Şimdi Ara

29 Ekim TEKNOSA Turuncu İndirim (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
386
Cevap
13
Favori
44.371
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: emekli56

Teknosa nın sitesinde bu Turuncu indirimi ile ilgili hiç bir bilgi yok.
    Turuncu yazıp arattım turuncu renkli bazı ürünler listelendi.

Teknosanin sitesinde gozukmez turuncu indirim. cunku her magazada gecerli degil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: riquelme76

haydi beyler simdiden siraya girin:D

PS3 icin siraya filan girip kendinizi hebaa etmeyin..160 gb ps3 heryerde 599 tl...yanina 2 tane tiriskadan oyun koymuslar ayni fiyata satiyolar..2 tane rezil oyun icin o rezillige degmez heryerde ayni fiyat

Dogru soyluyorsun. oyle cok fazla bir indirim yok. versinler galaxy 2 yi 700-800 e. Diyelim guzel fiyat var. duses bir sey yok. zaten fazla kuyruk olusmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Packard Bell DOT S-E357TK Netbook (siyah) 349 TL stok:65 adet

Arkadaşlar bu netbook nasıl ? fiyatı gerçekten çok ucuz.özellikleride güzele benziyor.
    bu markayı öneren varmı arkadaşlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: optimus 1

quote:

PS3 icin siraya filan girip kendinizi hebaa etmeyin..160 gb ps3 heryerde 599 tl...yanina 2 tane tiriskadan oyun koymuslar ayni fiyata satiyolar..2 tane rezil oyun icin o rezillige degmez heryerde ayni fiyat

Dogru soyluyorsun. oyle cok fazla bir indirim yok. versinler galaxy 2 yi 700-800 e. Diyelim guzel fiyat var. duses bir sey yok. zaten fazla kuyruk olusmaz.

hocam bu adamlar senden benden kazanmiyo ki..isten anlamayan adam bu ulkede dolu...insertteki eski fiyatina bakiyolar ooooo 500 tl indirim var diyip baliklama atliyorlar..halbuki insertteki eski fiyat bindirimli..

mesela gecen vatanda 320 GB ps3 fiyatina 1099 tl yazmislar eski fiyatina...uzerini cizip 899 tl yazmislar...yanimdaki cocukta babasini zorluyo baba 200 tl indirimde alalim filan diye..halbuki 728 tl ye satiliyor heryerde 320 gb,ps3

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Evet ne sitede ne de teknosa da afişler falan var gizli yapıyorlar sadece üyelerimiz öğrensin diye e-posta atıyorlar .

Ama burada da olacakmış sordum Trabzon Forum . Trabzon da olan varsa bilgisine .

8 de gideceğim sabahtan (:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cikitare -- 28 Ekim 2011; 11:28:20 >
  • Ankara'da nerelerde var ACABAAAAAAAA ?
  • quote:

quote:

quote:

hocam bu adamlar senden benden kazanmiyo ki..isten anlamayan adam bu ulkede dolu...insertteki eski fiyatina bakiyolar ooooo 500 tl indirim var diyip baliklama atliyorlar..halbuki insertteki eski fiyat bindirimli..

mesela gecen vatanda 320 GB ps3 fiyatina 1099 tl yazmislar eski fiyatina...uzerini cizip 899 tl yazmislar...yanimdaki cocukta babasini zorluyo baba 200 tl indirimde alalim filan diye..halbuki 728 tl ye satiliyor heryerde 320 gb,ps3

Aynen katiliyorum hocam. Ben bazi fiyatlari webde karsilastirdim pek fark yok.
    Bir de hep tiriska urunleri koymuslar. uzun suredir takip ediyorum niye galaxy 2 de filan indirim olmuyor. stok tuketmek istedikleri gozden dusurdukleri urunleri koyuyorlar.

• ee bülten ekleyecek kimse yok mu kuru kuru yazıyor herkes
  • İZMİR Balçova EGE PARK EXXTRA
    İZMİR Foruım BORNOVA Mağazaları
    İZMİR Mavişehir Carrefoursa EXXTRA
    Balıkesir Yaylada Extra
    Denizli Forum Extra
    ve teknosa.com ' da

casper notebooklarda %35
    samsung notebooklarda %29
    toshiba notebooklarda %20
    asus notebooklarda %25
    packard bell notebooklarda
    HP notebooklarda %30 a varan indirimler !!!

