LC32JG54QQMXUF 32 (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
4
Favori
9.248
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çakallar sarı sitede satmaya başlamışlar. Biri 2700, diğeri 2980 tl yazmış.
  • allaturca89 kullanıcısına yanıt
    Hangi monitörden geçtiniz bu monitöre? İlk izlenimleriniz neler, malum oldukça büyük bir monitör ve malum VA panel.
  • apollonx kullanıcısına yanıt
    İkinci monitör olarak aldım, ya da belki iş yerime götürürüm karar vermedim henüz. Samsung chg90 kullanıyorum, ana monitörüm o. Henüz açmadım cihazı tatildeyim şu an. Muhtemelen artık ips almam ben, va’daki siyahları gördükten sonra.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • allaturca89 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. İyi günlerde kullanın

• Pore kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, siz de.

• Ürünü gelen varsa fotograf ve görüşlerini paylaşabilir mi?
  • Kargoyu teslim alırken iyi kontrol edin
    Arkadaşa aldık dişi poşet kaplı diye dikkat etmedik
    Hasarlı çıktı köşesi monitörün

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi bu ürünü kodla 2175'e aldığımızda teşhir/outlet ürün mü geliyor yoksa sıfır ürün mü geliyor birisi teyit edebilir mi.
    Seri sonu diyenlerin kastı stokta kalmış son ürünleri mi kastediyorlar ?
    Ben çok anlayamadım bu kampanyayı, yani ürün outletse ürün açıklamasında outlet/teşhir olması lazım.
    Ne ürün satın alma ekranında nede başka bir yerde böyle bir ibare çıkmıyor.
    Ürünü almış ve eline ulaşmış biri varsa teyit edebilir mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kucukti -- 29 Temmuz 2020; 17:35:32 >
  • kucukti kullanıcısına yanıt
    Yukarıda bir arkadaş yazmış zaten ürünün sıfır geldiğini, neyini anlamadınız? Teşhir ayrı birşey, outlet ayrı birşey. Bu ürünleri outlet diye satıyorlar muhtemelen stok eritmek istiyor samsung.
    Hocam büyüklük olarak falan nasıl? 27 inçine sahibim ama çift monitör kullanmak için almayı düşünüyorum. Kararsız kaldım nedense.

• samsunum55 kullanıcısına yanıt
    Eğer evinizde vs 82 ekran bir televizyon varsa tam onun boyutunda. Ben de daha açmadım gerçi. Akşam kuracağım. Ama kutunun boyutuna göre küçük bir monitör değil yani :)

Hayırlı olsun hocam, son durum nedir? Ürünü beğendiniz mi, bi sıkıntı var mı, yorum yapabilir misiniz?
  • Evet ürünü kurdum. Hiç ölü piksel çıkmadığı için çok mutluyum.
    Işık sızması maalesef var ancak tahammül edilebilir derecede. Boyut biraz fazla büyük geldi ama zamanla alışacağımı umuyorum.
    Bence fiyatına göre çok iyi bir ürün ve tavsiye ederim. Umarım yıllarca sorunsuz kullanırım. Dilerseniz sonra fotoğraf da ekleyebilirim.

Ghosting ne durumda?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Hemen bi üstte sorulmuş ama ben de merak ediyorum, ghosting ve flickering var mı? Çakma 144hz değil dimi 🙂

• quote:

Orijinalden alıntı: Pore

Evet ürünü kurdum. Hiç ölü piksel çıkmadığı için çok mutluyum.
    Işık sızması maalesef var ancak tahammül edilebilir derecede. Boyut biraz fazla büyük geldi ama zamanla alışacağımı umuyorum.
    Bence fiyatına göre çok iyi bir ürün ve tavsiye ederim. Umarım yıllarca sorunsuz kullanırım. Dilerseniz sonra fotoğraf da ekleyebilirim.
    Kavisli olduğu için hocam oda yoksa ışık sızması ips değilse yaşamazdınız. Hayırlı olsun. 2175 TL için iyi fiyat.

Düz ekran isteyenler için LG 32GK650F halen düşük fiyatlı iken tavsiye ederim.

• umutss123 kullanıcısına yanıt
    Tam anlamıyla test edemiyorum çünkü bağladığım cihaz sadece 60hz destekliyor.
    fotoğraf ekleyebilirmisin hocam,ışık sızmasını göstermek amaçlı ve boyutunuda görürüz masanın neresine denk geldiğini görürüz.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.