Şimdi Ara

29 Ekim TEKNOSA Turuncu İndirim (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
386
Cevap
13
Favori
44.371
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: D@rbeli M@tk@p

quote:

Orijinalden alıntı: emregzz

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: emregzz

Arkadaşlar,ASUS notebook larda indirim varmı?
    Bilgisi olan cevaplayabilir mi??

İstanbul broşüründen.....Asus Notebook A53SJ-SX283R 1197 lira...

Ayrıca ASUS notebook ve netbooklarda % 25'e varan indirim...Demişler...

Eywallah kardeş.Asus n53sn-sz174v de indirim olup olmadığını biliyor musun??

Broşürde sadece yazdığım ürün var...Başka ASUS ürünü yok...Ama illaki vardır,genel olarak % 25 indirim demişler...

çok teşekkür ederim kardeş.ilgilendiğin için.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Ariston buzdolabının modeli nedir?

29 Ekim TEKNOSA Turuncu İndirim

Saolasın

• quote:

Orijinalden alıntı: toxteth

quote:

Orijinalden alıntı: 6582

Resim paylaşan @awakado 'ya Teşekkür ederim.

+1

+1

• quote:

Orijinalden alıntı: edi1907

46D7000 bekleyen arkadaşlar!!!
    Bu fos indirimleri boş geçiyoruz, malesef yarın indirim, mindirim yok
    3999 Tl olan teknosa satış fiyatı yarın turuncu indirim ile yine 3999 TL
    Bu hafta içinde %20 TV'lerde indirim var diyen vatanda 3840 Tl olan fiyat, yarın %25 indirim ile 3899 TL olmuş
    Electroworld hafta içinde 3999 fiyatını zaten açıklamıştı

Yani bu fiyatlara bu tv alınmaz. Tahminim 19 Kasım teknosa turuncu indiriminde bu tv 3400 lere kadar düşmüş olacak. 20 gün için 600 Tl fazladan vermeye değmez.

Hele ki samsung şu aralar 2012 modelini açıklarsa hepsi zort olur, fiyatlar dibe vurur

Atladığınız bir nokta var.
    TV ler aşırı değer kaybetmeden piyasadan çekiliyor. Yani bu TV nin fiyatı 3.000TL olur ama o zaman da hiçbir yerde bulamazsınız.

• tam da hoparlör ayağına ihtiyacım var teknosada hoparlör ayağı yok
  • bu kanpanya tüm teknosalarda yokmu ? sadece yazılan yerler için geçerli demi ?
  • quote:

Siz hiç plazma kullandınız mı? Woswos arabaya benzer bunu kullanmak. 200 saat kısık renkte kullanacaksın. Yok 15-20 dakikada bir kanal değiştireceksin. Görüntü daha akıcı ve gerçekçidir ama ledlere göre daha mattır.
    Yine sizin karar vereceğiniz bir şey ama bana kalsa asla bu tvye yanaşmazdım.

15-20 dk.da bir kanal değiştirmeye falan gerek yok. siz eski nesil plazmalarda kalmışsınız hala
  • quote:

Orijinalden alıntı: DayLight66

quote:

Siz hiç plazma kullandınız mı? Woswos arabaya benzer bunu kullanmak. 200 saat kısık renkte kullanacaksın. Yok 15-20 dakikada bir kanal değiştireceksin. Görüntü daha akıcı ve gerçekçidir ama ledlere göre daha mattır.
    Yine sizin karar vereceğiniz bir şey ama bana kalsa asla bu tvye yanaşmazdım.

15-20 dk.da bir kanal değiştirmeye falan gerek yok. siz eski nesil plazmalarda kalmışsınız hala

Ne bu, neo plazma mı? Kaldı ki, forumu biraz araştırsanız bu sorun neo plazmalarda bile görülüyor

• Packard Bell DOT S-E357TK batarya 6 hücreli mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nihattr

Packard Bell DOT S-E357TK batarya 6 hücreli mi?

Evet bu sorunun cevabı çok önemli. 6 hücreliyse süper fiyat.
  • Taşınabilir HDD indirim yok sanırım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emekli56

quote:

Orijinalden alıntı: 55e3

quote:

Orijinalden alıntı: Kesme$eker

Packard Bell DOT S-E357TK Netbook (siyah) 349 TL stok:65 adet

Arkadaşlar bu netbook nasıl ? fiyatı gerçekten çok ucuz.özellikleride güzele benziyor.
    bu markayı öneren varmı arkadaşlar ?

Bende cavap bekliyorum.
    Sabah soğukta kuyruğa girdikten sonra
    hayal kırıklığı yaşamayalım.İnternet üzerinden araştırıyorum ama
    Packart bell DOT-S-E357TK hakkında en ufak bir bilgi bile yok.
    En azından bilen biri KAÇ EKRAN onu yazsın.
    Teknosa sitesindede bilgi yok..

herkese başarılar gönlünüze göre olsun.

İnsertte N570 işlemci 2GB Ram 500GB HDD siyah netbook diyor başka bilgi yok.Netbook dediğine göre ekran 10" filandır.

Ekleme:DOT SE modelleri ile ilgili bilgiler burada:http://www.packardbell.com.tr/pb/tr/TR/content/models/dotse
    Ama insertteki model sayfada yok.

Bugün laptopu görmek için Forum Bornova Teknosaya gittim.Laptop 10'' miş.Bana ekran küçük geldiği için başka birşey sormadım.

• Benim anlamadığım saat 8.00'da alışveriş merkezleri açılacak mı? Yoksa alışveriş merkezinin açılmasını mı bekleyeceğiz gidersek? Bir de kalabalık, izdiham olur mu ne dersiniz?
  • Arkadaşlar yarın vatan mağazalarında geçerli %25 indirim olduğunu nerden duydunuz, kaynak varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anoren

Benim anlamadığım saat 8.00'da alışveriş merkezleri açılacak mı? Yoksa alışveriş merkezinin açılmasını mı bekleyeceğiz gidersek? Bir de kalabalık, izdiham olur mu ne dersiniz?

aynen arkadaşlar kaç gibi gidersek yetişiriz
  • 15 gün önce vatanda 25 lik indirim varken samsung 40d6000 tv 1734 tl idi, şimdi baktığımızda 1874 tl. yani 150 artış söz konusu, halbu ki dolar da artmadı ki bu süreçte.. bu yüzden ilk kez siteye bakan insanlar aldanıyor.. geçen de yüzde 20 ind. kampanyası vardı, bu tv o sıra 2189 idi, yani ilk indirimle arasında yüzde 5'e neredeyse 500 tl gibi bir meblağ tekabül ediyor! mantık aynı: vitrine stoku çok az tutulmuş, gerçekten indirimli bir kaç ürün koymak, diğer ürünlerin fiyatını şişirip sonra da düşürmek, vatandaşa da bu sayede genel geçer bir 25 lik indirimden yararlandığı hissini verip alış verişe çekmek.. turuncu indirimde de aynı mantık var. aksi halde neden şirketler gazetelere, internet sitelerine bir sürü ilan versin ki!
  • vatan bir de buna rağmen kargoyu bu durumda alıcı öder diyerek, yine psikolojik olarak "zaten yüzde 25 indirdim daha ne yapayım" demek istiyor :), iyi takip etmek lazım, başka bir ilginç olan da şu an bimeks.com.tr de aynı ürün katalogta 1799 tl olarak görünüyor, ürüne ilgili sayfasından gittiğinizde 2049 tl olarak görünüyor..
  • arkadaşlar telefonlarda % kaç indirim olur teknosada ?
  • konya'da da var mı arkadaşlar?
  • ps3 ankarada var mı
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.