Şimdi Ara

29 TL (Aynı Gün Kargo) Thermal Grizzly Kryonaut(Bilgisayarı Isınanlar İçeri)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
2
Favori
6.958
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 29 TL (Aynı Gün Kargo) Thermal Grizzly Kryonaut(Bilgisayarı Isınanlar İçeri)
    http://www.nanokatalog.com/urun/tg-k-001-rs

Canlı desteğe bağlanarak stokta olduğu doğrulandı. Piyasadaki en iyi termal macunlardan biri. 10-15 dereceye kadar ısıda fark edebiliyor

Resmi web sitesi:http://www.thermal-grizzly.com/en/products/16-kryonaut-en

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cohannan -- 7 Kasım 2017; 10:39:54 >

• yanlış yönlendirmeyin insanları. hocam bakmayın siz bu arkadaşa, power kablosunun takıldığı yere sıkıyorsunuz. Soğuk elektrikle besleniyor cihaz. Bütün parçalar buz gibi oluyor.

şaka bir yana kullanmayı bilmeyenler almasın, zira işlemci sökmek bilmeyen için riskli bir iştir. Hele ki eski laptoplarda kablolar belli bir süre sonra kuruyor ve montaj sırasında zarar görebiliyor.
  • AmaZon fiyatı 18$ olduğu düşünülürse Türkiye satışı min 80-90tl civarında olması lazım, ihtiyacım vardı sipariş geçtim haber veren arkadaşa teşekkürler güzel bir fırsat.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serdar3121

AmaZon fiyatı 18$ olduğu düşünülürse Türkiye satışı min 80-90tl civarında olması lazım, ihtiyacım vardı sipariş geçtim haber veren arkadaşa teşekkürler güzel bir fırsat.

Hocam keşke gün içerisinde canlı desteğe bağlanıp kargoyu da ücretsiz yapsaydınız. Hayırlı olsun memnun kalacağınıza eminim
  • bu sitenin stok bilgileri yanlış olabiliyor. umarım gönderilir.
  • cohannan kullanıcısına yanıt
    Hocam dediğinizi düşündüm ama fırsat kaçmasın diye riske atmak istemedim açıkcası. Çok sağolun yüne de.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alsam laptopta nereye sikabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarbeLeeMatkap

Alsam laptopta nereye sikabilirim

hocam klavyeye sıkın, o yolunu bulur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: exponent

quote:

Öyle sey mi olur hocam

• quote:

quote:

quote:

Öyle sey mi olur hocam

bilmiyorum, dene sonucunu paylaşırsın

• Çinden nt-h1 alasım vardı, bu iyi oldu, teşekkürler.

• Laptop da kullanılır mı bu ürün? gpu ve cpu icin ?

Edit: Normal termal macun değil liquid olduğu için soruyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kewin2121 -- 3 Kasım 2017; 12:6:28 >
  • ne bu
    uyuşturucu mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: cohannan

quote:

Orijinalden alıntı: Serdar3121

AmaZon fiyatı 18$ olduğu düşünülürse Türkiye satışı min 80-90tl civarında olması lazım, ihtiyacım vardı sipariş geçtim haber veren arkadaşa teşekkürler güzel bir fırsat.

Hocam keşke gün içerisinde canlı desteğe bağlanıp kargoyu da ücretsiz yapsaydınız. Hayırlı olsun memnun kalacağınıza eminim

Hocam nasıl yapıyoruz kargoyu ücretsiz ?

Edit: Bilgisayarda işlemciye sürülenden bu değil mi ?

Edit 2: Kargoyu sıfırlamıyorlar. Desteğe yazmama rağmen.

Edit 3: Kar marjımız düşük olduğu için geçen aydan beridir kargoyu sıfırlayamıyoruz diyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Johny Constantine -- 3 Kasım 2017; 12:54:4 >

• quote:

quote:

yanlış yönlendirmeyin insanları. hocam bakmayın siz bu arkadaşa, power kablosunun takıldığı yere sıkıyorsunuz. Soğuk elektrikle besleniyor cihaz. Bütün parçalar buz gibi oluyor.

şaka bir yana kullanmayı bilmeyenler almasın, zira işlemci sökmek bilmeyen için riskli bir iştir. Hele ki eski laptoplarda kablolar belli bir süre sonra kuruyor ve montaj sırasında zarar görebiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TrettiofemHalf

quote:

quote:

yanlış yönlendirmeyin insanları. hocam bakmayın siz bu arkadaşa, power kablosunun takıldığı yere sıkıyorsunuz. Soğuk elektrikle besleniyor cihaz. Bütün parçalar buz gibi oluyor.

intel işlemcilerde artık pin yok ve söküp takmak basit

• quote:

Orijinalden alıntı: BekiRoRo

quote:

Orijinalden alıntı: TrettiofemHalf

quote:

quote:

intel işlemcilerde artık pin yok ve söküp takmak basit

pinden bahsetmedim ki ben, diğer parçalardan bahsettim. örneğin fanlara giden kablolar, wifi anten kabloları, lcd panele giden kablolar, soketler. Eski laptoplarda kuruyor bu parçalar. Macera arayan denesin tabi.

• Dostlar son 3 adet kalmış ben de verdim siparişi:

• Bedava kargo yapsalar alacaktım serhat bey sağolsun 0 tl lik hediye çeki verdi almadım

• cohannan kullanıcısına yanıt
    hocam size güvenip bir tane de ben aldım :)
    lakin sizin tutar 44.07 görülüyor ,benim ise 41.46
    bu neden böyle oldu acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: f@ithline

Bedava kargo yapsalar alacaktım serhat bey sağolsun 0 tl lik hediye çeki verdi almadım

Yok hocam ya neymiş kar marjı düşükmüş neymiş geçen ay kargo bedava yapıyorlarmış. Ben açıkçası yemedim. Almadım da. Alanlara hayırlı olsun.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.