Nokia N8 999 TL
    Navking Navigasyon Mini S320 89,90 TL
    Philips HTS3540/12 Ev Sinema Sistemi 559 TL
    Samsung HT-D555 Sinema Sistemi 699 TL
    PS3 160 GB Slim 1 adet konsol+Dead Rising 2 + Formula 1 2010 oyunlar yanında 599 TL
    Samsung ES80 Dijital Fot.Makinası 149 TL

LG 47LV3550 Led Lcd Tv 1599 TL

Samsung n570 Atom işlemcili Netbook 559 TL (kırmızı-siyah) stok 80 adet

Bu samsung netbook nasıl arkadaşlar ?

Birde ,

Packard Bell DOT S-E357TK Netbook siyah 349 TL stok : 65 adet Bu netbook nasıl arkadaşlar ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kesme$eker -- 28 Ekim 2011; 11:42:08 >

• vatanın kampanyası ile kesişmiş durumda. hangi ürünlerde %50 olacak fikri olan var mı? lcd monitor almayı düşünüyorum. önceki senelerde indirim olan bir ürün mü bu?

28 ekim internetten vatan %25 indirim yapıyor, bir kaç ürünün fiyatını araştırdım hakkaten indirim, ama işin ucunda bugün %25'den alıp yarın turuncu indirim ile %50 indirimi kaçırmak var.

bilgisi öngörüsü olanlar?
  • quote:

quote:

quote:

araştırsın o zaman o heriflerde.keyfimizdenmi giriyoruz biz foruma.öyle inekler çok oldukça bunlarda güzelce sağar öylelerini.
    hem dolar %6-7 düştü.yükselince fiyatlara anında yansıtıp müşteriye bilmiş bilmiş naapalım döviz yükseldi demeyi bilenler,döviz düşünce sus pus olup biz naapalım fiyatları biz belirlemiyoruzki diyolar.
    aslında bu tip yerlerde çalışanlarla pek uğraşmam,ekmek parası için üç kuruşa çalışan genç arkadaşlar,zor durumda kalmasınlar diye genelde her dediklerine inanmış görünüp evet derim ama bazıları öyle çok bilmişlik taslıyorki....

ekleme=konuyu buraya nasıl getirdim bende anlamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sharpie -- 28 Ekim 2011; 11:44:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: emekli56

Teknosa nın sitesinde bu Turuncu indirimi ile ilgili hiç bir bilgi yok.
    Turuncu yazıp arattım turuncu renkli bazı ürünler listelendi.

Haha güzelmiş :D
  • yarın bi gidip bakalım bizde
  • broşürü gördüm güzel indirim bulamadım n8 in 999tl olmasıda güldürüyor
  • fıs indirim olacak gibi. vatanda telefonları kaldırmış tvler gibi . sonra indirimini yapmış . bunlar indirimi kalan mallara yaptıkdan sonra anlamı yok böyle indirimin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tugayadıgüzel

quote:

Orijinalden alıntı: max0007

tv'leri yaz kardeş.plazma, led, lcd ne varsa...

47LV3550 1599 tl
    42LW570S 2399 tl
    37PFL4606 1079 tl
    37EX720 1699 tl
    32BX420 949 tl
    32MV732 799 tl
    L42E30 1749 tl
    46D6000 2599 tl
    43D490 1349 tl

46D7000 ne kadar acaba?
  • insert taradım ama, buraya yapıştırmayı beceremedim. birisi yardımcı olursa, inserttin tamamını yapıştırabilirim
  • gittim aldım katalog media market gibi fıs çıktı buda.
  • LG 47LV3550 Led Lcd-istanbul bilişim-nakit--------->1947
    LG 47LV3550 Led Lcd-teknosa-nakit--------> 2399 (bugün)

yarın bu tv----------> 1599

TX-L42E30 Panasonic Led Tv-istanbul bilişim-nakit---------> 1785 (bugün)

yarın bu tv----------> 1749

lg sıcak olabilir sanki
  • quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

Ankara'da nerelerde var ACABAAAAAAAA ?

ANKARA ANKAMALL EXTRA
    ANKARA CARREFOURSA EXXTRA
    ANKARA MESA PLAZA AVM EXXTRA
    KAYSERİ PARK
    ESKİŞEHİR NEO PLUS AVM
    KONYA KULESİTE EXXTRA
    TEKNOSA.COM
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.