Şimdi Ara

29-35 yaş arası olup hiç çalışmamış çalışmayan varmı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • benim liseden arkadaşım var aynı mühittede oturuyoruz 4 yıllık mezun açıköğretim benden daha kültürlü sayılır 2 seneliğim:) benden 1-2 yaş büyük 33 yaşında şu anda bildiğim kadarıyla hiç bir işle meşgul olmadı çalışmadı ailesinden anladığım kadarıyla tepki alıyor, babadan dükkan ve evi var ama yan gelip yatıyor yaa şimdi pskolojik desktek al desem deli yerine koycam hafiften, bu normal birşeymi forumda bu durumda arkadaşlar varmı? normal bir olaymı türkiye şartlarında.??

not: yaş ort biraz yüksek olan arkadaşlar yazarsa sevinirim...yada piskoloji okuyan..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 2 Ağustos 2013; 17:02:59 >

• kimse kız vermez ona
  • Arkadaşın Linea'nın Turbo modelini kullandı mı?

Ya da sana bu kelimeler tanıdık geliyor mu;Turbolinea,Clioantique,Turboscan?
  • benim geleceğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cinéma

Arkadaşın Linea'nın Turbo modelini kullandı mı?

Ya da sana bu kelimeler tanıdık geliyor mu;Turbolinea,Clioantique,Turboscan?

2.000 tl alıyorum demiyomuydu o, ben 31 yaşındayım 1.600 alıyorum :) herif benden daha iyi...atmadıysa tabii:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 2 Ağustos 2013; 17:06:52 >
  • Ulan ben bile evlenmem senle nasıl bi adam oldun git babana yardım et bari de
  • Herkes çalışmak zorunda mı? Adam keyfini sürüyor valla helal olsun demek düşer.
  • anası babası birşey demiyor kardeş?dese bile onların sorunu değilmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.