Şimdi Ara

.....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
13
Cevap
1
Favori
1.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esVed -- 15 Haziran 2021; 12:23:16 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Hayatında hiç çalışmamış olanlar youtuberların yaptığı işe yaaa çok zor ama düzenli çalışmak gerekiyor bıdı bıdı diyor. Siz hiç 36 saat uykusuz nöbet tutmamışsınız demekki, yemek yiyecek vaktiniz olmadığı için hiç bayılmamışsınız, altınıza işemek üzereyken hiç ağlamamışsınız.

Yazık ya insanlar kamera karşısına geçip video çekmeye zor diyor. Aynen kardeşim her gün farklı yemekler tattığım bir video çeksem çok zorlanırdım.

• xesxe okumak bilseydim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Youtuberlıkta kolay iş değil ondada sıkı çalışman gerekiyor

• UlusBaker kullanıcısına yanıt

Hayatında hiç çalışmamış olanlar youtuberların yaptığı işe yaaa çok zor ama düzenli çalışmak gerekiyor bıdı bıdı diyor. Siz hiç 36 saat uykusuz nöbet tutmamışsınız demekki, yemek yiyecek vaktiniz olmadığı için hiç bayılmamışsınız, altınıza işemek üzereyken hiç ağlamamışsınız.

Yazık ya insanlar kamera karşısına geçip video çekmeye zor diyor. Aynen kardeşim her gün farklı yemekler tattığım bir video çeksem çok zorlanırdım.

• Dostum ne kadar basit düşünüyorsun. Bu arada bende 28 im yaklaşık 10 yıldır iş hayatındayım. Çalışmanın ne olduğunu biliyorum.

Kamera karşısına geçip video çekmek olarak tanımlaman çok cahilane olmuş. Kamera karşısına geçip saçmalayacaksan ayrı tabi. Ama bir şeyler anlatmak istiyorsan çalışman gerekiyor. Barış özcanın videolarımı nasıl hazırlıyorum videosunu izle. 1 haftada bir video çıkarıyor adam. O bir haftayı araştırma yaparak, analiz ederek ve not alarak geçiriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: UlusBaker

Dostum ne kadar basit düşünüyorsun. Bu arada bende 28 im yaklaşık 10 yıldır iş hayatındayım. Çalışmanın ne olduğunu biliyorum.

Kamera karşısına geçip video çekmek olarak tanımlaman çok cahilane olmuş. Kamera karşısına geçip saçmalayacaksan ayrı tabi. Ama bir şeyler anlatmak istiyorsan çalışman gerekiyor. Barış özcanın videolarımı nasıl hazırlıyorum videosunu izle. 1 haftada bir video çıkarıyor adam. O bir haftayı araştırma yaparak, analiz ederek ve not alarak geçiriyor.

Barış özcan mı daha fazla kazanıyor enes batur duygu özaslan damla altın gibi insanlar mı? Youtubeda barıl özcan gibileri mi daha fazla diğerleri gibileri öi daha fazla?

• youtube işine gelene para yağdırıyor.

ya onun siyasi görüşü çerçevesinde , yada abur cubur boş videolar yayınlarsan reklam lar çok verilmeye başlanır.

"twiter abd başkanını engelledi "

kimse tarafsız demesin.

• hem dolar kazaniyorlar ancak o paranin yarisi vergiye gidiyor diye biliyorum.Hemde firmalar incelesin diye urun gonderiyorlar.Zenginken dahada zengin oluyor bedava ps5 bedava xbox bedava laptop bedava ekran karti falan neler neler var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Diğerleri gibi yapabileceksen meydan senin. Ben yapamam.

• UlusBaker kullanıcısına yanıt

hocam şöyle bişey de var bunları yapıcam ama evimde yapıcam kendi çocuğumla vakit geçiriken yaptınızı düşünün çalışıoyrsunuz aslında ama bunu hisetmeden çalışıyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: UlusBaker

Dostum ne kadar basit düşünüyorsun. Bu arada bende 28 im yaklaşık 10 yıldır iş hayatındayım. Çalışmanın ne olduğunu biliyorum.

Dostum 1 barış özcan dersin 2 3 e örnek verirsin 4. örnek yok kaliteli içerik üreten.. %90 ı 5-15 yaş arası kitleye hitap eden boş içerik üreten özür dileyerek vasıfsız insanlar..

Youtuber olmak için ne gerekiyor söyleyim kocaman bir hiç...Yapman gereken tek şey MIŞ gibi davranmak.. Şarkıcıymış gibi müzik çıkarır aktörmüş gibi film çeker konum sahibiymiş gibi markaları tanıtırsın..

Duygu, Danla, Orkun, Enes,Reynmen, Meryem şu bu isim farketmez...İnterneti ellerinden çektiğin vakit serseri den farkları yok bunların..

Bu arada kazanım olarak saydığım isimler Barış'tan yine kat kat daha fazla kazanıyor..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.