Şimdi Ara

28 yaşımdayım hiç sevgilim olmadı

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
42
Cevap
0
Favori
870
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> 28 yaşımdayım hiç sevgilim olmadı
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş

Orijinalden alıntı: BayGlock

"Zeki ve Yakışıklıyım"

Bu cümle herşeyi açıklıyor.Senin evlenme yaşın gelmiş.Annene kaldı bu iş.Anca o kız bulur sana.

20 yaşındayım.Sevgilim oldu,hoşlandığım kızlar oldu hatta evliliğe giden ilişkilerim bile oldu.Hiçbir zaman."ben çok yakışıklıyım çok zekiyim bundan sevgilim var" demedim.Bu anca asosyal karşı cinsle göz temasından bile çekinrn insanların lafı.Gençlik bir kere yaşanır.Casonova olamazsın tabi.Ama sevmek hatta sevilme duygusu çok güzel birşey.Herkesin yaşaması lazım.Sonra insan pişman oluyor..

Bende ahmaklıktan,korkaklıktan,aptallıktan sevilemedim yav.

Ne zaman nerede nasıl olacağımı,davranacağımı kimse nasıl mesafe koyup nasıl tepki vereceğimi ayarlayamadığımdan hep o ezik görülen olduk. Bu yüzden karşı cins tarafından da sevilmedik.

Aile dışında bir karşı cins tarafından sevilme duygusu nasıl bir şey hâla yaşayamadık. Seks falan değil mesele. O kişinin seni sen olduğun için istemesi sevmesi. İlla bir kişi olacak diye de bir şey yok. Harunun dediği gibi " Biri beni sevsin istedim be Amirim."
    |
    |

• Yüzbaşı
    698 Mesaj
    yanlız kaldığın bir evin falan da mı yok. bu işte yardımcı olan moldovalı emekçiler var. çağır onları gelsinler
    |
    |
Bey Azura
Mobilya Takımları
Canlı Tv izle
canlı radyo dinle
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.