Şimdi Ara

280MM radyatör ve Yüksek Profil Ramlerle Çakışmayacak Kasa Önerisi (1200TL)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Selam.. Niyetlenmiş olduğum Corsair 4000D Airlflow kasada ne yazıkki 280mm radyatörlerle ram profili çakışıyor.. Sizden rica hava akışı güzel tercihen Beyaz renkli(siyahta olur) önerebilceğiniz bir kasa varmı ? Elimde Fazladan 3x COOLER MASTER SickleFlow 120 White ARGB var. Kullandığım radyatör corsair , ram corsair , kasa corsair (ne hikmetse çakışıyor). Bu nasıl bir amatörlüktür corsair tarafında anlamış değilim gerçekten !

• Kasa ön tarafına genelde 280mm radyatörler oluyor, üste değil de öne takarsanız ramlerle alakalı sıkıntınız olmaz.

CM TD500 4x Fanlı, öndekileri çıkarıp üste takıp, radyatörü öne konumlandırabilirsin;

https://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=11306

• LEON-X kullanıcısına yanıt

Mecburen 240MM radyatör sipariş verdim dün çözüm bulamayınca. Asus Rog LC 240MM. Anakartımda asus yazılımsal bir sıkıntı yaşamayacağımı düşündüm. Fiyat olarak bir tık daha ucuz oldu soğutma konusunda aşırı fark göremedim. Siz ne düşünüyorsunuz ?

• Phanteks p500a 1200 TL bandında alınabilecek en geniş en performanslı kasadır başka ürün bakmayın

• ThE LoSt kullanıcısına yanıt

Beyazı olsa kesinlikle alırdım ama malesef koymamışlar. p400a modelinde vardı beyaz oda biraz küçük geldi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.