Şimdi Ara

İncehesap Gaming Geceleri [ANA KONU] (133. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.191
Cevap
230
Favori
1.037.976
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Nasıl anlaşılmıyor fotoların üstüne tıklayınca büyüyor foto denemediniz mi?
  • Pazar günüde çalışıyormuş bu aras kargo umarım pazar günü dağıtıma çıkmaz ya bu kadar hızlı kargolama olacağını düşünememiştim.İş yeri adresi verdim sokağa çıkma yasağı var bea
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mark Selby

Pazar günüde çalışıyormuş bu aras kargo umarım pazar günü dağıtıma çıkmaz ya bu kadar hızlı kargolama olacağını düşünememiştim.İş yeri adresi verdim sokağa çıkma yasağı var bea
    Şu yazdıklarını kargodan şikayet eden arkadaşlar da okusa ya....

• quote:

Orijinalden alıntı: Mitra

Şu yazdıklarını kargodan şikayet eden arkadaşlar da okusa ya....

Alıntıları Göster
    Valla bu nedir ya adamlar jet hızında çalışıyor :D

• quote:

Pazar günüde çalışıyormuş bu aras kargo umarım pazar günü dağıtıma çıkmaz ya bu kadar hızlı kargolama olacağını düşünememiştim.İş yeri adresi verdim sokağa çıkma yasağı var bea
    Teslim şubesinin adına ya da numarasına ulaşabiliyorsan, arayıp sor istersen?
  • quote:

Valla bu nedir ya adamlar jet hızında çalışıyor :D

Alıntıları Göster
    Hocam korkma 15 gündür teslim alamayan insanlar var gelmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhanteknik

Hocam korkma 15 gündür teslim alamayan insanlar var gelmez

Alıntıları Göster
    Buyurun daha yeni olay. 1 günde teslim aldım akşam 9:30'da teslim ettiler..

İncehesap Gaming Geceleri [ANA KONU]

• Siz istanbul ben ankaradayım ordan buraya hemen gelmez sanırım
  • Mitra kullanıcısına yanıt
    Hocam kurye şirketinin sahibi olsanız paket o kadar hızlı gelmezdi. Üstünüzde sosyal deney yaptılar sanırım. Paket geldiğinde verdiğiniz reaksiyonu kayda almış olabilirler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oup59

Daha önceden başka birisi firma ile konuştuğunda ve ürün daha yolda iken "teslim almayın, otomatik olarak bize geri gelir ve gelince de iade işlemini yaparız" şeklinde bilgi aldığını yazmıştı. Eğer teslim almaz iseniz tabi ki bir süre kargod bekleyecek ve ondan sonra alıcı teslim almadı gerekçesiyle geri gidecek. Şu an kargolar çok karışık. O paketin orada öyle beklemesi bence çok sağlıklı değil. Teslim almanız herhangi bir hakkınıza zarar vermiyor. 14 hün hakkınız var. Paketi hiç açmadan geri gönderebilirsiniz. Teslim aldıktan sonra iade kaydı açıp direk geri gönderin. Böylece aradaki bekleme süresi de azalır.
    Bu adama katılıyorum kargo kaybolur bir şey olur sonra derler ki kargonuz bize gelmedi ki iade süreçini başlatalım :) Teslim al şubedeyken direkt gönder iade kaydınıda orada aç.

• Mark Selby kullanıcısına yanıt
    bnde ev adresini vermiştim (mayısta 4 gün çalışmıştım) nasıl olsa evdeyim diye, şimdi aradılar şirketten haziran ilk haftayı (havacılık sektörü malum)(hayır sonraki 3 hafta da toplasan 3 gün çağırmazlar) komple çakmışlar bana. yetişebilirsek artık akşam 6ya kadar şubeden almaya çalışacağız.
  • quote:

Alıntıları Göster
    Valla böyle bi olay yaşasam kurban keserim. UPS dışında bütün kargolarla alışverişim oluyor haftalık 3-4 net siparişim var belki de 50-60 siparişim olmuştur corona döneminde 1 tanesi bile 1 günde gelmedi... O

• yeni bioslü versiyonlarda rx5700xt nin soğutucusu var. Bakalım hangi seri gelecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maestro725

tomahawk max,tuf pro,b450m sh2 de çalışıyormu acaba

Alıntıları Göster
    Gigabyte B450m s2h da ben kullaniyorum team tuff gaming ramleri

• quote:

Orijinalden alıntı: Mojidozirikato

Gigabyte B450m s2h da ben kullaniyorum team tuff gaming ramleri

Alıntıları Göster
    bilgi verdiginiz için sagolun hocam anakart alma arifesindeyim.bu bilgi iyi oldu acaba kaç mhz de çalışıyor ramler
  • quote:

Alıntıları Göster
    İmkansız ötesi bir olay

• gokhanteknik G kullanıcısına yanıt
    İki hafta üst üste

• Ben 8 Mayıs'ta 3 parça ürün aldım. 1 tanesi hemen geldi. Toplam 2500 tl'lik iki parçayı göndermediler, farklı depodan gelecek dendi. Haftalarca oyaladılar. Bugün ise ilk gönderilen ürün ile aynı pakette gönderildi diyorlar. 3 haftadır kargo bekliyorum ve kargonun nerede olduğu belli değil. Bu adamlar ne yapmaya çalışıyor? Ne Aras Kargo'ya ulaşabiliyorum ne de İncehesap doğru bilgi veriyor.
  • 
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.