Şimdi Ara

2800TL'ye kadar telefon önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler iyi akşamlar, bir yakınım telefon alacak fakat kararsız kaldık öneriye ihtiyaç var :)

Beklentiler tabii ki öncelikle pil ömrü, en az 1 günü tamamlayabilmeli. Performans yine aynı şekilde iyi olmalı, oyunlarda kasmaması lazım. İnternet erişimi sıkıntılı olmamalı ki bu bütçeye herhalde sıkıntılı bir telefon yoktur. Son olarak da kamerası çok profesyonel düzeyde üst seviye olmasa da normal bir kullanıcı için yeterli, iyi seviyede olmalı.

Bütçe olarak 2800 liraya kadar çıkılabilir, bunun üstü şu an için pek mümkün değil.

Bu doğrultuda önerilerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

• Xiaomi mi6 veya huawei p10 plus bakılabilir.
  • p10 plus vatanda 4100 lira görünüyor hocam :/ xiaomi'ye ön yargılı bakabilir ama söylerim yine de.

Lg g6, htc 10 nasıldır acaba yada varsa başka öneriler de beklerim.
  • Kamerası iyi ve pili konusunda sıkıntısız cihaz denince aklıma sadece Asus Zenfone 3 Zoom geliyor. Ben fiyatının daha uygun olmasını beklerdim fakat kriterleriniz göz önüne alındığında Asus bana daha mantıklı geliyor. Sırf işlemcisi daha iyi diye şarjı bir günü zor çıkartan cihazlara dünya para verilmesi aklıma yatmıyor.

http://www.hepsiburada.com/asus-zenfone-3-zoom-ze553kl-asus-turkiye-garantili-p-HBV0000035DST
  • Frank Slade kullanıcısına yanıt
    Vatandan almayın kazıkçı firma, nette 2700 civarıydı en son,mi6 performans odaklı bir cihaz güncel donanım sonuçta.Htc10 yerine g6 bakılabilir.
  • Teşekkür ederim bilgiler için, ileteceğim bunları. Ekstra öneriler yada yazılan cihazlar hakkında söyleyeceği olanlar varsa dinlerim :)

@Dance With The Dead@damn2u

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frank Slade -- 24 Haziran 2017; 2:38:8 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.