Şimdi Ara

+29 Yaşından Sonra Yazılım Öğrenilir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
1.206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yakın geleceğin artık Endüstri 4.0 ile birlikte şekilleneceği için yazılım bilmenin dil bilmek gibi zorunlu olacağını düşünüyorum, bu sebeple çağa ayak uydurabilmek için yazılım öğrenmek istiyorum.

Şuan yazılım, kodlama vs. bilgim 0 (sıfır).
    İngilizce seviyem başlangıçtan hallice.

Kısacası sıfırdan başlayarak bu saatten sonra (yaş 29) öğrenilir mi? Öğrenmek için neler gerekli?

• Öğrenmenin yaşı yoktur
  • Öğrenmenin yaşi yoktur yeni yazılım dılleri çıkıyor yazılım mühendisi olanda yeni programlama dilini ögrenırken oda 0 ögreniyor tek farkımız şu olcak yazılım muhendisi olan kişi teknik bilgisi oldugu için örnek veriyorum o 6 ay ögrenecekse biz belki 1 senede veya 2 senede öğrenecez verdiğim sayılar temsillidir sadece örnek verdim 50 yaşinda yazılım bilgisi 0 olan ögrenenleri de gördum herseyi geç engelli bir bireyin sadece kafası kullanarak sag sola hareket ettırerek yazılımcı olan da gördum tavsiyem şu eger gercekten istiyorsan başla derim bu yol uzun bi yol kendini keşfetmek istiyorsan linux mint veya ubuntu kur sistemine donanım uyumsuzlugu veya hata gıbıler durumlardan ugraş kendini ölç yazılım sabır azım zaman disiplin ister türkçem bozuk şimdiden özür diliyorum....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bymuto -- 2 Kasım 2018; 19:16:13 >

• Algoritma bildikten sonra tüm diller kolay gelir. İlk önce algoritma bilginizi geliştirin derim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İleri yaşlarda yazılım öğrenip, başarı hikayeleriyle dolu insanlar var. Kod yazma analitik zeka gerektiriyor. Yani matematiğin iyiyse öğrenme süren kısa olur. Değilse de daha fazla azim etmen gerekir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.